'Anderlecht komt stap dichter bij ruwe diamant'

door
'Anderlecht komt stap dichter bij ruwe diamant'

In zijn zoektocht naar aanvallende versterking heeft Anderlecht haar oog laten vallen op Gyrano Kerk, op wie het naar verluidt zelfs al een bod van vier miljoen uitbracht. Te weinig, zo vindt diens huidige werkgever Utrecht echter, die maar liefst het dubbele verlangt. Paars-Wit leek dan ook te moeten afhaken voor de 25-jarige Nederlander, die zowel diep voorin als op de flank uit de voeten kan. Al is er misschien toch nog hoop.


Zelf zou Kerk, vorig seizoen goed voor acht doelpunten en zes assists in 34 competitieduels, alvast wel openstaan voor een verhuis richting het Lotto Park. De vraag is dus vooral of de Brusselaars een akkoord kunnen vinden met Utrecht. Volgens journalist Jarno Bertho zou de subtopper in de Eredivisie alleszins bereidt zijn om de vraagprijs te verlagen, een essentiële voorwaarde voor Anderlecht om kans te maken in het dossier. Al kan het natuurlijk ook zo zijn dat het hem louter om het woordmopje te doen was.

Hoe dan ook geniet Anderlecht in de strijd om Kerk vooral de concurrentie van Feyenoord, waar men evenmin over eindeloze middelen beschikt. Volgens de Nederlandse analist René van der Gijp zou de recordkampioen alleszins een goede zaak doen mocht het de nog bij te schaven ruwe diamant, wiens snelheid, kracht en dreigende speelstijl zijn voornaamste troeven lijken, weten te strikken. Al staat hij volgens de ex-speler van Lokeren wel net iets te zwaar, en is er ook nog wat werk aan zijn eerste aanname.

LEES OOK: 'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Hoe ver mag Anderlecht volgens u gaan voor Kerk?

Meest recent

Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

10
10
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

128
128
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

339
339
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

134
134
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

273
273
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

61
61
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

52
52
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

50
50
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

36
36
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

195
195
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

68
68
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

140
140
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

206
206
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

396
396
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

121
121
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

178
178
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

128
128
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

660
660
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

626
626
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

48
48
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

403
403
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

194
194
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

220
220
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

257
257
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

504
504

Meer sportnieuws