Release FIFA 22 bekend: slecht nieuws spelers PS4 en Xbox One

467 stemmen
Release FIFA 22 bekend: slecht nieuws spelers PS4 en Xbox One

Binnen enkele maanden is het weer zover, dan brengt EA Sports de nieuwste versie van de populaire voetbalgame FIFA op de markt. Inmiddels is ook bekend wanneer het spel officieel gereleased wordt. Al is er slecht nieuws voor wie in de loop van het jaar zijn console wil upgraden.


FIFA 22 is vanaf 1 oktober verkrijgbaar voor vrijwel ieder platform. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC en Google Stadia zijn de consoles/platformen waarvoor je kunt kiezen. Toch is er wel al een manier om eerder met de game aan de slag te gaan. De Ultimate Edition van de game geeft namelijk vroege toegang tot FIFA 22.

Hierdoor kun je al vanaf maandag 27 september het spel spelen, mits je bereid bent om flink wat extra geld over de balk te smijten. De Ultimate Edition kost namelijk zo’n 100 euro. En deze Ultimate Edition is ook aangewezen voor degenen die in de loop van het jaar hun console willen upgraden. Wie FIFA 22 koopt voor een PlayStation 4 of Xbox One, kan deze enkel upgraden naar de PS5- of Xbox Series-versie bij aankoop van de Ultimate Edition. Bij FIFA 21 was die upgrade nochtans gratis voor alle consoles.

Voor de gewone versie betaal je in de PlayStation-store en de Microsoft-store zo'n 70 euro voor PS4 en Xbox One, voor de lastgen-consoles kost het 80 euro. De versie van 70 euro kan je volgens Tweakers ook op PS5 en Xbox Series spelen, maar dan zonder een flink aantal verbeteringen.

FIFA, PES of FM?

Meest recent

Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

19
19
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

4
4
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

162
162
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

32
32
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

113
113
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

234
234
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

35
35
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

146
146
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

75
75
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

286
286
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

422
422
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

372
372
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

142
142
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

80
80
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

386
386
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

203
203
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

486
486
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

134
134
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

331
331
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

567
567
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

317
317
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1003
1003
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

470
470
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

358
358

Meer sportnieuws