'Géén officieel bod op Lang: Club Brugge wil hoofdprijs'

door
'Géén officieel bod op Lang: Club Brugge wil hoofdprijs'

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van start bij Club Brugge, dan werkt de landskampioen de Supercup tegen bekerwinnaar KRC Genk af. Maar ondertussen is de spelerskern van coach Philippe Clement verre van compleet. Zo blijft het wachten op de eerste directe aanwinsten van de zomermercato.


Bovendien ziet Blauw-Zwart mogelijk nog één van zijn absolute smaakmakers vertrekken. Zo is een transfer van Noa Lang blijkbaar nog niet van de baan. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, die doorgaans goed ingevoerd is, gaf vrijdagavond een live-sessie op het sociale medium Twitch. Daarin verklaarde hij dat Leeds United nog steeds werkt aan de komst van de Nederlander. Er zouden gesprekken lopen, al is niet duidelijk of het om clubniveau gaat of met de entourage van de aanvaller. Ook Inside Football meldt dat Lang bovenaan de verlanglijst staat bij Leeds.

UPDATE 11/07
Lang is dus nog steeds een belangrijk doelwit bij de middenmoter uit de Premier League. Toch is een eventuele transfer zeker niet voor meteen. Bij TeamTalk citeert men opnieuw Romano. De transferspecialist bevestigde wel degelijk de interesse van Leeds, maar voegde er aan toe dat er nog steeds geen officieel bod werd uitgebracht. De Peacocks zijn dus bereid om de kat uit de boom te kijken. In ieder geval benadrukt TeamTalk dat Blauw-Zwart sowieso de hoofdprijs verlangt. Een viervoud van de zes miljoen euro die het zelf aan Ajax betaalde voor zijn komst, lijkt het absolute minimum.

LEES OOK: 'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Lang blijft nog een seizoen bij Club Brugge ...

Meest recent

Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

7
7
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

141
141
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

19
19
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

43
43
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

16
16
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

28
28
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

40
40
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

38
38
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

29
29
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

15
15
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

71
71
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

27
27
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

62
62
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

535
535
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

201
201
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

256
256
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

65
65
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

450
450
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

18
18
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

90
90
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

102
102
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

134
134
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1121
1121
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

187
187
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

55
55

Meer sportnieuws