Martinez velt oordeel over Mertens & Chadli

door
Martinez velt oordeel over Mertens & Chadli

Bijna een week na de uitschakeling op het EK tegen Italië is de eerste ontgoocheling stilaan doorgespoeld en achtte Roberto Martinez de tijd rijp om de pers nog eens te woord te staan. Daarbij had hij het in de eerste plaats over zijn eigen toekomst, maar ook die van de selectie kwam ter sprake. De nodige veranderingen lijken zich op te dringen.


Martinez verklaarde wel dat er niemand zal stoppen zoals Marouane Fellaini en Mousa Dembélé dat deden na het WK in Rusland drie jaar geleden, maar dat betekent niet dat de selectie tegen volgend jaar in Qatar ongewijzigd zal blijven. "Het voetbal zal erover beslissen. Maar ik zal er alles aan doen om de jonge gasten te brengen. Niet omdat ze jong zijn, wel omdat ik ze rijp acht. We moeten hen klaarmaken voor de Rode Duivels", stelde de bondscoach volgens Het Laatste Nieuws.

UPDATE 15u35
Hoewel hij veel aandacht heeft voor de jongere generatie, krijgt Martinez af en toe het verwijt geen afscheid te kunnen nemen van zijn trouwe soldaten uit het verleden. De voorbije dagen kwam zo meermaals de verdere interlandcarrière van Dries Mertens en Nacer Chadli ter sprake. Volgens heel wat fans en waarnemers heeft het duo stilaan haar eindpunt bereikt bij de Rode Duivels. Vooral wat Chadli betreft vinden velen dat er in Qatar voor hen geen plaats meer in de selectie hoort te zijn.

Misschien denkt Martinez zelf daar echter anders over. "Er zijn geen spelers over wie ik ontevreden ben en die ik dus niet meer zal oproepen. De spelers hebben niet gefaald op dit toernooi", wist de bondscoach immers nog te vertellen op zijn persconferentie. Zonder namen te noemen lijkt hij op die manier zijn vertrouwen in Mertens en Chadli te bevestigen. "De jonge spelers zullen hard moeten werken om de huidige generatie uit de ploeg te spelen", volgde nadien zelfs nóg een hint in die richting.

LEES OOK: WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Zou u Mertens en Chadli nog oproepen?

Meest recent

'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

29
29
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

29
29
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

208
208
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

35
35
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

234
234
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

139
139
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

266
266
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

357
357
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

234
234
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

202
202
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

283
283
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

360
360
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

334
334
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

302
302
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

456
456
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

617
617
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

243
243
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

47
47
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

72
72
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

345
345
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

168
168
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

98
98
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

139
139
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

112
112
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

297
297

Meer sportnieuws