'Genk slikt serieuze domper in dossier-Onuachu'

1805 stemmen
'Genk slikt serieuze domper in dossier-Onuachu'

Na de bekerwinst en tweede plaats van vorig seizoen mikt Genk in de komende campagne vol op de titel. Om die ambities kracht bij te zetten, werd de kern voorlopig grotendeels bij elkaar gehouden en zelfs aangevuld met enkele versterkingen. Toch valt er nog wat uitgaand verkeer te verwachten in de Luminus Arena.


Hoewel de Limburgers hun steunpilaren naar eigen zeggen allemaal liefst aan boord houden, lijkt voor enkelen van hen de tijd rijp om te vertrekken. Zo loopt het contract van Jhon Lucumi volgende zomer af, en zijn Junya Ito en Paul Onuachu reeds respectievelijk 28 en 27 jaar oud. Vooral voor de Nigeriaanse spits, vorig jaar topschutter met maar liefst 35 doelpunten in 41 duels, lijkt het ideale moment aangebroken om stevig te cashen. Genk houdt ook al rekening met een toptransfer, zo getuige de onderhandelingen met potentiële opvolger Ike Ugbo. Al wil het dan wel het onderste uit de kan.

Net daar dreigt het schoentje nu te wringen. Eerder geraakte al bekend dat de vicekampioen mikt op minstens 25 tot zelfs 30 miljoen voor de Gouden Stier, wiens profiel perfect past bij de Premier League. De hoop was dan ook dat een van de kapitaalkrachtige clubs uit Engeland diep in de buidel zou tasten, met West Ham als meest concrete piste. Een bron dicht bij het dossier wist Own Goal Nigeria nu echter te vertellen dat de Hammers hoogstens 15 miljoen willen bieden en dreigen af te haken op de hoge eisen van Dimitri de Condé. Mogelijk moet Genk dus toch settelen met minder.

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Hoeveel denkt u dat Genk zal vangen voor Onuachu?

Meest recent

Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

4
4
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

9
9
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

67
67
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

261
261
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

49
49
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

208
208
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

320
320
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

295
295
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

328
328
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

233
233
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

198
198
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

409
409
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

285
285
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

265
265
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

286
286
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

65
65
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

189
189
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

196
196
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

98
98
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

172
172
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

58
58
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

314
314
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

488
488
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

404
404
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

385
385

Meer sportnieuws