'Nieuwe club Vanheusden is bekend'

door
'Nieuwe club Vanheusden is bekend'

Zinho Vanheusden zien we komend seizoen in principe niet meer terug op Sclessin. Zijn vertrek werd nog niet officieel aangekondigd, maar de voorbije dagen werd het al duidelijk dat de 21-jarige Rode Duivel zou terugkeren naar Internazionale. Dat hield zich alsnog aan het akkoord dat ze twee jaar geleden met Standard gesloten hadden om hem deze zomer voor 16 miljoen euro terug te kopen.


Maar even snel werd duidelijk dat Vanheusden dit seizoen nog niet zou gaan aansluiten bij de Italiaanse kampioen, want na opnieuw een zware knieblessure kwam hij vorig seizoen amper aan de bak. Onze landgenoot mag elders ritme gaan opdoen en zich bewijzen en dat zal in de Serie A zijn. Volgens transferexpert Gianluca Di Marzio staat Genoa immers op het punt om de komst van Vanheusden af te ronden.

Ook Bologna en Spezia trokken aan de mouw van de jonge verdediger, maar het is dus Genoa dat de strijd zou winnen. Zij eindigden vorig seizoen als elfde in de Serie A. Genoa zou Vanheusden voor één seizoen op huurbasis overnemen, zonder aankoopoptie. De transfer zou volgens Di Marzio vrijdag nog afgerond moeten worden.

Goede club voor Vanheusden?

Meest recent

Genk-fan Luca Brecel reageert héél emotioneel na haatstorm

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

4
4
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

9
9
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

29
29
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

77
77
Herman Brusselmans shockeert iedereen: "Ik stop ermee"

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

43
43
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

203
203
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

127
127
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

77
77
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

104
104
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

123
123
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

228
228
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

233
233
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

186
186
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

167
167
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

339
339
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

135
135
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

132
132
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

202
202
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

687
687
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

1002
1002
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

247
247
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

374
374
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

700
700
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

65
65
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

271
271

Meer sportnieuws