'Anderlecht komt stap dichter bij ruwe diamant'

door
'Anderlecht komt stap dichter bij ruwe diamant'

In zijn zoektocht naar aanvallende versterking heeft Anderlecht haar oog laten vallen op Gyrano Kerk, op wie het naar verluidt zelfs al een bod van vier miljoen uitbracht. Te weinig, zo vindt diens huidige werkgever Utrecht echter, die maar liefst het dubbele verlangt. Paars-Wit leek dan ook te moeten afhaken voor de 25-jarige Nederlander, die zowel diep voorin als op de flank uit de voeten kan. Al is er misschien toch nog hoop.


Zelf zou Kerk, vorig seizoen goed voor acht doelpunten en zes assists in 34 competitieduels, alvast wel openstaan voor een verhuis richting het Lotto Park. De vraag is dus vooral of de Brusselaars een akkoord kunnen vinden met Utrecht. Volgens journalist Jarno Bertho zou de subtopper in de Eredivisie alleszins bereidt zijn om de vraagprijs te verlagen, een essentiële voorwaarde voor Anderlecht om kans te maken in het dossier. Al kan het natuurlijk ook zo zijn dat het hem louter om het woordmopje te doen was.

Hoe dan ook geniet Anderlecht in de strijd om Kerk vooral de concurrentie van Feyenoord, waar men evenmin over eindeloze middelen beschikt. Volgens de Nederlandse analist René van der Gijp zou de recordkampioen alleszins een goede zaak doen mocht het de nog bij te schaven ruwe diamant, wiens snelheid, kracht en dreigende speelstijl zijn voornaamste troeven lijken, weten te strikken. Al staat hij volgens de ex-speler van Lokeren wel net iets te zwaar, en is er ook nog wat werk aan zijn eerste aanname.

LEES OOK: 'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

Hoe ver mag Anderlecht volgens u gaan voor Kerk?

Meest recent

'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

17
17
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

124
124
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

11
11
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

183
183
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

16
16
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

29
29
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

26
26
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

65
65
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

51
51
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

39
39
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

363
363
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

104
104
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

63
63
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

206
206
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

127
127
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

56
56
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

156
156
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

17
17
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

492
492
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

155
155
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

47
47
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

53
53
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

120
120
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

298
298
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

375
375

Meer sportnieuws