'Duitse topclub mengt zich in strijd om Standard-goudhaantje'

213
'Duitse topclub mengt zich in strijd om Standard-goudhaantje'

Standard Luik zag met Michel-Ange Balikwisha en Zinho Vanheusden al twee sleutelspelers vertrekken tijdens de mercato. De Rouches hadden wat financiële ademruimte nodig, en de rust lijkt ondertussen teruggekeerd in Luik. Dat neemt echter niet weg dat sommige topclubs zich alsnog melden bij enkele sterkhouders.


Hugo Siquet gaf enkele weken geleden al aan dat hij niet geïnteresseerd is in een zomers vertrek bij Standard. Maar mogelijk komt het alsnog zover. La Dernière Heure stelt namelijk dat Lille OSC zou azen op de diensten van de 19-jarige. Over een officieel bod werd wel nog met geen woord gerept, al zouden de onderhandelingen op clubniveau wel al van start gegaan zijn. De krant stelt verder ook dat Standard niet van plan is om zijn sterkhouder zomaar te laten vertrekken. Bij de Rouches zou men enkel willen onderhandelen als er een bod van meer dan zeven miljoen euro wordt uitgebracht.

UPDATE 19/07

 Een vertrek van Siquet lijkt dan toch niet voor meteen. Zo stelt LDH dat de Franse kampioen inmiddels al drie officiële aanbiedingen neerlegde, maar telkens werden die resoluut geweigerd door Standard. De club uit Rijsel zou nog niet meer dan vier miljoen euro hebben geboden. En dat is veel te weinig voor de Rouches. Het dossier zit momenteel dan ook in een impasse. Het is zelfs niet uitgesloten dat de Luikenaars het contract van Siquet alsnog openbreken, waardoor een vertrek tijdens de zomermercato van de baan zou zijn. Al zou ook OGC Nice zijn zinnen hebben gezet op de beloftevolle vleugelback.

UPDATE 20/07

Nu zou er ook interesse zijn vanuit Duitsland voor Hugo Siquet. Topclub RB Leipzig zou volgens TM Gerüchte iets zien in de beloftevolle flankspeler van Standard. De Duitsers zullen wel met stevige concurrentie af te rekenen krijgen vanuit Frankrijk, waar OGC Nice en vooral LOSC Lille de Belgische belofte-international willen binnenhalen. 

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Wat is de beste club voor Siquet?

Meest recent

Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

5
5
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

42
42
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

40
40
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

67
67
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

53
53
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

56
56
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

154
154
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

102
102
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

202
202
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

238
238
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

74
74
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

409
409
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

456
456
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

189
189
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

130
130
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

124
124
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

201
201
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

194
194
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1709
1709
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

402
402
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

310
310
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

335
335

Meer sportnieuws