'Club Brugge stap dichter bij miljoenenaanwinst'

door
'Club Brugge stap dichter bij miljoenenaanwinst'

Club Brugge zal komende zondag zijn eerste competitiewedstrijd normaal gezien afwerken zonder nieuwkomers in de selectie. Nochtans werkt de landskampioen achter de schermen wel degelijk aan versterking. Vers bloed op de flanken is dé prioriteit en daarvoor zou het vizier onder meer op Zuid-Amerika zijn gericht.


Zo geraakte vorige week bekend dat de Bruggelingen een bod hebben neergelegd op de Colombiaanse flankaanvaller Sebastian Villa. Zijn huidige club Boca Juniors legde die aanbieding vrijwel meteen naast zich neer, maar vanuit Argentinië weerklonk dat Blauw-Zwart met een nieuw en verbeterd bod zou komen. En de kansen van de Bruggelingen kregen afgelopen nacht een flinke boost. Boca Juniors sneuvelde namelijk in de Copa Libertadores na strafschoppen tegen het Braziliaanse Atlético Mineiro. Na die partij liet men bij ESPN F12 weten dat de speler zal vragen om te mogen vertrekken.

Villa zou de stap naar Europa willen zetten en lijkt best geïnteresseerd in het project van Club Brugge. Indien Vincent Mannaert en co dus een nieuwe aanbieding neerleggen, is de kans reëel dat Boca Juniors dit keer wel zal toehappen. Vanuit het kamp van de speler zou in ieder geval druk worden gezet. Indien de Argentijnen niet bereid zijn om mee te werken aan een transfer, zou Villa volgens Antena 2 een loonsverhoging verlangen: zo zou hij ongeveer hetzelfde willen verdienen als wat Club hem momenteel biedt.

De kaarten liggen dus gunstig voor Blauw-Zwart. Afwachten of en wanneer een nieuw bod verstuurd vanuit de burelen in Westkapelle.

LEES OOK: 'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club moet deze zomer minstens twee extra flankaanvallers aantrekken ...

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

32
32
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

72
72
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

105
105
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

230
230
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

440
440
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

169
169
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

219
219
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

280
280
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

133
133
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

338
338
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

218
218
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

319
319
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

594
594
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

409
409
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

141
141
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

165
165
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

305
305
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

851
851
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

355
355
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

78
78
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

351
351
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

606
606
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

141
141
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

279
279

Meer sportnieuws