Oefenmatchen: Odjidja zorgt voor orgelpunt, Paintsil belangrijk voor Genk

door
Oefenmatchen: Odjidja zorgt voor orgelpunt, Paintsil belangrijk voor Genk

Nog twee weken en de Jupiler Pro League barst weer helemaal los. De eersteklassers zijn momenteel dan ook druk in de weer met de afwerking van hun oefenprogramma. Zaterdagnamiddag kwamen AA Gent en KRC Genk bijvoorbeeld elk in actie tegen een Nederlandse tegenstander.


Sparta Rotterdam-AA Gent: 3-3
De Buffalo's verloren vrijdag nog met 3-0 van FC Utrecht, maar in tegenstelling tot die partij deed coach Vanhaezebrouck dit keer wel beroep op wat grotendeels zijn type-ploeg moet worden. En dat loonde: na 14 minuten kon Tissoudali de score openen van op de stip. Gent ging door op dat elan en Bruno maakte er na 25 minuten al 2-0 van. Maar vervolgens kwam Sparta beter in de match. De Nederlanders bogen hun dubbele achterstand zelfs om tot een 3-2-voorsprong. Een nieuwe nederlaag leek in de maak, maar dat was buiten Odjidja gerekend. Met een heerlijk schot zorgde hij voor de 3-3-eindstand.



KRC Genk-FC Groningen: 1-1
Ook KRC Genk, dat volgend weekend al aan de bak moet in de Supercup tegen Club Brugge, speelde gelijk tegen zijn Nederlandse tegenstander FC Groningen. Coach Van den Brom bracht een mix tussen basisspelers en jonkies tussen de lijnen, ook nieuwkomers Sadick, Juklerod en Eiting startten in de basis. Halfweg stond Racing wel op een verdiende achterstand. Maar na de pauze was het Paintsil die voor een puntendeling zorgde. De Ghanese aanvaller, die terug is na een huurbeurt aan Ankaragücü, scoorde vorig weekend ook al tegen Termien. In de slotfase liet hij wel de winnende treffer liggen.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

19
19
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

91
91
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

192
192
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

94
94
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

83
83
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

424
424
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

224
224
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

114
114
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

491
491
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

399
399
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

596
596
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

237
237
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

454
454
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

334
334
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

90
90
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

533
533
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

354
354
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

106
106
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

222
222
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

573
573
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

305
305
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

77
77
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

117
117
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

47
47
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

489
489

Meer sportnieuws