Clement deelt prikje uit aan Antwerp: "Verbaasd door vertrek Refaelov"

door
Clement deelt prikje uit aan Antwerp:

Club Brugge wil komend seizoen zijn derde landstitel op rij pakken. Maar in de voorbije weken werd duidelijk dat Blauw-Zwart de Jupiler Pro League-trofee zeker niet op een schoteltje aangereikt zal krijgen. Terwijl de titelverdediger het voorlopig rustig hield aan het transferfront, sloegen de concurrenten al stevig toe.


Zowel Anderlecht, AA Gent, KRC Genk als Antwerp FC wisten al enkele serieuze aanwinsten vast te leggen. Uiteraard werden die transacties ook van op de voet gevolgd door Club Brugge-coach Philippe Clement. En één transfer sprong er voor hem toch wat uit. "Welke transfer mij het meest heeft verbaasd tot dusver in België? Refaelov naar Anderlecht. Het verbaasde mij dat Antwerp niet meer zijn best heeft gedaan om hem te houden", deelde hij een klein prikje uit naar de Great Old.

Daar tegenover haalde Antwerp wel een aantal stevige versterkingen in huis, waarmee het zijn grote ambities onderstreepte. Clement beseft dan ook dat het wel eens een moeilijk seizoen kan worden voor Club. "Het zal een harde titelstrijd worden. Je ziet aan de transfers dat er veel clubs met ambitie aan het seizoen beginnen."

POLL: Antwerp heeft Refaelov te gemakkelijk laten gaan ...

Meest recent

Club beëindigt Genkse titeldroom en blijft in spoor Union

KRC Genk zal dit seizoen zijn vijfde landstitel niet veroveren. De Limburgers zijn mathematisch ...

11
11
Antwerp kan Europa ruiken: "Of het nu ook binnen is?"

Antwerp heeft zondag een grote stap gezet richting het veilig stellen van de vijfde plaats. Het ...

18
18
Gooit Nainggolan bommetje over zijn toekomstplannen?

Lokeren-Temse zal volgend seizoen niet in de Jupiler Pro League spelen. Na een tumultueuze wedstrijd ...

46
46
Trossard helpt Arsenal aan knappe comeback tegen Liverpool

Arsenal kreeg deze week een immense klap met de uitschakeling door PSG in de halve finale van de ...

18
18
Club-fans viseren Genk-speler: "Hij is Burgess 2.0"

Club Brugge lijkt goed op weg om KRC Genk uit de titelstrijd te kegelen. Halfweg staat Blauw-Zwart ...

113
113
Ajax zit titel op spel na vernedering, afgang UEL-finalisten

In de Nederlandse Eredivisie stevent de titelstrijd op een razend spannende ontknoping af. Met nog ...

48
48
Gent-fans in opstand: vertrouwen in Milicevic opgezegd?

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

215
215
Barça kan cava koud zetten: Real onderuit in krankzinnige Clasico

FC Barcelona heeft het Spaanse kampioenschap binnen handbereik. In de titelclash tegen Real Madrid ...

136
136
Patro naar barrages: promotieduel ontaardt in knokpartij

Patro Eisden mag in de barrages tegen Cercle Brugge gaan strijden om promotie naar de Jupiler Pro ...

464
464
Club met grote verrassing in basiself, Genk zonder Karetsas

Door de zege van Union SG staat Club Brugge zondagavond onder zware druk. Het moet winnen op het ...

226
226
Antwerp doet gouden zaak: "Als je hem in de ploeg hebt ..."

Antwerp FC heeft zondagmiddag een gouden zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. De Great Old ging ...

158
158
Vrancken spreekt heldere transfertaal na behoud STVV

STVV wist zaterdag beslag te leggen op de eindzege in de Play-Downs en zal dus ook volgend seizoen ...

173
173
Noa Lang redt titelstrijd! PSV wint na spectaculaire comeback

De Nederlandse titelstrijd blijft erg spannend. PSV leek de rol nochtans te moeten lossen nadat het ...

103
103
'Transfersurprise Anderlecht: publiekslieveling naar uitgang'

RSC Anderlecht hoopt zijn laatste twee wedstrijden van het seizoen alsnog in schoonheid af te ...

485
485
Genk nadert eerste zomeraanwinst: "Wil de transfer graag maken"

Ook in de Jupiler Pro League zijn verschillende ploegen al bezig met het ontrollen van hun ...

298
298
Gent is afgang rijker: Chery houdt Antwerp op Europese koers

AA Gent blijft de blamages maar opstapelen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's verloren ...

184
184
Hayen schat titelkansen in: "Dan hebben we er alles aan gedaan"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

313
313
Newcastle richting Champions League: fatale zeperd Chelsea

Newcastle United heeft zondag een grote stap richting de Champions League gezet. De Magpies wonnen ...

43
43
Burgess aan rood ontsnapt? Analisten vellen duidelijk oordeel

Union SG wist zaterdagavond wederom de maat te nemen van RSC Anderlecht. Gezien het matchverloop een ...

657
657
'Fink en Hayen hakken laatste knopen door voor clash'

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

240
240

Meer sportnieuws