'Anderlecht geeft peperduur doelwit nog niet op'

door
'Anderlecht geeft peperduur doelwit nog niet op'

RSC Anderlecht is nog steeds op zoek naar aanvallende versterking. Daarvoor kijken de Brusselaars onder meer rond in de Eredivisie, waar Paars-Wit volgens De Telegraaf een bod heeft neergelegd bij FC Utrecht.


Volgens het Nederlandse medium is Anderlecht bereid om vier miljoen, plus doorverkooppercentage, op tafel leggen voor Gyrano Kerk. De 25-jarige aanvaller, die het best op de flank tot zijn recht komt maar tevens centraal uit de voeten kan, was het voorbije seizoen goed voor acht goals en zes assists bij het nummer zes in de Eredivisie. Dat verlangt naar verluidt echter minstens acht miljoen voor Kerk, wiens marktwaarde op zes miljoen wordt geschat. Ook in Genk, dat hem als te duur beschouwde, stond hij overigens op de radar.

UPDATE 19u05
De interesse van Anderlecht in Kerk lijkt concreet, want ook Het Laatste Nieuws bevestigde reeds de interesse uit het Lotto Park. De krant stelt daarbij wel dat er nog een groot verschil zit tussen vraag en aanbod, en betwijfelt of Utrecht bereid om haar vraagprijs te doen zakken. Vermits het verder nog luidt dat Kerk pas concreet in beeld kan komen wanneer dat het geval, lijkt RSCA dan ook te moeten afhaken voor het peperdure doelwit. Desalniettemin maakt Paars-Wit misschien toch nog kans.

In het oorspronkelijke bericht van De Telegraaf klonk het immers dat Kerk zelf een overstap naar Anderlecht best ziet zitten. Hoewel hij in Utrecht nog vastligt tot medio 2023, zagen we recent bij de overstap van Michel-Ange Balikwisha van Standard naar Antwerp net nog hoe spelers die hun zinnen echt op een transfer hebben gezet zélf een doorbraak kunnen forceren. Afwachten dus in welke mate Kerk absoluut naar de Belgische recordkampioen wil, én of die het spelletje ook hard wil spelen.

LEES OOK: 'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Denkt u dat Anderlecht kans maakt op Kerk?

Meest recent

'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

19
19
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

122
122
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

34
34
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

94
94
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

84
84
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

257
257
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

188
188
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

113
113
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

296
296
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

132
132
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

954
954
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

172
172
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

117
117
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

28
28
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

556
556
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

684
684
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

404
404
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

437
437
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

146
146
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

238
238
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

376
376
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

336
336
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

280
280
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

154
154

Meer sportnieuws