'Priske broedt op verrassing in basiself Antwerp'

door
'Priske broedt op verrassing in basiself Antwerp'

Brian Priske staat komend weekend voor zijn vuurdoop als hoofdtrainer in de Jupiler Pro League. De Deense oud-speler van KRC Genk en Club Brugge opent het nieuwe seizoen met Antwerp FC op het veld van KV Mechelen. En het wordt uitkijken naar hoe hij zijn basispionnen dan gaat posteren.


In aanloop naar de openingsspeeldag is de kern van Priske wel nog niet compleet. Voorin mag er nog wat versterking bij en ook extra mankracht op de backposities is geen overbodige luxe. Maar toch zal de Deense trainer een aardig elftal kunnen opstellen. Volgens Het Laatste Nieuws mogen nieuwkomers Michael Frey en Michel-Ange Balikwisha zich alvast opmaken voor een basisplek. Björn Engels kampt nog met een fysieke achterstand en begint allicht op de bank, terwijl Jelle Bataille nog geblesseerd is. Daar zouden Robbe Quirynen (aan de aftrap in de galamatch tegen AS Monaco) en aanwinst Dinis Almeida van kunnen profiteren.

Daarnaast zou Priske ook op een verrassing broeden. Zo mag Manuel Benson hopen op een plek in de basiself. De voormalige recordaankoop is weer terug na een huurbeurt aan PEC. Hij leek opnieuw te mogen vertrekken (er was de nodige interesse), maar blijkbaar wil zijn nieuwe trainer hem toch eerst de kans geven om zich te bewijzen. Ook Benson mocht zaterdag alvast starten tegen Monaco.

LEES OOK: Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Benson heeft tot dusver nooit voldoende kansen gehad bij Antwerp ...

Meest recent

Bertaccini geeft hét verschil aan tussen Taravel en Hasi

Bij RSC Anderlecht neemt het vandaag op tegen Club Brugge. De Brusselaars zijn de underdog in het ...

28
28
Wullaert na historische mijlpaal: "Had ik nooit verwacht"

De Red Flames wonnen met 5-0 van Israël en openden zo met een 6 op 6 hun ...

6
6
Stankovic lyrisch over Bruggeling: "Hij is ronduit magisch"

Bij Club Brugge hebben ze er heel goede jaren opzitten. De club kende pakweg 15 jaar geleden donkere ...

102
102
Deschacht gaat strijd aan met Vormer: "Echt een klootzak"

Iets na de middag staat de topper op het programma tussen Club Brugge en Anderlecht. Blauw-Zwart wil ...

164
164
Courtois koopt megavilla van 6.000m²: de details

Wat een rustig en perfect plaatje leek, is plots volop onderwerp van gesprek in Spanje. Thibaut ...

112
112
‘Anderlecht kan cashen: negen deals in de maak'

RSC Anderlecht hoopt dit jaar uiteraard een Europees ticket te grijpen, wat financieel hoognodig is. ...

221
221
AA Gent pakt uit met compleet andere transferaanpak

AA Gent kende geen geweldige mercato’s, dat blijkt uit de zevende plaats. De afgelopen jaren ...

121
121
Boeckx voorspelt Club-RSCA: "Als ze dat doen..."

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen dit weekend tegen elkaar. Het blijft dé topmatch in ...

492
492
Hayen bijzonder scherp na nederlaag KRC Genk

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen heel wisselvallig voor de dag komen. De Limburgers verloren ...

286
286
Club Brugge haast onklopbaar voor Anderlecht: de cijfers

Club Brugge is dé grote favoriet voor het treffen met RSC Anderlecht. Dat is bijzonder ...

145
145
Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

99
99
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

295
295
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

396
396
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

31
31
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

70
70
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

33
33
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

28
28
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

77
77
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

27
27
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

26
26
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

34
34
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

62
62
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

44
44
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

44
44
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

20
20

Meer sportnieuws