'Nmecha dicht bij nieuwe club na transferwending'

door
'Nmecha dicht bij nieuwe club na transferwending'

Lukas Nmecha scoorde afgelopen seizoen 21 keer voor Anderlecht en daarnaast kroonde hij zich ook nog eens tot topschutter van het EK U21, door met vier goals Duitsland naar de Europese titel te leiden. Dat zorgde ervoor dat er de voorbije weken heel wat interesse loskwam voor de spits en Nmecha maakte dan ook al bekend dat hij volgend seizoen niet naar Anderlecht terugkeert.


De 22-jarige is nog steeds eigendom van Manchester City, waar hij nog een contract voor één jaar heeft. De Engelse kampioen is echter van plan om Nmecha te verkopen en het is al even duidelijk dat zijn toekomst wellicht in de Bundesliga zal liggen. Het lijkt erop dat de vice-kampioen met hem aan de haal zal gaan, want volgens journalist Sacha Tavolieri trekt Nmecha wellicht naar RB Leipzig. De spits zou tussen de 10 à 12 miljoen euro moeten kosten.

UPDATE 14/07
Nmecha leek lange tijd dus op weg naar Leipzig, maar een nieuwe wending in zijn dossier zou hem nu toch naar een andere club leiden. Volgens onder meer journalist Gianluigi Longari van SportItalia is de spits namelijk goed op weg naar VfL Wolfsburg. Een akkoord over zijn transfer zou nabij zijn. Bij Wolfsburg, de club van Aster Vranckx en nieuwe trainer Mark van Bommel, kan Nmecha alvast in de Champions League aantreden. Over de eventuele transfersom werd niets vermeld.

LEES OOK: Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Denkt u dat Nmecha kan doorstoten naar de Europese top?

Meest recent

Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

11
11
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

17
17
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

100
100
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

125
125
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

110
110
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

267
267
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

212
212
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

120
120
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

120
120
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

156
156
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

335
335
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

187
187
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

117
117
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

143
143
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

112
112
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

180
180
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

56
56
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

130
130
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

382
382
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

153
153
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

229
229
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

61
61
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

238
238
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

102
102

Meer sportnieuws