Transferdoelwit Standard onderwerp van opmerkelijke zet

door
Transferdoelwit Standard onderwerp van opmerkelijke zet

Standard krijgt vrijdagavond de eer om het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang te trappen en staat meteen voor een zware opdracht. Zo komt titelkandidaat KRC Genk op bezoek in Sclessin. In aanloop naar de heruitgave van de bekerfinale staan er wel nog enkele vraagtekens achter de Rouches.


Door de financiële problemen van de club, beleefden de Luikenaars tot dusver een vrij moeizaam tussenseizoen. Met Zinho Vanheusden en Michel-Ange Balikwisha werden al twee smaakmakers verkocht, terwijl ook een vertrek van Selim Amallah en Hugo Siquet niet uitgesloten lijkt. Daar tegenover haalde Standard nog geen aanwinsten in huis. Maar daar komt weldra verandering in. In een interview met de krant Het Laatste Nieuws laat CEO Alexandre Grosjean weten dat er wel degelijk versterking zal volgen. Met Aaron Donnum (Valerenga) lijkt alvast een extra flankspeler onderweg. Daarnaast zou Standard zeker nog een aanwinst achterin en op het middenveld willen aantrekken.

UPDATE 20/07

De Rouches zouden hun eerste aanwinst van de zomermercato quasi beet hebben. Volgens Kevin Sauvage, Standard-watcher voor La Dernière Heure, is de komst van Donnum dichter bij dan ooit. De deal is wel nog niet helemaal rond, momenteel zouden de laatste details worden uitgeklaard. Het lijkt echter slechts een kwestie van tijd alvorens de 23-jarige Noor zijn kribbel zet op Sclessin. Zijn huidige ploeg Valerenga neemt het aanstaande donderdag op tegen AA Gent in de voorrondes van de Conference League, afwachten of de flankspeler dan in de selectie zit.

UPDATE 21/07

Donnum zou dus goed op weg zijn naar Sclessin. Maar ondertussen heeft Valerenga de aanvaller wel opgenomen in een lijst met spelers die ze moesten indienen bij de UEFA. Dat zien we op de website van de UEFA. Een vreemde move van de Noren, al zou het nog heel erg fout moeten lopen wil de transfer naar Standard nog afketsen. 

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard
79

Vreemde move?

Meest recent

'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

21
21
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

8
8
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

172
172
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

238
238
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

237
237
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

10
10
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

27
27
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

45
45
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

87
87
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

79
79
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

56
56
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

327
327
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

149
149
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

285
285
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

123
123
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

446
446
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

255
255
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

205
205
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

160
160
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

234
234
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

710
710
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

80
80
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

126
126

Meer sportnieuws