'Géén officieel bod op Lang: Club Brugge wil hoofdprijs'

door
'Géén officieel bod op Lang: Club Brugge wil hoofdprijs'

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van start bij Club Brugge, dan werkt de landskampioen de Supercup tegen bekerwinnaar KRC Genk af. Maar ondertussen is de spelerskern van coach Philippe Clement verre van compleet. Zo blijft het wachten op de eerste directe aanwinsten van de zomermercato.


Bovendien ziet Blauw-Zwart mogelijk nog één van zijn absolute smaakmakers vertrekken. Zo is een transfer van Noa Lang blijkbaar nog niet van de baan. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, die doorgaans goed ingevoerd is, gaf vrijdagavond een live-sessie op het sociale medium Twitch. Daarin verklaarde hij dat Leeds United nog steeds werkt aan de komst van de Nederlander. Er zouden gesprekken lopen, al is niet duidelijk of het om clubniveau gaat of met de entourage van de aanvaller. Ook Inside Football meldt dat Lang bovenaan de verlanglijst staat bij Leeds.

UPDATE 11/07
Lang is dus nog steeds een belangrijk doelwit bij de middenmoter uit de Premier League. Toch is een eventuele transfer zeker niet voor meteen. Bij TeamTalk citeert men opnieuw Romano. De transferspecialist bevestigde wel degelijk de interesse van Leeds, maar voegde er aan toe dat er nog steeds geen officieel bod werd uitgebracht. De Peacocks zijn dus bereid om de kat uit de boom te kijken. In ieder geval benadrukt TeamTalk dat Blauw-Zwart sowieso de hoofdprijs verlangt. Een viervoud van de zes miljoen euro die het zelf aan Ajax betaalde voor zijn komst, lijkt het absolute minimum.

LEES OOK: Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

Lang blijft nog een seizoen bij Club Brugge ...

Meest recent

Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

1
1
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

10
10
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

123
123
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

23
23
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

59
59
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

145
145
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

300
300
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

289
289
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

357
357
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

283
283
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

592
592
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

102
102
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

373
373
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

63
63
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

132
132
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

168
168
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

229
229
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

640
640
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

372
372
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

245
245
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

526
526
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

310
310
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

291
291

Meer sportnieuws