'Club Brugge stap dichter bij miljoenenaanwinst'

door
'Club Brugge stap dichter bij miljoenenaanwinst'

Club Brugge zal komende zondag zijn eerste competitiewedstrijd normaal gezien afwerken zonder nieuwkomers in de selectie. Nochtans werkt de landskampioen achter de schermen wel degelijk aan versterking. Vers bloed op de flanken is dé prioriteit en daarvoor zou het vizier onder meer op Zuid-Amerika zijn gericht.


Zo geraakte vorige week bekend dat de Bruggelingen een bod hebben neergelegd op de Colombiaanse flankaanvaller Sebastian Villa. Zijn huidige club Boca Juniors legde die aanbieding vrijwel meteen naast zich neer, maar vanuit Argentinië weerklonk dat Blauw-Zwart met een nieuw en verbeterd bod zou komen. En de kansen van de Bruggelingen kregen afgelopen nacht een flinke boost. Boca Juniors sneuvelde namelijk in de Copa Libertadores na strafschoppen tegen het Braziliaanse Atlético Mineiro. Na die partij liet men bij ESPN F12 weten dat de speler zal vragen om te mogen vertrekken.

Villa zou de stap naar Europa willen zetten en lijkt best geïnteresseerd in het project van Club Brugge. Indien Vincent Mannaert en co dus een nieuwe aanbieding neerleggen, is de kans reëel dat Boca Juniors dit keer wel zal toehappen. Vanuit het kamp van de speler zou in ieder geval druk worden gezet. Indien de Argentijnen niet bereid zijn om mee te werken aan een transfer, zou Villa volgens Antena 2 een loonsverhoging verlangen: zo zou hij ongeveer hetzelfde willen verdienen als wat Club hem momenteel biedt.

De kaarten liggen dus gunstig voor Blauw-Zwart. Afwachten of en wanneer een nieuw bod verstuurd vanuit de burelen in Westkapelle.

LEES OOK: Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

Club moet deze zomer minstens twee extra flankaanvallers aantrekken ...

Meest recent

Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

9
9
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

21
21
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

30
30
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

288
288
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

34
34
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

55
55
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

196
196
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

120
120
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

43
43
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

150
150
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

154
154
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

191
191
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1203
1203
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

78
78
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

266
266
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

314
314
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

221
221
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

357
357
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

81
81
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

197
197
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

106
106
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

639
639
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

408
408
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

306
306

Meer sportnieuws