Haroun zet titelambities Antwerp extra in de verf

door
Haroun zet titelambities Antwerp extra in de verf

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang en het belooft een interessant seizoen te worden aan de top van de competitie. KRC Genk wil namelijk de strijd aangaan met titelverdediger Club Brugge en lijkt daar alvast de middelen voor te hebben. Maar ondertussen ligt ook Antwerp FC gevaarlijk op de loer.


Dankzij de investeringen van preses Paul Gheysens behoort het stamnummer één qua faciliteiten stilaan tot de absolute top van ons land. Maar ook sportief gezien zat de Great Old niet stil. Zo werden in de voorbije weken heel wat interessante aanwinsten gestrikt en de transferhonger lijkt nog niet gestild. De ambities zijn dan ook behoorlijk groot op de Bosuil.

Aanvoerder en routinier Faris Haroun stelt zelfs dat Antwerp een kandidaat is voor de titel. "Club Brugge is zonder twijfel de grote favoriet. Maar in het voetbal is alles mogelijk. Ik zie niet in waarom Antwerp de eerste plaats niet mag ambiëren", vertelt hij in een interview met de kranten van SudPresse.

In ieder geval willen Haroun en de club beter doen dan vorig seizoen, waarin RAFC tweede werd in de reguliere competitie en derde in de PO's. Ook Europees gezien willen ze bevestigen na de sterke campagne van vorig jaar. Het zou dus wel eens een mooi seizoen kunnen worden, al moeten de ambities natuurlijk ook waar gemaakt kunnen worden.

LEES OOK: Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp wordt volgend seizoen de grootste uitdager van Club ...

Meest recent

Erik Van Looy schokt Vlaanderen met abrupt afscheid

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

2
2
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

23
23
'Nederland verstomt: Eredivisie-reus voor Vanaken lonkt'

Hans Vanaken (33) blijft België en omstreken verbazen: sterk bij de Rode Duivels, een goal ...

49
49
'JPL-clubs willen absolute parel naar België halen'

De Jupiler Pro League is een opleidingscompetitie pur sang. De Belgische eersteklassers speuren dan ...

29
29
Boeckx geeft Anderlecht raad: "Wie weet zelfs de titel"

Bij RSC Anderlecht was het tot dusver amper rustig. De Europese vernedering, het vertrek van Wouter ...

80
80
'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

118
118
Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels gaan naar het WK van komende zomer. Dat lijkt vast te staan. De Belgen stonden er op ...

93
93
‘Anderlecht ruikt gouden kans op transfermarkt’

RSC Anderlecht is achter de schermen druk bezig met het scouten van spelers. De Brusselaars houden ...

73
73
Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

177
177
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

639
639
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

101
101
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

97
97
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

266
266
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

326
326
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

433
433
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

173
173
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

729
729
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

572
572
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

264
264
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

452
452
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

71
71
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

118
118
'Torino beslist nu al over langer verblijf Ngonge'

Napoli haalde in de zomer met Kevin De Bruyne een nieuwe Belgische ster binnen, maar liet tegelijk ...

38
38
"Zullen zien of Standard afwijzen de juiste beslissing was"

Er is de voorbije maanden bij Standard alweer heel wat veranderd. Dat liep echter lang niet altijd ...

103
103
Club Brugge mag dromen van Golden Boy

Elk jaar reikt de Italiaanse krant Tuttosport de Golden Boy Award uit, om de beste jonge speler op ...

192
192

Meer sportnieuws