'Club Brugge stap dichter bij miljoenenaanwinst'

936 stemmen
'Club Brugge stap dichter bij miljoenenaanwinst'

Club Brugge zal komende zondag zijn eerste competitiewedstrijd normaal gezien afwerken zonder nieuwkomers in de selectie. Nochtans werkt de landskampioen achter de schermen wel degelijk aan versterking. Vers bloed op de flanken is dé prioriteit en daarvoor zou het vizier onder meer op Zuid-Amerika zijn gericht.


Zo geraakte vorige week bekend dat de Bruggelingen een bod hebben neergelegd op de Colombiaanse flankaanvaller Sebastian Villa. Zijn huidige club Boca Juniors legde die aanbieding vrijwel meteen naast zich neer, maar vanuit Argentinië weerklonk dat Blauw-Zwart met een nieuw en verbeterd bod zou komen. En de kansen van de Bruggelingen kregen afgelopen nacht een flinke boost. Boca Juniors sneuvelde namelijk in de Copa Libertadores na strafschoppen tegen het Braziliaanse Atlético Mineiro. Na die partij liet men bij ESPN F12 weten dat de speler zal vragen om te mogen vertrekken.

Villa zou de stap naar Europa willen zetten en lijkt best geïnteresseerd in het project van Club Brugge. Indien Vincent Mannaert en co dus een nieuwe aanbieding neerleggen, is de kans reëel dat Boca Juniors dit keer wel zal toehappen. Vanuit het kamp van de speler zou in ieder geval druk worden gezet. Indien de Argentijnen niet bereid zijn om mee te werken aan een transfer, zou Villa volgens Antena 2 een loonsverhoging verlangen: zo zou hij ongeveer hetzelfde willen verdienen als wat Club hem momenteel biedt.

De kaarten liggen dus gunstig voor Blauw-Zwart. Afwachten of en wanneer een nieuw bod verstuurd vanuit de burelen in Westkapelle.

LEES OOK: 'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Club moet deze zomer minstens twee extra flankaanvallers aantrekken ...

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

26
26
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

116
116
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

564
564
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

72
72
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

136
136
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

39
39
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

55
55
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

29
29
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

140
140
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

161
161
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

22
22
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

143
143
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

25
25
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

285
285
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

374
374
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

183
183
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

107
107
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

830
830
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

502
502
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

364
364
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

265
265
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

48
48

Meer sportnieuws