Oorzaak gekend voor getalm Club Brugge op transfermarkt

1275
Oorzaak gekend voor getalm Club Brugge op transfermarkt

Aanstaande vrijdag is het zover, dan gaat de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League officieel van start. Landskampioen Club Brugge krijgt nog enkele dagen respijt en begint er zondag pas aan op eigen veld tegen Eupen. De kans is wel bijzonder klein dat er nieuwe gezichten in de ploeg zullen staan bij Blauw-Zwart.


Mogelijk krijgen opnieuw enkele jongeren hun kans, maar op echte nieuwkomers blijft het maar wachten bij de Bruggelingen. Nochtans werd voor de mercato aangekondigd dat er wel degelijk versterking zal volgen. In de podcast De Tribune gaf coach Philippe Clement echter de reden voor het getalm van Club. "Ik weet dat de ambities bij het bestuur even groot zijn als mezelf, we zitten volledig op dezelfde golflengte. Maar tijdens een transferperiode ben je afhankelijk van drie partijen. Het heeft ook geen zin om miljoenen bij te betalen zodat spelers bijvoorbeeld al in de Supercup kunnen aantreden. Dat is geen goed beleid. En ons Europees verhaal start ook eind september pas", klinkt het.

Voorlopig is het dus een kwestie van wachten op de best mogelijke deals en die luxe heeft Club ook gezien het gebrek aan Europese voorrondes. Maar dat er nog versterking zal volgen, staat volgens Clement buiten kijf. "Het zijn allemaal factoren waardoor we iets later de markt zullen opstappen. Dat had ook vroeger kunnen zijn als de juiste prijzen werden gevraagd voor bepaalde spelers. Maar omdat die bedragen dusdanig hoog liggen, heeft het geen zin om het nu al te doen."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

49
49
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

56
56
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

25
25
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

91
91
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

175
175
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

67
67
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

33
33
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

244
244
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

325
325
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

95
95
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

102
102
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

181
181
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

77
77
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

271
271
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

350
350
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

51
51
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

483
483
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

383
383
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

119
119
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

201
201
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

32
32
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

76
76
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

52
52
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

117
117
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

119
119

Meer sportnieuws