Oorzaak gekend voor getalm Club Brugge op transfermarkt

1275 stemmen
Oorzaak gekend voor getalm Club Brugge op transfermarkt

Aanstaande vrijdag is het zover, dan gaat de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League officieel van start. Landskampioen Club Brugge krijgt nog enkele dagen respijt en begint er zondag pas aan op eigen veld tegen Eupen. De kans is wel bijzonder klein dat er nieuwe gezichten in de ploeg zullen staan bij Blauw-Zwart.


Mogelijk krijgen opnieuw enkele jongeren hun kans, maar op echte nieuwkomers blijft het maar wachten bij de Bruggelingen. Nochtans werd voor de mercato aangekondigd dat er wel degelijk versterking zal volgen. In de podcast De Tribune gaf coach Philippe Clement echter de reden voor het getalm van Club. "Ik weet dat de ambities bij het bestuur even groot zijn als mezelf, we zitten volledig op dezelfde golflengte. Maar tijdens een transferperiode ben je afhankelijk van drie partijen. Het heeft ook geen zin om miljoenen bij te betalen zodat spelers bijvoorbeeld al in de Supercup kunnen aantreden. Dat is geen goed beleid. En ons Europees verhaal start ook eind september pas", klinkt het.

Voorlopig is het dus een kwestie van wachten op de best mogelijke deals en die luxe heeft Club ook gezien het gebrek aan Europese voorrondes. Maar dat er nog versterking zal volgen, staat volgens Clement buiten kijf. "Het zijn allemaal factoren waardoor we iets later de markt zullen opstappen. Dat had ook vroeger kunnen zijn als de juiste prijzen werden gevraagd voor bepaalde spelers. Maar omdat die bedragen dusdanig hoog liggen, heeft het geen zin om het nu al te doen."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

7
7
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

147
147
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

200
200
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

144
144
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

111
111
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

82
82
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

201
201
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

307
307
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

542
542
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

444
444
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

386
386
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

100
100
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

794
794
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

81
81
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

333
333
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

68
68
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

138
138
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

450
450
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

120
120
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

76
76
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

223
223
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

675
675
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

956
956
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

754
754

Meer sportnieuws