LDH: Anderlecht verdient nog méér aan transfer Bornauw

227 stemmen
LDH: Anderlecht verdient nog méér aan transfer Bornauw

Voor Sebastiaan Bornauw begon de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een tegenslag, want in de eerste oefenwedstrijd van FC Köln liep hij meteen een breuk in het middenhandsbeentje op. Maar daar zal de tweevoudige Rode Duivel inmiddels niet meer om malen, want nu heeft hij eindelijk zijn transfer beet waar hij al weken op aasde.


Intussen is de deal helemaal namelijk in kannen en kruiken: Bornauw trekt naar Wolfsburg. Onze landgenoot werd zopas namelijk officieel voorgesteld bij de Volkswagenclub, waar hij zijn kribbel zette onder een contract tot 2026. "Ik zie hier een mooie kans om de volgende stap te zetten in mijn carrière en mij persoonlijk te ontwikkelen", aldus de verdediger, die er ploegmaat wordt van Aster Vranckx en Lukas Nmecha. Zoals eerder al vermeld pikt zijn ex-club Anderlecht dankzij allerlei clausules nog een stevig graantje mee bij zijn miljoenentransfer.

UPDATE 17/07
Bornauw mag volgend seizoen dus van de Champions League gaan proeven in Wolfsburg. En dat ziet men in Anderlecht graag gebeuren. Volgens La Dernière Heure strijken de Brusselaars immers nog een pak meer op dan op voorhand werd gemeld. Zo heeft de Waalse krant het over liefst 4.4 miljoen euro. Op de meerwaarde die FC Köln realiseerde vangt Paars-Wit zo'n 25%, een slordige 1.75 miljoen dus. Bovendien hebben de Brusselaars recht op een opleidingsvergoeding van 600.000 euro. Tot slot zou het toenmalige bestuur een clausule hebben afgedwongen waarbij Anderlecht sowieso 2 miljoen euro zou vangen wanneer Bornauw voor een hogere som zou worden doorverkocht.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

Bornauw verdient in september een nieuwe kans bij de Duivels ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

56
56
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

75
75
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

21
21
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

105
105
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

583
583
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

107
107
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

87
87
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

38
38
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

103
103
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

135
135
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

126
126
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

894
894
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

410
410
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

127
127
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

866
866
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

438
438
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

505
505
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

466
466
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

140
140
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

534
534
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

124
124
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

38
38
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

288
288
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

268
268
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

272
272

Meer sportnieuws