'Duitse topclub mengt zich in strijd om Standard-goudhaantje'

door
'Duitse topclub mengt zich in strijd om Standard-goudhaantje'

Standard Luik zag met Michel-Ange Balikwisha en Zinho Vanheusden al twee sleutelspelers vertrekken tijdens de mercato. De Rouches hadden wat financiële ademruimte nodig, en de rust lijkt ondertussen teruggekeerd in Luik. Dat neemt echter niet weg dat sommige topclubs zich alsnog melden bij enkele sterkhouders.


Hugo Siquet gaf enkele weken geleden al aan dat hij niet geïnteresseerd is in een zomers vertrek bij Standard. Maar mogelijk komt het alsnog zover. La Dernière Heure stelt namelijk dat Lille OSC zou azen op de diensten van de 19-jarige. Over een officieel bod werd wel nog met geen woord gerept, al zouden de onderhandelingen op clubniveau wel al van start gegaan zijn. De krant stelt verder ook dat Standard niet van plan is om zijn sterkhouder zomaar te laten vertrekken. Bij de Rouches zou men enkel willen onderhandelen als er een bod van meer dan zeven miljoen euro wordt uitgebracht.

UPDATE 19/07

 Een vertrek van Siquet lijkt dan toch niet voor meteen. Zo stelt LDH dat de Franse kampioen inmiddels al drie officiële aanbiedingen neerlegde, maar telkens werden die resoluut geweigerd door Standard. De club uit Rijsel zou nog niet meer dan vier miljoen euro hebben geboden. En dat is veel te weinig voor de Rouches. Het dossier zit momenteel dan ook in een impasse. Het is zelfs niet uitgesloten dat de Luikenaars het contract van Siquet alsnog openbreken, waardoor een vertrek tijdens de zomermercato van de baan zou zijn. Al zou ook OGC Nice zijn zinnen hebben gezet op de beloftevolle vleugelback.

UPDATE 20/07

Nu zou er ook interesse zijn vanuit Duitsland voor Hugo Siquet. Topclub RB Leipzig zou volgens TM Gerüchte iets zien in de beloftevolle flankspeler van Standard. De Duitsers zullen wel met stevige concurrentie af te rekenen krijgen vanuit Frankrijk, waar OGC Nice en vooral LOSC Lille de Belgische belofte-international willen binnenhalen. 

LEES OOK: Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Wat is de beste club voor Siquet?

Meest recent

'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

2
2
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

11
11
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

11
11
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

81
81
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

38
38
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

63
63
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

320
320
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

182
182
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

67
67
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

96
96
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

308
308
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

59
59
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

30
30
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

158
158
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

185
185
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

175
175
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

867
867
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

165
165
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

46
46
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

137
137
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

376
376
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

273
273
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

38
38
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

625
625

Meer sportnieuws