'Genk slikt serieuze domper in dossier-Onuachu'

door
'Genk slikt serieuze domper in dossier-Onuachu'

Na de bekerwinst en tweede plaats van vorig seizoen mikt Genk in de komende campagne vol op de titel. Om die ambities kracht bij te zetten, werd de kern voorlopig grotendeels bij elkaar gehouden en zelfs aangevuld met enkele versterkingen. Toch valt er nog wat uitgaand verkeer te verwachten in de Luminus Arena.


Hoewel de Limburgers hun steunpilaren naar eigen zeggen allemaal liefst aan boord houden, lijkt voor enkelen van hen de tijd rijp om te vertrekken. Zo loopt het contract van Jhon Lucumi volgende zomer af, en zijn Junya Ito en Paul Onuachu reeds respectievelijk 28 en 27 jaar oud. Vooral voor de Nigeriaanse spits, vorig jaar topschutter met maar liefst 35 doelpunten in 41 duels, lijkt het ideale moment aangebroken om stevig te cashen. Genk houdt ook al rekening met een toptransfer, zo getuige de onderhandelingen met potentiële opvolger Ike Ugbo. Al wil het dan wel het onderste uit de kan.

Net daar dreigt het schoentje nu te wringen. Eerder geraakte al bekend dat de vicekampioen mikt op minstens 25 tot zelfs 30 miljoen voor de Gouden Stier, wiens profiel perfect past bij de Premier League. De hoop was dan ook dat een van de kapitaalkrachtige clubs uit Engeland diep in de buidel zou tasten, met West Ham als meest concrete piste. Een bron dicht bij het dossier wist Own Goal Nigeria nu echter te vertellen dat de Hammers hoogstens 15 miljoen willen bieden en dreigen af te haken op de hoge eisen van Dimitri de Condé. Mogelijk moet Genk dus toch settelen met minder.

LEES OOK: Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Hoeveel denkt u dat Genk zal vangen voor Onuachu?

Meest recent

"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

27
27
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

35
35
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

115
115
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

34
34
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

283
283
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

72
72
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

144
144
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

669
669
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

153
153
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

43
43
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

259
259
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

938
938
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

155
155
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

184
184
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

106
106
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

43
43
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

773
773
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

526
526
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

69
69
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

462
462
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

243
243
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

378
378
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

253
253
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

473
473
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

420
420

Meer sportnieuws