Transferdoelwit Standard onderwerp van opmerkelijke zet

door
Transferdoelwit Standard onderwerp van opmerkelijke zet

Standard krijgt vrijdagavond de eer om het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang te trappen en staat meteen voor een zware opdracht. Zo komt titelkandidaat KRC Genk op bezoek in Sclessin. In aanloop naar de heruitgave van de bekerfinale staan er wel nog enkele vraagtekens achter de Rouches.


Door de financiële problemen van de club, beleefden de Luikenaars tot dusver een vrij moeizaam tussenseizoen. Met Zinho Vanheusden en Michel-Ange Balikwisha werden al twee smaakmakers verkocht, terwijl ook een vertrek van Selim Amallah en Hugo Siquet niet uitgesloten lijkt. Daar tegenover haalde Standard nog geen aanwinsten in huis. Maar daar komt weldra verandering in. In een interview met de krant Het Laatste Nieuws laat CEO Alexandre Grosjean weten dat er wel degelijk versterking zal volgen. Met Aaron Donnum (Valerenga) lijkt alvast een extra flankspeler onderweg. Daarnaast zou Standard zeker nog een aanwinst achterin en op het middenveld willen aantrekken.

UPDATE 20/07

De Rouches zouden hun eerste aanwinst van de zomermercato quasi beet hebben. Volgens Kevin Sauvage, Standard-watcher voor La Dernière Heure, is de komst van Donnum dichter bij dan ooit. De deal is wel nog niet helemaal rond, momenteel zouden de laatste details worden uitgeklaard. Het lijkt echter slechts een kwestie van tijd alvorens de 23-jarige Noor zijn kribbel zet op Sclessin. Zijn huidige ploeg Valerenga neemt het aanstaande donderdag op tegen AA Gent in de voorrondes van de Conference League, afwachten of de flankspeler dan in de selectie zit.

UPDATE 21/07

Donnum zou dus goed op weg zijn naar Sclessin. Maar ondertussen heeft Valerenga de aanvaller wel opgenomen in een lijst met spelers die ze moesten indienen bij de UEFA. Dat zien we op de website van de UEFA. Een vreemde move van de Noren, al zou het nog heel erg fout moeten lopen wil de transfer naar Standard nog afketsen. 

Vreemde move?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

157
157
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

38
38
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

97
97
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

22
22
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

93
93
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

191
191
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

168
168
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

67
67
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

139
139
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

62
62
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

52
52
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

107
107
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

302
302
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

258
258
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

146
146
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

515
515
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

401
401
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1368
1368
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

713
713
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

255
255
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

395
395
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

179
179
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

352
352

Meer sportnieuws