LDH: Anderlecht verdient nog méér aan transfer Bornauw

door
LDH: Anderlecht verdient nog méér aan transfer Bornauw

Voor Sebastiaan Bornauw begon de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een tegenslag, want in de eerste oefenwedstrijd van FC Köln liep hij meteen een breuk in het middenhandsbeentje op. Maar daar zal de tweevoudige Rode Duivel inmiddels niet meer om malen, want nu heeft hij eindelijk zijn transfer beet waar hij al weken op aasde.


Intussen is de deal helemaal namelijk in kannen en kruiken: Bornauw trekt naar Wolfsburg. Onze landgenoot werd zopas namelijk officieel voorgesteld bij de Volkswagenclub, waar hij zijn kribbel zette onder een contract tot 2026. "Ik zie hier een mooie kans om de volgende stap te zetten in mijn carrière en mij persoonlijk te ontwikkelen", aldus de verdediger, die er ploegmaat wordt van Aster Vranckx en Lukas Nmecha. Zoals eerder al vermeld pikt zijn ex-club Anderlecht dankzij allerlei clausules nog een stevig graantje mee bij zijn miljoenentransfer.

UPDATE 17/07
Bornauw mag volgend seizoen dus van de Champions League gaan proeven in Wolfsburg. En dat ziet men in Anderlecht graag gebeuren. Volgens La Dernière Heure strijken de Brusselaars immers nog een pak meer op dan op voorhand werd gemeld. Zo heeft de Waalse krant het over liefst 4.4 miljoen euro. Op de meerwaarde die FC Köln realiseerde vangt Paars-Wit zo'n 25%, een slordige 1.75 miljoen dus. Bovendien hebben de Brusselaars recht op een opleidingsvergoeding van 600.000 euro. Tot slot zou het toenmalige bestuur een clausule hebben afgedwongen waarbij Anderlecht sowieso 2 miljoen euro zou vangen wanneer Bornauw voor een hogere som zou worden doorverkocht.

LEES OOK: 'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

Bornauw verdient in september een nieuwe kans bij de Duivels ...

Meest recent

Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

21
21
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

87
87
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

57
57
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

104
104
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

151
151
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

109
109
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

82
82
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

159
159
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

37
37
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

57
57
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

286
286
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

223
223
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

213
213
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

145
145
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

118
118
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

178
178
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

63
63
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

100
100
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

313
313
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

142
142
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

467
467
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

159
159
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

406
406
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

132
132

Meer sportnieuws