Makelaar kondigt vertrek KVK-smaakmaker aan

door
Makelaar kondigt vertrek KVK-smaakmaker aan

KV Kortrijk draaide een zeer teleurstellend seizoen en eindigde pas als veertiende in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn dan ook van plan om zich in de zomer te gaan versterken en dat zal nodig zijn, want er dreigt een heuse exodus in het Guldensporenstadion. De club kondigde al het vertrek van een zestal spelers aan en nu dreigt het nog een smaakmaker te verliezen.


Eén van de weinige lichtpuntjes bij KVK dit seizoen was Faïz Selemani. De 27-jarige aanvaller uit de Comoren was goed voor tien doelpunten en zeven assists in 32 wedstrijden. Kortrijk hoopte hem dan ook langer vast te leggen, zeker omdat de huidige overeenkomst van Selemani in 2022 afloopt. Maar tegenover Het Nieuwsblad geeft het management van Selemani aan dat ze voorlopig niet ingaan op het voorstel en dat ze de voorkeur geven aan een transfer. KVK lijkt niet anders te kunnen dan daaraan mee te werken, want anders dreigen ze hun smaakmaker volgend jaar gratis de deur uit te zien lopen.

UPDATE 13/07
De start van het seizoen komt inmiddels steeds dichter en Selemani staat nog steeds bij Kortrijk onder contract. Maar het blijft wel degelijk zijn intentie om te vertrekken uit het Guldensporen-stadion. Zijn makelaar Fouad Ben Kouider is alvast duidelijk tegenover La Dernière Heure. "Faïz zal niet blijven", aldus de zaakwaarnemer, die wijst op interesse vanuit Frankrijk, Turkije en het Midden-Oosten.

LEES OOK: KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

KVK moet zich deze mercato sowieso nog versterken ...

Meest recent

'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

109
109
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

72
72
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

122
122
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

33
33
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

275
275
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

125
125
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

507
507
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

84
84
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

154
154
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

104
104
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

150
150
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

191
191
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

286
286
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

126
126
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

52
52
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

69
69
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

339
339
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

71
71
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

386
386
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

331
331
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

84
84
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

257
257
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

452
452
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

160
160

Meer sportnieuws