'Genk slikt serieuze domper in dossier-Onuachu'

door
'Genk slikt serieuze domper in dossier-Onuachu'

Na de bekerwinst en tweede plaats van vorig seizoen mikt Genk in de komende campagne vol op de titel. Om die ambities kracht bij te zetten, werd de kern voorlopig grotendeels bij elkaar gehouden en zelfs aangevuld met enkele versterkingen. Toch valt er nog wat uitgaand verkeer te verwachten in de Luminus Arena.


Hoewel de Limburgers hun steunpilaren naar eigen zeggen allemaal liefst aan boord houden, lijkt voor enkelen van hen de tijd rijp om te vertrekken. Zo loopt het contract van Jhon Lucumi volgende zomer af, en zijn Junya Ito en Paul Onuachu reeds respectievelijk 28 en 27 jaar oud. Vooral voor de Nigeriaanse spits, vorig jaar topschutter met maar liefst 35 doelpunten in 41 duels, lijkt het ideale moment aangebroken om stevig te cashen. Genk houdt ook al rekening met een toptransfer, zo getuige de onderhandelingen met potentiële opvolger Ike Ugbo. Al wil het dan wel het onderste uit de kan.

Net daar dreigt het schoentje nu te wringen. Eerder geraakte al bekend dat de vicekampioen mikt op minstens 25 tot zelfs 30 miljoen voor de Gouden Stier, wiens profiel perfect past bij de Premier League. De hoop was dan ook dat een van de kapitaalkrachtige clubs uit Engeland diep in de buidel zou tasten, met West Ham als meest concrete piste. Een bron dicht bij het dossier wist Own Goal Nigeria nu echter te vertellen dat de Hammers hoogstens 15 miljoen willen bieden en dreigen af te haken op de hoge eisen van Dimitri de Condé. Mogelijk moet Genk dus toch settelen met minder.

LEES OOK: Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

Hoeveel denkt u dat Genk zal vangen voor Onuachu?

Meest recent

'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

12
12
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

95
95
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

168
168
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

237
237
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

238
238
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

329
329
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

152
152
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

130
130
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

102
102
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

132
132
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

78
78
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

244
244
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

556
556
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

67
67
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

117
117
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

194
194
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

337
337
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

96
96
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

106
106
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

312
312
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

536
536
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

175
175
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

127
127
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

605
605

Meer sportnieuws