Genk wuift oudgediende definitief uit

door
Genk wuift oudgediende definitief uit

KRC Genk is er zaterdagavond niet in geslaagd om meteen zijn eerste prijs van het seizoen te pakken, want in de Supercup moest het zijn meerdere erkennen in landskampioen Club Brugge. De Limburgers gingen in het Jan Breydelstadion met 3-2 onderuit. Het werd voor een oudgediende zo een afscheid in mineur, want hij staat op het punt te vertrekken.


De Franse krant Le Télégramme meldt immers dat Genk zondag een akkoord bereikt heeft met Stade Brest over een transfer van Jere Uronen. De Finse linksachter zou verkocht worden voor een transfersom rond de 1 miljoen euro, zonder bonussen. Uronen wordt maandag of dinsdag in Brest verwacht om zijn handtekening te zetten onder een overeenkomst voor drie jaar.

De 27-jarige Uronen was maar liefst 5,5 jaar actief in Genk. Op zijn palmares staan een titel in 2019 en de beker afgelopen seizoen. Hij was vorig seizoen wel zijn basisplaats verloren aan Gerardo Arteaga en aangezien hij nog maar één jaar contract had, mocht Uronen deze zomer vertrekken. Tegen Club speelde hij nog 25 minuten mee als invaller en in blessuretijd scoorde hij nog.

UPDATE 20/07

Het hing al even in de lucht en is nu ook officieel bevestigd op Twitter door KRC Genk: Jere Uronen verhuist naar het Franse Stade Brest. De 27-jarige Fin zwaait Genk na vijf jaar uit en kiest voor een avontuur in de Ligue 1. Uronen kwam destijds over van het Zweedse Helsingborg en voetbalde een mooi palmares bijeen in Limburg. Hij werd er onder meer kampioen en won de beker. Bij Genk wensen ze hem veel succes bij zijn nieuwe club.

LEES OOK: Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

Mooie transfer voor Uronen?

Meest recent

DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

33
33
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

129
129
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

132
132
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

165
165
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

268
268
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

213
213
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

76
76
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

536
536
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

63
63
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

146
146
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

478
478
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

148
148
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

251
251
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

166
166
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

169
169
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

381
381
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

551
551
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

127
127
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

707
707
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

335
335
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

222
222
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

351
351
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

292
292
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1104
1104
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

495
495

Meer sportnieuws