Transferdoelwit Standard onderwerp van opmerkelijke zet

door
Transferdoelwit Standard onderwerp van opmerkelijke zet

Standard krijgt vrijdagavond de eer om het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang te trappen en staat meteen voor een zware opdracht. Zo komt titelkandidaat KRC Genk op bezoek in Sclessin. In aanloop naar de heruitgave van de bekerfinale staan er wel nog enkele vraagtekens achter de Rouches.


Door de financiële problemen van de club, beleefden de Luikenaars tot dusver een vrij moeizaam tussenseizoen. Met Zinho Vanheusden en Michel-Ange Balikwisha werden al twee smaakmakers verkocht, terwijl ook een vertrek van Selim Amallah en Hugo Siquet niet uitgesloten lijkt. Daar tegenover haalde Standard nog geen aanwinsten in huis. Maar daar komt weldra verandering in. In een interview met de krant Het Laatste Nieuws laat CEO Alexandre Grosjean weten dat er wel degelijk versterking zal volgen. Met Aaron Donnum (Valerenga) lijkt alvast een extra flankspeler onderweg. Daarnaast zou Standard zeker nog een aanwinst achterin en op het middenveld willen aantrekken.

UPDATE 20/07

De Rouches zouden hun eerste aanwinst van de zomermercato quasi beet hebben. Volgens Kevin Sauvage, Standard-watcher voor La Dernière Heure, is de komst van Donnum dichter bij dan ooit. De deal is wel nog niet helemaal rond, momenteel zouden de laatste details worden uitgeklaard. Het lijkt echter slechts een kwestie van tijd alvorens de 23-jarige Noor zijn kribbel zet op Sclessin. Zijn huidige ploeg Valerenga neemt het aanstaande donderdag op tegen AA Gent in de voorrondes van de Conference League, afwachten of de flankspeler dan in de selectie zit.

UPDATE 21/07

Donnum zou dus goed op weg zijn naar Sclessin. Maar ondertussen heeft Valerenga de aanvaller wel opgenomen in een lijst met spelers die ze moesten indienen bij de UEFA. Dat zien we op de website van de UEFA. Een vreemde move van de Noren, al zou het nog heel erg fout moeten lopen wil de transfer naar Standard nog afketsen. 

LEES OOK: ///

Vreemde move?

Meest recent

Walgelijk incident na Chaleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

55
55
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

94
94
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

126
126
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

188
188
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

218
218
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

97
97
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

40
40
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

58
58
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

276
276
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

32
32
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

15
15
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

412
412
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

390
390
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

76
76
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

288
288
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

251
251
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

193
193
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

38
38
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

294
294
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

146
146
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

358
358
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

274
274
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

297
297
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65

Meer sportnieuws