'Genk slikt serieuze domper in dossier-Onuachu'

door
'Genk slikt serieuze domper in dossier-Onuachu'

Na de bekerwinst en tweede plaats van vorig seizoen mikt Genk in de komende campagne vol op de titel. Om die ambities kracht bij te zetten, werd de kern voorlopig grotendeels bij elkaar gehouden en zelfs aangevuld met enkele versterkingen. Toch valt er nog wat uitgaand verkeer te verwachten in de Luminus Arena.


Hoewel de Limburgers hun steunpilaren naar eigen zeggen allemaal liefst aan boord houden, lijkt voor enkelen van hen de tijd rijp om te vertrekken. Zo loopt het contract van Jhon Lucumi volgende zomer af, en zijn Junya Ito en Paul Onuachu reeds respectievelijk 28 en 27 jaar oud. Vooral voor de Nigeriaanse spits, vorig jaar topschutter met maar liefst 35 doelpunten in 41 duels, lijkt het ideale moment aangebroken om stevig te cashen. Genk houdt ook al rekening met een toptransfer, zo getuige de onderhandelingen met potentiële opvolger Ike Ugbo. Al wil het dan wel het onderste uit de kan.

Net daar dreigt het schoentje nu te wringen. Eerder geraakte al bekend dat de vicekampioen mikt op minstens 25 tot zelfs 30 miljoen voor de Gouden Stier, wiens profiel perfect past bij de Premier League. De hoop was dan ook dat een van de kapitaalkrachtige clubs uit Engeland diep in de buidel zou tasten, met West Ham als meest concrete piste. Een bron dicht bij het dossier wist Own Goal Nigeria nu echter te vertellen dat de Hammers hoogstens 15 miljoen willen bieden en dreigen af te haken op de hoge eisen van Dimitri de Condé. Mogelijk moet Genk dus toch settelen met minder.

LEES OOK: Domper Hayen: meubelstuk per direct weg bij KRC Genk

Hoeveel denkt u dat Genk zal vangen voor Onuachu?

Meest recent

Domper Hayen: meubelstuk per direct weg bij KRC Genk

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

44
44
Crisis United duurt voort: nieuwe slipper bij voorlaatste

Het ontslag van coach Ruben Amorim heeft voorlopig weinig zoden aan de dijk gebracht bij Manchester ...

12
12
'STVV beslist over toptransfer gegeerde Ito'

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

127
127
Man City blijft op de dool: Arsenal lacht tanden bloot

In de Engelse Premier League kan leider Arsenal FC, dat donderdag titelverdediger Livepool FC ...

24
24
Barça toont geen genade: met forfait-zege naar finale

De top van het Spaanse voetbal is momenteel verzameld in Saudi-Arabië, waar gestreden wordt om ...

34
34
'Renard aan de bak: Anderlecht vindt nieuwe flankaanvaller'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste officieuze match van 2026 verloren en ging woensdag met 1-2 ...

222
222
Vertrek met Gouden Schoen? Nieuwe transferwending Tzolis

De kans is groot dat Club Brugge aanstaande zondag voor de 17de keer in de geschiedenis met de ...

598
598
'Nieuwe trainer Lammens: United nadert verrassende doorbraak'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

173
173
Toptransfer bij KRC Genk: Karetsas gooit kaarten open

KRC Genk lijkt in 2026 opnieuw afscheid te moeten nemen van enkele smaakmakers. Zo is de kans ...

265
265
Serie A: De Ketelaere goud waard, Gift Orban gaat boekje te buiten

In de Italiaanse Serie A wordt midweeks de volledige 19de speeldag afgewerkt. Atalanta BC wist ...

105
105
‘Anderlecht duizelt: dribbelkoning op weg naar RSCA’

Anderlecht-fans voelen het meteen. RSCA kijkt naar een dribbelkoning en dat maakt iets los. Het ...

444
444
Barça heeft eerste aanwinst beet: Deco bevestigt deal

FC Barcelona prijkt voorlopig wel opnieuw aan de leiding in LaLiga, maar de voorbije maanden werd ...

59
59
'Union slaat weer toe: 5,5 miljoen voor tweede aanwinst'

Terwijl bij de meeste teams in de Jupiler Pro League de wintermercato nog echt van start moet gaan, ...

149
149
Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

224
224
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

120
120
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

57
57
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

214
214
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

401
401
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

432
432
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

193
193
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

107
107
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

498
498
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

594
594
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

152
152
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

180
180

Meer sportnieuws