LDH: Anderlecht verdient nog méér aan transfer Bornauw

door
LDH: Anderlecht verdient nog méér aan transfer Bornauw

Voor Sebastiaan Bornauw begon de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een tegenslag, want in de eerste oefenwedstrijd van FC Köln liep hij meteen een breuk in het middenhandsbeentje op. Maar daar zal de tweevoudige Rode Duivel inmiddels niet meer om malen, want nu heeft hij eindelijk zijn transfer beet waar hij al weken op aasde.


Intussen is de deal helemaal namelijk in kannen en kruiken: Bornauw trekt naar Wolfsburg. Onze landgenoot werd zopas namelijk officieel voorgesteld bij de Volkswagenclub, waar hij zijn kribbel zette onder een contract tot 2026. "Ik zie hier een mooie kans om de volgende stap te zetten in mijn carrière en mij persoonlijk te ontwikkelen", aldus de verdediger, die er ploegmaat wordt van Aster Vranckx en Lukas Nmecha. Zoals eerder al vermeld pikt zijn ex-club Anderlecht dankzij allerlei clausules nog een stevig graantje mee bij zijn miljoenentransfer.

UPDATE 17/07
Bornauw mag volgend seizoen dus van de Champions League gaan proeven in Wolfsburg. En dat ziet men in Anderlecht graag gebeuren. Volgens La Dernière Heure strijken de Brusselaars immers nog een pak meer op dan op voorhand werd gemeld. Zo heeft de Waalse krant het over liefst 4.4 miljoen euro. Op de meerwaarde die FC Köln realiseerde vangt Paars-Wit zo'n 25%, een slordige 1.75 miljoen dus. Bovendien hebben de Brusselaars recht op een opleidingsvergoeding van 600.000 euro. Tot slot zou het toenmalige bestuur een clausule hebben afgedwongen waarbij Anderlecht sowieso 2 miljoen euro zou vangen wanneer Bornauw voor een hogere som zou worden doorverkocht.

LEES OOK: ‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

Bornauw verdient in september een nieuwe kans bij de Duivels ...

Meest recent

Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

5
5
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

13
13
Genk-fan Luca Brecel reageert héél emotioneel na haatstorm

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

12
12
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

25
25
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

46
46
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

111
111
Herman Brusselmans shockeert iedereen: "Ik stop ermee"

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

56
56
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

309
309
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

148
148
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

86
86
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

111
111
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

135
135
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

241
241
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

256
256
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

193
193
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

173
173
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

346
346
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

138
138
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

136
136
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

205
205
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

717
717
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

1052
1052
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

256
256
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

386
386
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

714
714

Meer sportnieuws