Genk wuift oudgediende definitief uit

door
Genk wuift oudgediende definitief uit

KRC Genk is er zaterdagavond niet in geslaagd om meteen zijn eerste prijs van het seizoen te pakken, want in de Supercup moest het zijn meerdere erkennen in landskampioen Club Brugge. De Limburgers gingen in het Jan Breydelstadion met 3-2 onderuit. Het werd voor een oudgediende zo een afscheid in mineur, want hij staat op het punt te vertrekken.


De Franse krant Le Télégramme meldt immers dat Genk zondag een akkoord bereikt heeft met Stade Brest over een transfer van Jere Uronen. De Finse linksachter zou verkocht worden voor een transfersom rond de 1 miljoen euro, zonder bonussen. Uronen wordt maandag of dinsdag in Brest verwacht om zijn handtekening te zetten onder een overeenkomst voor drie jaar.

De 27-jarige Uronen was maar liefst 5,5 jaar actief in Genk. Op zijn palmares staan een titel in 2019 en de beker afgelopen seizoen. Hij was vorig seizoen wel zijn basisplaats verloren aan Gerardo Arteaga en aangezien hij nog maar één jaar contract had, mocht Uronen deze zomer vertrekken. Tegen Club speelde hij nog 25 minuten mee als invaller en in blessuretijd scoorde hij nog.

UPDATE 20/07

Het hing al even in de lucht en is nu ook officieel bevestigd op Twitter door KRC Genk: Jere Uronen verhuist naar het Franse Stade Brest. De 27-jarige Fin zwaait Genk na vijf jaar uit en kiest voor een avontuur in de Ligue 1. Uronen kwam destijds over van het Zweedse Helsingborg en voetbalde een mooi palmares bijeen in Limburg. Hij werd er onder meer kampioen en won de beker. Bij Genk wensen ze hem veel succes bij zijn nieuwe club.

POLL: Mooie transfer voor Uronen?

Meest recent

'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

13
13
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

40
40
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

73
73
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

127
127
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

67
67
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

171
171
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

42
42
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

51
51
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

218
218
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

322
322
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

163
163
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

301
301
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

163
163
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

160
160
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

185
185
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

343
343
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

196
196
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

317
317

Meer sportnieuws