'Géén officieel bod op Lang: Club Brugge wil hoofdprijs'

door
'Géén officieel bod op Lang: Club Brugge wil hoofdprijs'

Binnen exact één week gaat het nieuwe seizoen van start bij Club Brugge, dan werkt de landskampioen de Supercup tegen bekerwinnaar KRC Genk af. Maar ondertussen is de spelerskern van coach Philippe Clement verre van compleet. Zo blijft het wachten op de eerste directe aanwinsten van de zomermercato.


Bovendien ziet Blauw-Zwart mogelijk nog één van zijn absolute smaakmakers vertrekken. Zo is een transfer van Noa Lang blijkbaar nog niet van de baan. De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, die doorgaans goed ingevoerd is, gaf vrijdagavond een live-sessie op het sociale medium Twitch. Daarin verklaarde hij dat Leeds United nog steeds werkt aan de komst van de Nederlander. Er zouden gesprekken lopen, al is niet duidelijk of het om clubniveau gaat of met de entourage van de aanvaller. Ook Inside Football meldt dat Lang bovenaan de verlanglijst staat bij Leeds.

UPDATE 11/07
Lang is dus nog steeds een belangrijk doelwit bij de middenmoter uit de Premier League. Toch is een eventuele transfer zeker niet voor meteen. Bij TeamTalk citeert men opnieuw Romano. De transferspecialist bevestigde wel degelijk de interesse van Leeds, maar voegde er aan toe dat er nog steeds geen officieel bod werd uitgebracht. De Peacocks zijn dus bereid om de kat uit de boom te kijken. In ieder geval benadrukt TeamTalk dat Blauw-Zwart sowieso de hoofdprijs verlangt. Een viervoud van de zes miljoen euro die het zelf aan Ajax betaalde voor zijn komst, lijkt het absolute minimum.

LEES OOK: Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Lang blijft nog een seizoen bij Club Brugge ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

12
12
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord drukt door voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

86
86
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

18
18
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

155
155
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

44
44
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

218
218
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

117
117
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

68
68
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

59
59
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

96
96
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

145
145
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

69
69
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

164
164
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

59
59
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

357
357
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

235
235
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

711
711
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

148
148
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

392
392
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

75
75
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

433
433
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

571
571
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

734
734
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

162
162

Meer sportnieuws