Martinez velt oordeel over Mertens & Chadli

552
Martinez velt oordeel over Mertens & Chadli

Bijna een week na de uitschakeling op het EK tegen Italië is de eerste ontgoocheling stilaan doorgespoeld en achtte Roberto Martinez de tijd rijp om de pers nog eens te woord te staan. Daarbij had hij het in de eerste plaats over zijn eigen toekomst, maar ook die van de selectie kwam ter sprake. De nodige veranderingen lijken zich op te dringen.


Martinez verklaarde wel dat er niemand zal stoppen zoals Marouane Fellaini en Mousa Dembélé dat deden na het WK in Rusland drie jaar geleden, maar dat betekent niet dat de selectie tegen volgend jaar in Qatar ongewijzigd zal blijven. "Het voetbal zal erover beslissen. Maar ik zal er alles aan doen om de jonge gasten te brengen. Niet omdat ze jong zijn, wel omdat ik ze rijp acht. We moeten hen klaarmaken voor de Rode Duivels", stelde de bondscoach volgens Het Laatste Nieuws.

UPDATE 15u35
Hoewel hij veel aandacht heeft voor de jongere generatie, krijgt Martinez af en toe het verwijt geen afscheid te kunnen nemen van zijn trouwe soldaten uit het verleden. De voorbije dagen kwam zo meermaals de verdere interlandcarrière van Dries Mertens en Nacer Chadli ter sprake. Volgens heel wat fans en waarnemers heeft het duo stilaan haar eindpunt bereikt bij de Rode Duivels. Vooral wat Chadli betreft vinden velen dat er in Qatar voor hen geen plaats meer in de selectie hoort te zijn.

Misschien denkt Martinez zelf daar echter anders over. "Er zijn geen spelers over wie ik ontevreden ben en die ik dus niet meer zal oproepen. De spelers hebben niet gefaald op dit toernooi", wist de bondscoach immers nog te vertellen op zijn persconferentie. Zonder namen te noemen lijkt hij op die manier zijn vertrouwen in Mertens en Chadli te bevestigen. "De jonge spelers zullen hard moeten werken om de huidige generatie uit de ploeg te spelen", volgde nadien zelfs nóg een hint in die richting.

LEES OOK: Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

Zou u Mertens en Chadli nog oproepen?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

8
8
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

21
21
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

16
16
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

7
7
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

32
32
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

31
31
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

69
69
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

172
172
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

79
79
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

244
244
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

100
100
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

29
29
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

71
71
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

40
40
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

124
124
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

70
70
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

62
62
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

53
53

Meer sportnieuws