Transferdoelwit Standard onderwerp van opmerkelijke zet

door
Transferdoelwit Standard onderwerp van opmerkelijke zet

Standard krijgt vrijdagavond de eer om het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang te trappen en staat meteen voor een zware opdracht. Zo komt titelkandidaat KRC Genk op bezoek in Sclessin. In aanloop naar de heruitgave van de bekerfinale staan er wel nog enkele vraagtekens achter de Rouches.


Door de financiële problemen van de club, beleefden de Luikenaars tot dusver een vrij moeizaam tussenseizoen. Met Zinho Vanheusden en Michel-Ange Balikwisha werden al twee smaakmakers verkocht, terwijl ook een vertrek van Selim Amallah en Hugo Siquet niet uitgesloten lijkt. Daar tegenover haalde Standard nog geen aanwinsten in huis. Maar daar komt weldra verandering in. In een interview met de krant Het Laatste Nieuws laat CEO Alexandre Grosjean weten dat er wel degelijk versterking zal volgen. Met Aaron Donnum (Valerenga) lijkt alvast een extra flankspeler onderweg. Daarnaast zou Standard zeker nog een aanwinst achterin en op het middenveld willen aantrekken.

UPDATE 20/07

De Rouches zouden hun eerste aanwinst van de zomermercato quasi beet hebben. Volgens Kevin Sauvage, Standard-watcher voor La Dernière Heure, is de komst van Donnum dichter bij dan ooit. De deal is wel nog niet helemaal rond, momenteel zouden de laatste details worden uitgeklaard. Het lijkt echter slechts een kwestie van tijd alvorens de 23-jarige Noor zijn kribbel zet op Sclessin. Zijn huidige ploeg Valerenga neemt het aanstaande donderdag op tegen AA Gent in de voorrondes van de Conference League, afwachten of de flankspeler dan in de selectie zit.

UPDATE 21/07

Donnum zou dus goed op weg zijn naar Sclessin. Maar ondertussen heeft Valerenga de aanvaller wel opgenomen in een lijst met spelers die ze moesten indienen bij de UEFA. Dat zien we op de website van de UEFA. Een vreemde move van de Noren, al zou het nog heel erg fout moeten lopen wil de transfer naar Standard nog afketsen. 

LEES OOK: Cruciaal statement bij Standard over Homawoo: “Catastrofe”

Vreemde move?

Meest recent

Monaco wél met goed gevoel naar CL dankzij oude bekende

Volgende week zijn Union en Club Brugge een eerste keer aan zet in de Champions League. In hun ...

17
17
Vanaken duidt oorzaak aan voor pijnlijke nederlaag

Club Brugge trekt met een flinke kater de Champions League in. Het leed zaterdag immers al zijn ...

107
107
Onklopbare Scherpen schat kansen Union tegen PSV in

Union trekt met een goed gevoel richting de Champions League, nadat het zaterdagavond in zijn ...

17
17
De Bruyne zet Napoli op weg naar nieuwe vlotte zege

De veelbesproken overgang van Kevin De Bruyne naar Napoli deze zomer blijkt vooralsnog een schot in ...

37
37
Zoon van oud-sterkhouder Club weldra in JPL?

De transfermarkt is sinds enkele dagen gesloten in België, maar heel wat clubs blijven ...

58
58
Keiharde blamage: Hongerige Wolven vloeren dramatisch Club

Onze tweede deelnemer aan de CL, Club Brugge, heeft vanavond een ferm blauwtje gelopen in ...

134
134
2 opmerkelijke VAR-beslissingen: werd Club bestolen?

Club Brugge beleeft geen makkelijke avond in La Louvière. De bekerwinnaar lijkt met het hoofd ...

471
471
Union gewaarschuwd: PSV houdt doelpuntenkermis in Nijmegen

Dinsdagavond maakt Union zijn grote debuut in de Champions League. Daarbij krijgt het PSV als eerste ...

17
17
KV Kortrijk raast door CPL, De Camargo onder zware druk

KV Kortrijk leeft voorlopig aan 200% na de degradatie uit de Jupiler Pro League. De Kerels vloerden ...

43
43
Pocognoli meldt alsnog flinke opsteker voor Champions League

Union boekte zaterdag een zeer nipte zege op het veld van rode lantaarn Dender, dat pas door een ...

16
16
Keeperskwestie Club laait weer op: fans woedend

Club Brugge probeert zaterdagavond in La Louvière vertrouwen te tanken met het oog op de ...

391
391
Godts schittert bij Ajax maar krijgt tóch tik

Mika Godts heeft zaterdag nog eens zijn enorme talent laten zien bij Ajax. Onze jonge landgenoot ...

44
44
Kompany glundert: Bayern haalt snoeihard uit tegen HSV

Vincent Kompany blijft voorlopig een foutloos parcours rijden met Bayern München dit seizoen. ...

100
100
Openda debuteert in sensationele zege Juve tegen Inter

In de Serie A stond zaterdag de Derby dell'Italia op het programma. Net als vorig seizoen - toen ...

60
60
Union spartelt voorbij Dender en tankt vertrouwen voor CL

Na een zeer moeizame wedstrijd heeft Union in de slotfase toch de drie punten gepakt in Denderleeuw. ...

41
41
Zorgen in omgeving Viktor Verhulst: “Is hij zwakbegaafd?”

In de nieuwste aflevering van ‘De Verhulstjes’ klinkt er plots ongerustheid in het ...

93
93
Hayen zorgt voor verrassingen in basiself Club Brugge

Club Brugge speelt om 20u45 in en tegen La Louvière. Blauw-Zwart verloor op de vorige ...

205
205
Genk liet toptalent gaan: De Condé maakt bizarre eis bekend

Bij KRC Genk hebben ze toch wel wat wijzigingen doorgevoerd op de jeugdacademie. Er is een ander ...

292
292
STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

STVV kende een zeer goede mercato. De club deed enkele zeer goede transfers, maar ze verkochten ook ...

60
60
Beresterke Godts de grote held bij Ajax

Ajax begon niet al te best aan het seizoen in de Eredivisie. Ze namen het vandaag in de eigen ArenA ...

45
45
Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Real Madrid moest al om 16u15 aan de bak. Ze gingen op bezoek bij Real Sociedad, altijd een ...

51
51
Lommel doet gouden zaken in pittige Limburgse derby

Na een pittige Limburgse derby heeft Lommel gouden zaken gedaan. De bezoekers pakten de zege bij ...

68
68
Essevee straft pover OHL af met dodelijke efficiëntie

Essevee blijft het niet onaardig doen bij zijn terugkeer op het hoogste niveau. Vandaag won een ...

40
40
Twee Rode Duivels vallen geblesseerd uit, Tolu maakt debuut

Arsenal won eerder op de dag vlot van Nottingham Forest, maar om 16u stonden er nog een aantal ...

58
58
Straffe Bakayoko laat Bundesliga zijn enorme talent zien

Bayer Leverkusen won gisteren zijn duel en dat was nodig na een 1 op 6. Vandaag stonden er in de ...

58
58

Meer sportnieuws