'Anderlecht krijgt concurrentie uit eigen land voor dure aanvaller'

door
'Anderlecht krijgt concurrentie uit eigen land voor dure aanvaller'

In zijn zoektocht naar aanvallende versterking heeft Anderlecht een oog laten vallen op Gyrano Kerk, op wie het naar verluidt zelfs al een bod van vier miljoen uitbracht. Te weinig, zo vindt diens huidige werkgever Utrecht echter, die maar liefst het dubbele verlangt. Paars-Wit leek dan ook te moeten afhaken voor de 25-jarige Nederlander, al is er misschien toch nog hoop.


Zelf zou Kerk, vorig seizoen goed voor acht doelpunten en zes assists in 34 competitieduels, alvast openstaan voor een verhuis richting het Lotto Park. De vraag is dus vooral of de Brusselaars een akkoord kunnen vinden met Utrecht. Volgens bepaalde bronnen zou de subtopper in de Eredivisie alleszins bereidt zijn om de vraagprijs te verlagen, een essentiële voorwaarde voor Anderlecht om kans te maken in het dossier. In Utrecht houdt men in ieder geval rekening met een vertrek, al is het maar de vraag hoeveel water men bereid is bij de wijn te doen.

UPDATE 21/07
Volgens Voetbal International begint er inmiddels steeds meer te bewegen rond Kerk. Het Nederlandse medium bevestigt dat Anderlecht wel degelijk een miljoenenbod uitbracht, maar dat dit onvoldoende was om het bestuur van Utrecht te overtuigen. Ondertussen zouden echter nog andere Belgische clubs zich aan het front hebben gemeld, al geeft men geen concrete namen. Ook vanuit Engeland heerst er naar verluidt belangstelling. Bij Utrecht gaat men alvast uit van een vertrek, al blijft het voorlopig wachten op een aanbieding die wel voldoet.

LEES OOK: 'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Na de komst van Raman heeft RSCA geen flankaanvaller meer nodig ...

Meest recent

'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

19
19
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

52
52
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

38
38
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

72
72
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

32
32
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

342
342
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

131
131
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

82
82
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

217
217
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

282
282
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

260
260
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

95
95
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

462
462
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

95
95
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

277
277
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

251
251
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

93
93
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

229
229
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

521
521
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

130
130
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

598
598
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

433
433
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

39
39
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78

Meer sportnieuws