Volgende Club Brugge-transfer voor '90 procent' rond

845 stemmen
Volgende Club Brugge-transfer voor '90 procent' rond

Club Brugge mag de voorbije jaren terugblikken op een geslaagd transferbeleid, maar uiteraard was niet iedereen een voltreffer. Vooral in de zoektocht naar een diepe spits liep het meermaals verkeerd, met Michael Krmencik als grootste miscast. De aanvaller heeft dan ook geen toekomst meer bij Blauw-Zwart.


Gelukkig heerste er vooral vanuit zijn thuisland redelijk wat interesse. Daar weet het lokale medium Aktualne.cz nu te melden dat de 32-voudig international op weg is naar Slavia Praag. Een bron dicht bij de onderhandelingen stelt zelfs dat de deal zo goed als rond is. Krmencik zelf verhuisde alvast terug naar de Tsjechische hoofdstad. Club zou daarbij nog 2,5 miljoen recupereren.

Al blijkt die berichtgeving toch wat voorbarig. Jaroslav Tvrdik, voorzitter van de raad van bestuur bij Slavia, reageerde via Twitter namelijk op de geruchten. Hij laat weten dat de Tsjechen er inderdaad in grote lijnen uit zijn met de speler zelf. Maar voegt daar aan toe dat er op clubniveau nog geen akkoord is bereikt.

UPDATE 22u22
Eerder op de dag geraakte bekend dat Odilon Kossounou op een zucht van Bayer Leverkusen staat, Krmencik wordt hoogstwaarschijnlijk de volgende vertrekker bij Blauw-Zwart. Tvrdik gaf woensdag immers een persconferentie om het nieuwe seizoen in te leiden bij Slavia Praag. En tijdens die persbabbel bevestigde de preses dat ook beide clubs inmiddels rond zijn over de overgang van Krmencik.

Enkel de laatste details zouden nog besproken moeten worden. "Zijn komst is voor 90 procent rond, er zijn enkel nog wat details en de speler moet zijn medische proeven nog afleggen. Ik hoop dat zijn overdracht vrijdag kan plaatsvinden. We zijn er zeer tevreden mee, Krmencik is een belangrijke versterking voor ons in deze periode", werd Tvrdik geciteerd bij het medium Irozhlas.

LEES OOK: 'Club Brugge wil dubbelslag slaan bij PSG'

Club moet deze zomer nog een extra spits halen ....

Meest recent

Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

36
36
'Club Brugge wil dubbelslag slaan bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

87
87
Vossen ziet Genk een gouden transferzaak doen

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

95
95
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

18
18
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

42
42
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

63
63
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

39
39
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

311
311
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

345
345
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

197
197
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

128
128
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

57
57
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

541
541
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

111
111
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

126
126
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

156
156
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

146
146
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

69
69
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

446
446
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

142
142
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

167
167
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

168
168
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

208
208
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

628
628

Meer sportnieuws