'Anderlecht komt stap dichter bij ruwe diamant'

540 stemmen
'Anderlecht komt stap dichter bij ruwe diamant'

In zijn zoektocht naar aanvallende versterking heeft Anderlecht haar oog laten vallen op Gyrano Kerk, op wie het naar verluidt zelfs al een bod van vier miljoen uitbracht. Te weinig, zo vindt diens huidige werkgever Utrecht echter, die maar liefst het dubbele verlangt. Paars-Wit leek dan ook te moeten afhaken voor de 25-jarige Nederlander, die zowel diep voorin als op de flank uit de voeten kan. Al is er misschien toch nog hoop.


Zelf zou Kerk, vorig seizoen goed voor acht doelpunten en zes assists in 34 competitieduels, alvast wel openstaan voor een verhuis richting het Lotto Park. De vraag is dus vooral of de Brusselaars een akkoord kunnen vinden met Utrecht. Volgens journalist Jarno Bertho zou de subtopper in de Eredivisie alleszins bereidt zijn om de vraagprijs te verlagen, een essentiële voorwaarde voor Anderlecht om kans te maken in het dossier. Al kan het natuurlijk ook zo zijn dat het hem louter om het woordmopje te doen was.

Hoe dan ook geniet Anderlecht in de strijd om Kerk vooral de concurrentie van Feyenoord, waar men evenmin over eindeloze middelen beschikt. Volgens de Nederlandse analist René van der Gijp zou de recordkampioen alleszins een goede zaak doen mocht het de nog bij te schaven ruwe diamant, wiens snelheid, kracht en dreigende speelstijl zijn voornaamste troeven lijken, weten te strikken. Al staat hij volgens de ex-speler van Lokeren wel net iets te zwaar, en is er ook nog wat werk aan zijn eerste aanname.

LEES OOK: Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoe ver mag Anderlecht volgens u gaan voor Kerk?

Meest recent

Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

59
59
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

54
54
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

135
135
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

232
232
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

210
210
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

464
464
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

140
140
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

160
160
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

329
329
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1401
1401
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

139
139
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

167
167
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

118
118
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

81
81
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

47
47
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

200
200
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

264
264
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

191
191
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

313
313
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

408
408
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

229
229
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

134
134

Meer sportnieuws