Antwerp wil Club pijn doen: "City of PSG op Belgisch niveau"

door
Antwerp wil Club pijn doen:

Club Brugge wil komend seizoen voor de derde opeenvolgende keer beslag leggen op de landstitel, maar de concurrentie zit niet stil. KRC Genk sloeg inmiddels meermaals toe op de mercato, al zien de Limburgers allicht nog enkele smaakmakers vertrekken. Ook AA Gent en RSC Anderlecht wisten hun selecties te voorzien van extra kwaliteit.


Maar de grootste uitdager zou wel eens Antwerp FC kunnen worden. De verwachtingen rond nieuwe coach Brian Priske zijn hooggespannen, met onder meer Björn Engels, Jelle Bataille, Michel-Ange Balikwisha en Michael Frey werden ook enkele interessante aanwinsten in huis gehaald. En ook op andere vlakken blijft de Great Old grote stappen zetten. Preses Paul Gheysens pompte dan ook al het nodige kapitaal in de club en lijkt niet van plan om zomaar te stoppen met investeren. Vorige week nog werd opnieuw een kapitaalsverhoging van 8 miljoen euro doorgevoerd. "Wat interessant is om te zien is dat hij op kleine schaal een soort Manchester City of PSG op Belgisch niveau aan het creëren is", stelt financieel journalist Dries Bervoet dan ook in de podcast De Tribune.

Met zijn investeringen wil Gheysens de kloof die Club Brugge de laatste jaren geslagen heeft opnieuw verkleinen. En daar heeft hij ook enkele persoonlijke redenen voor. "Ik denk echt dat hij naar de Belgische titel en de Champions League streeft. Zijn relatie met Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe is ook niet al te best, begrijp ik. Die twee jagen elkaar op. Op zich is het niet slecht dat er nieuwe uitdagers opstaan in het Belgische voetbal", aldus Bervoet.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel
333

Antwerp wordt volgend seizoen de grootste uitdager van Club ...

Meest recent

Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

286
286
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

17
17
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

15
15
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

50
50
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

26
26
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

53
53
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

126
126
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

42
42
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

8
8
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

88
88
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

76
76
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

77
77
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

100
100
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

138
138
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

17
17
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

358
358
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

93
93
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

273
273
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

251
251
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

351
351
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

307
307
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

318
318
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

228
228
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

602
602

Meer sportnieuws