Martinez velt oordeel over Mertens & Chadli

door
Martinez velt oordeel over Mertens & Chadli

Bijna een week na de uitschakeling op het EK tegen Italië is de eerste ontgoocheling stilaan doorgespoeld en achtte Roberto Martinez de tijd rijp om de pers nog eens te woord te staan. Daarbij had hij het in de eerste plaats over zijn eigen toekomst, maar ook die van de selectie kwam ter sprake. De nodige veranderingen lijken zich op te dringen.


Martinez verklaarde wel dat er niemand zal stoppen zoals Marouane Fellaini en Mousa Dembélé dat deden na het WK in Rusland drie jaar geleden, maar dat betekent niet dat de selectie tegen volgend jaar in Qatar ongewijzigd zal blijven. "Het voetbal zal erover beslissen. Maar ik zal er alles aan doen om de jonge gasten te brengen. Niet omdat ze jong zijn, wel omdat ik ze rijp acht. We moeten hen klaarmaken voor de Rode Duivels", stelde de bondscoach volgens Het Laatste Nieuws.

UPDATE 15u35
Hoewel hij veel aandacht heeft voor de jongere generatie, krijgt Martinez af en toe het verwijt geen afscheid te kunnen nemen van zijn trouwe soldaten uit het verleden. De voorbije dagen kwam zo meermaals de verdere interlandcarrière van Dries Mertens en Nacer Chadli ter sprake. Volgens heel wat fans en waarnemers heeft het duo stilaan haar eindpunt bereikt bij de Rode Duivels. Vooral wat Chadli betreft vinden velen dat er in Qatar voor hen geen plaats meer in de selectie hoort te zijn.

Misschien denkt Martinez zelf daar echter anders over. "Er zijn geen spelers over wie ik ontevreden ben en die ik dus niet meer zal oproepen. De spelers hebben niet gefaald op dit toernooi", wist de bondscoach immers nog te vertellen op zijn persconferentie. Zonder namen te noemen lijkt hij op die manier zijn vertrouwen in Mertens en Chadli te bevestigen. "De jonge spelers zullen hard moeten werken om de huidige generatie uit de ploeg te spelen", volgde nadien zelfs nóg een hint in die richting.

LEES OOK: Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Zou u Mertens en Chadli nog oproepen?

Meest recent

'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

15
15
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

15
15
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

85
85
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

114
114
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

12
12
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

338
338
Knaltransfer Carrasco: "Hij is een uitstekende speler"

Yannick Carrasco is intussen 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Shabab in de zomer ...

66
66
Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

106
106
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

296
296
Geen goede zaak voor PO1: Mechelen redt pas op valreep punt

De strijd om de top zes is weer een beetje spannender geworden. KV Mechelen liet de concurrentie ...

66
66
Hoogspanning Anderlecht: spelers op matje, ontslag Hasi gevraagd

De motor van RSC Anderlecht blijft voorlopig sputteren in de Jupiler Pro League. Zondagavond raakte ...

649
649
Nieuwe klap Anderlecht: rode lantaarn pakt gouden punt

RSC Anderlecht heeft zondagavond opnieuw averij opgelopen in de Jupiler Pro League. Paars-Wit kon ...

234
234
Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Romelu Lukaku heeft zijn eerste speelminuten van het seizoen gemaakt. Na maanden revalideren maakte ...

55
55
‘Vermeeren schrikt zich rot: OM maakt schokbeslissing’

Marseille wil z’n middenveld komende zomer compleet hertekenen. En dat nieuws komt als een ...

507
507
Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

Zelf kampioen worden zit er allicht niet meer in, maar Manchester United drukt wel zijn stempel op ...

94
94
Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Tom Waes zal ongetwijfeld blij zijn dat we in een nieuw jaar zitten. 2025 was turbulent voor het ...

25
25
Anderlecht uitgefloten aan rust: 'opvolger Hasi' al genoemd

Na de recente 1 op 9 wou RSC Anderlecht zo snel mogelijk aanknopen met een overwinning in de Jupiler ...

537
537
Straffe beelden: Stromae zet Lotto Park in vuur en vlam

RSC Anderlecht heeft op sportief vlak allerminst een succesvolle periode achter de rug. Maar qua ...

54
54
Barça leider na pareltje Yamal, extra ademruimte Van Persie

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in de Spaanse Primera Division. De Catalanen wonnen met ...

24
24
'Club Brugge all-in: tweede duurste aanwinst uit clubgeschiedenis'

Met Félix Lemaréchal heeft Club Brugge zijn eerste aanwinst van de mercato ...

967
967
SK Beveren wint na tumult in slotfase, Vanderhaeghe baalt

SK Beveren blijft door de competitie razen in de Challenger Pro League. Op de Freethiel boekte de ...

177
177
Onwaarschijnlijk: Racing Genk faalt na knotsgekke slotfase

Racing Genk blijft krasselen in de eigen competitie. De Limburgers leken lange tijd op weg naar een ...

370
370
Anderlecht-Dender: Hasi verbaast met debutant in basiself

RSC Anderlecht liet de voorbije matchen dure steken vallen in de Jupiler Pro League en bleef tijdens ...

141
141
Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

26
26
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

228
228

Meer sportnieuws