LDH: Anderlecht verdient nog méér aan transfer Bornauw

227 stemmen
LDH: Anderlecht verdient nog méér aan transfer Bornauw

Voor Sebastiaan Bornauw begon de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een tegenslag, want in de eerste oefenwedstrijd van FC Köln liep hij meteen een breuk in het middenhandsbeentje op. Maar daar zal de tweevoudige Rode Duivel inmiddels niet meer om malen, want nu heeft hij eindelijk zijn transfer beet waar hij al weken op aasde.


Intussen is de deal helemaal namelijk in kannen en kruiken: Bornauw trekt naar Wolfsburg. Onze landgenoot werd zopas namelijk officieel voorgesteld bij de Volkswagenclub, waar hij zijn kribbel zette onder een contract tot 2026. "Ik zie hier een mooie kans om de volgende stap te zetten in mijn carrière en mij persoonlijk te ontwikkelen", aldus de verdediger, die er ploegmaat wordt van Aster Vranckx en Lukas Nmecha. Zoals eerder al vermeld pikt zijn ex-club Anderlecht dankzij allerlei clausules nog een stevig graantje mee bij zijn miljoenentransfer.

UPDATE 17/07
Bornauw mag volgend seizoen dus van de Champions League gaan proeven in Wolfsburg. En dat ziet men in Anderlecht graag gebeuren. Volgens La Dernière Heure strijken de Brusselaars immers nog een pak meer op dan op voorhand werd gemeld. Zo heeft de Waalse krant het over liefst 4.4 miljoen euro. Op de meerwaarde die FC Köln realiseerde vangt Paars-Wit zo'n 25%, een slordige 1.75 miljoen dus. Bovendien hebben de Brusselaars recht op een opleidingsvergoeding van 600.000 euro. Tot slot zou het toenmalige bestuur een clausule hebben afgedwongen waarbij Anderlecht sowieso 2 miljoen euro zou vangen wanneer Bornauw voor een hogere som zou worden doorverkocht.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Bornauw verdient in september een nieuwe kans bij de Duivels ...

Meest recent

'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

44
44
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

35
35
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

42
42
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

112
112
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

140
140
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

156
156
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

57
57
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

124
124
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

281
281
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

333
333
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

76
76
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

532
532
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

70
70
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

411
411
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

607
607
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

235
235
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

295
295
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

96
96
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

898
898
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

485
485
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

148
148
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

450
450
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

595
595
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

80
80
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

111
111

Meer sportnieuws