MD: 'Barcelona dicht bij gigantische ruildeal'

door
MD: 'Barcelona dicht bij gigantische ruildeal'

FC Barcelona wist deze zomer al een aantal overbodige spelers te lozen en tikte daartegenover enkele transfervrije aanwinsten op de kop. Maar volgens Mundo Deportivo komt de grootste transferdeal er nog aan. Antoine Griezmann zou namelijk terugkeren naar Atlético Madrid, terwijl Saul Niguez de omgekeerde beweging zou maken.


De Catalaanse sportkrant schrijft op woensdagochtend dat de beide partijen er veel vertrouwen in hebben dat deze ruildeal er gaat komen, het zou een kwestie van tijd zijn vooraleer we witte rook mogen verwachten. Dat betekent evenwel niet dat er al een akkoord op tafel ligt.

Griezmann voelt wel wat voor een hernieuwde samenwerking met coach Diego Simeone, terwijl Saul het tijd vindt voor een nieuw avontuur. Daarbovenop moet Barcelona natuurlijk in zijn salarisuitgaven snijden zodat Lionel Messi een nieuw contract kan ondertekenen in het Camp Nou-stadion. Het lozen van Griezmann's monsterloon zou alvast een grote hulp zijn.

Struikelblok is wel dat Atlético veel voelt voor een deal met gesloten beurzen, waar Barça naast Saul ook nog een bepaalde transfersom wil ontvangen voor de Franse aanvaller. Maar dit zou dus niet onoverkomelijk zijn, de onderhandelingen lopen nog volop.

🗞️ La portada de hoy

💥 'Encarrilado' https://t.co/l9OI9wlATS pic.twitter.com/j7X4YmPUs3
— Mundo Deportivo (@mundodeportivo) July 13, 2021

LEES OOK: Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Griezmann heeft nooit voldoende kansen gekregen bij Barça ...

Meest recent

'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

6
6
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

51
51
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

77
77
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

108
108
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

113
113
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

108
108
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

328
328
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

80
80
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

180
180
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

154
154
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

132
132
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

88
88
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

523
523
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

348
348
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

94
94
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

950
950
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

132
132
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

186
186
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

347
347
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

194
194
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

89
89
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

886
886

Meer sportnieuws