Martinez velt oordeel over Mertens & Chadli

552 stemmen
Martinez velt oordeel over Mertens & Chadli

Bijna een week na de uitschakeling op het EK tegen Italië is de eerste ontgoocheling stilaan doorgespoeld en achtte Roberto Martinez de tijd rijp om de pers nog eens te woord te staan. Daarbij had hij het in de eerste plaats over zijn eigen toekomst, maar ook die van de selectie kwam ter sprake. De nodige veranderingen lijken zich op te dringen.


Martinez verklaarde wel dat er niemand zal stoppen zoals Marouane Fellaini en Mousa Dembélé dat deden na het WK in Rusland drie jaar geleden, maar dat betekent niet dat de selectie tegen volgend jaar in Qatar ongewijzigd zal blijven. "Het voetbal zal erover beslissen. Maar ik zal er alles aan doen om de jonge gasten te brengen. Niet omdat ze jong zijn, wel omdat ik ze rijp acht. We moeten hen klaarmaken voor de Rode Duivels", stelde de bondscoach volgens Het Laatste Nieuws.

UPDATE 15u35
Hoewel hij veel aandacht heeft voor de jongere generatie, krijgt Martinez af en toe het verwijt geen afscheid te kunnen nemen van zijn trouwe soldaten uit het verleden. De voorbije dagen kwam zo meermaals de verdere interlandcarrière van Dries Mertens en Nacer Chadli ter sprake. Volgens heel wat fans en waarnemers heeft het duo stilaan haar eindpunt bereikt bij de Rode Duivels. Vooral wat Chadli betreft vinden velen dat er in Qatar voor hen geen plaats meer in de selectie hoort te zijn.

Misschien denkt Martinez zelf daar echter anders over. "Er zijn geen spelers over wie ik ontevreden ben en die ik dus niet meer zal oproepen. De spelers hebben niet gefaald op dit toernooi", wist de bondscoach immers nog te vertellen op zijn persconferentie. Zonder namen te noemen lijkt hij op die manier zijn vertrouwen in Mertens en Chadli te bevestigen. "De jonge spelers zullen hard moeten werken om de huidige generatie uit de ploeg te spelen", volgde nadien zelfs nóg een hint in die richting.

LEES OOK: Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Zou u Mertens en Chadli nog oproepen?

Meest recent

KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

0
0
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

62
62
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

169
169
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

329
329
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

289
289
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

364
364
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

192
192
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

438
438
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

139
139
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

208
208
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

207
207
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

93
93
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

231
231
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

529
529
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

155
155
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

218
218
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

398
398
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

98
98
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

657
657
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

65
65
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

268
268
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

436
436
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1049
1049

Meer sportnieuws