Oorzaak gekend voor getalm Club Brugge op transfermarkt

door
Oorzaak gekend voor getalm Club Brugge op transfermarkt

Aanstaande vrijdag is het zover, dan gaat de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League officieel van start. Landskampioen Club Brugge krijgt nog enkele dagen respijt en begint er zondag pas aan op eigen veld tegen Eupen. De kans is wel bijzonder klein dat er nieuwe gezichten in de ploeg zullen staan bij Blauw-Zwart.


Mogelijk krijgen opnieuw enkele jongeren hun kans, maar op echte nieuwkomers blijft het maar wachten bij de Bruggelingen. Nochtans werd voor de mercato aangekondigd dat er wel degelijk versterking zal volgen. In de podcast De Tribune gaf coach Philippe Clement echter de reden voor het getalm van Club. "Ik weet dat de ambities bij het bestuur even groot zijn als mezelf, we zitten volledig op dezelfde golflengte. Maar tijdens een transferperiode ben je afhankelijk van drie partijen. Het heeft ook geen zin om miljoenen bij te betalen zodat spelers bijvoorbeeld al in de Supercup kunnen aantreden. Dat is geen goed beleid. En ons Europees verhaal start ook eind september pas", klinkt het.

Voorlopig is het dus een kwestie van wachten op de best mogelijke deals en die luxe heeft Club ook gezien het gebrek aan Europese voorrondes. Maar dat er nog versterking zal volgen, staat volgens Clement buiten kijf. "Het zijn allemaal factoren waardoor we iets later de markt zullen opstappen. Dat had ook vroeger kunnen zijn als de juiste prijzen werden gevraagd voor bepaalde spelers. Maar omdat die bedragen dusdanig hoog liggen, heeft het geen zin om het nu al te doen."

LEES OOK: Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

69
69
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

59
59
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

24
24
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

151
151
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

502
502
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

233
233
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

196
196
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

51
51
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

114
114
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

302
302
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

298
298
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

190
190
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

27
27
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

193
193
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

330
330
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

352
352
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

108
108
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

331
331
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

255
255
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

213
213
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

222
222
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

256
256
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

234
234
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

402
402

Meer sportnieuws