Haroun zet titelambities Antwerp extra in de verf

door
Haroun zet titelambities Antwerp extra in de verf

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang en het belooft een interessant seizoen te worden aan de top van de competitie. KRC Genk wil namelijk de strijd aangaan met titelverdediger Club Brugge en lijkt daar alvast de middelen voor te hebben. Maar ondertussen ligt ook Antwerp FC gevaarlijk op de loer.


Dankzij de investeringen van preses Paul Gheysens behoort het stamnummer één qua faciliteiten stilaan tot de absolute top van ons land. Maar ook sportief gezien zat de Great Old niet stil. Zo werden in de voorbije weken heel wat interessante aanwinsten gestrikt en de transferhonger lijkt nog niet gestild. De ambities zijn dan ook behoorlijk groot op de Bosuil.

Aanvoerder en routinier Faris Haroun stelt zelfs dat Antwerp een kandidaat is voor de titel. "Club Brugge is zonder twijfel de grote favoriet. Maar in het voetbal is alles mogelijk. Ik zie niet in waarom Antwerp de eerste plaats niet mag ambiëren", vertelt hij in een interview met de kranten van SudPresse.

In ieder geval willen Haroun en de club beter doen dan vorig seizoen, waarin RAFC tweede werd in de reguliere competitie en derde in de PO's. Ook Europees gezien willen ze bevestigen na de sterke campagne van vorig jaar. Het zou dus wel eens een mooi seizoen kunnen worden, al moeten de ambities natuurlijk ook waar gemaakt kunnen worden.

LEES OOK: Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Antwerp wordt volgend seizoen de grootste uitdager van Club ...

Meest recent

Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

58
58
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

58
58
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

229
229
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

747
747
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

98
98
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

257
257
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

110
110
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

202
202
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

267
267
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

29
29
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

218
218
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

298
298
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

109
109
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

180
180
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

148
148
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

321
321
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

187
187
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

209
209
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

226
226
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

97
97
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

270
270
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

360
360
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

185
185
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

254
254

Meer sportnieuws