'Nmecha dicht bij nieuwe club na transferwending'

door
'Nmecha dicht bij nieuwe club na transferwending'

Lukas Nmecha scoorde afgelopen seizoen 21 keer voor Anderlecht en daarnaast kroonde hij zich ook nog eens tot topschutter van het EK U21, door met vier goals Duitsland naar de Europese titel te leiden. Dat zorgde ervoor dat er de voorbije weken heel wat interesse loskwam voor de spits en Nmecha maakte dan ook al bekend dat hij volgend seizoen niet naar Anderlecht terugkeert.


De 22-jarige is nog steeds eigendom van Manchester City, waar hij nog een contract voor één jaar heeft. De Engelse kampioen is echter van plan om Nmecha te verkopen en het is al even duidelijk dat zijn toekomst wellicht in de Bundesliga zal liggen. Het lijkt erop dat de vice-kampioen met hem aan de haal zal gaan, want volgens journalist Sacha Tavolieri trekt Nmecha wellicht naar RB Leipzig. De spits zou tussen de 10 à 12 miljoen euro moeten kosten.

UPDATE 14/07
Nmecha leek lange tijd dus op weg naar Leipzig, maar een nieuwe wending in zijn dossier zou hem nu toch naar een andere club leiden. Volgens onder meer journalist Gianluigi Longari van SportItalia is de spits namelijk goed op weg naar VfL Wolfsburg. Een akkoord over zijn transfer zou nabij zijn. Bij Wolfsburg, de club van Aster Vranckx en nieuwe trainer Mark van Bommel, kan Nmecha alvast in de Champions League aantreden. Over de eventuele transfersom werd niets vermeld.

LEES OOK: 'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

Denkt u dat Nmecha kan doorstoten naar de Europese top?

Meest recent

Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

21
21
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

1
1
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

167
167
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

37
37
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

76
76
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

9
9
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

388
388
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

213
213
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

146
146
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

82
82
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

31
31
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

307
307
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

232
232
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

142
142
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

170
170
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

107
107
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

36
36
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

97
97
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

525
525
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

66
66
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

73
73
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

143
143
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

69
69
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

227
227
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

160
160

Meer sportnieuws