'Anderlecht geeft peperduur doelwit nog niet op'

door
'Anderlecht geeft peperduur doelwit nog niet op'

RSC Anderlecht is nog steeds op zoek naar aanvallende versterking. Daarvoor kijken de Brusselaars onder meer rond in de Eredivisie, waar Paars-Wit volgens De Telegraaf een bod heeft neergelegd bij FC Utrecht.


Volgens het Nederlandse medium is Anderlecht bereid om vier miljoen, plus doorverkooppercentage, op tafel leggen voor Gyrano Kerk. De 25-jarige aanvaller, die het best op de flank tot zijn recht komt maar tevens centraal uit de voeten kan, was het voorbije seizoen goed voor acht goals en zes assists bij het nummer zes in de Eredivisie. Dat verlangt naar verluidt echter minstens acht miljoen voor Kerk, wiens marktwaarde op zes miljoen wordt geschat. Ook in Genk, dat hem als te duur beschouwde, stond hij overigens op de radar.

UPDATE 19u05
De interesse van Anderlecht in Kerk lijkt concreet, want ook Het Laatste Nieuws bevestigde reeds de interesse uit het Lotto Park. De krant stelt daarbij wel dat er nog een groot verschil zit tussen vraag en aanbod, en betwijfelt of Utrecht bereid om haar vraagprijs te doen zakken. Vermits het verder nog luidt dat Kerk pas concreet in beeld kan komen wanneer dat het geval, lijkt RSCA dan ook te moeten afhaken voor het peperdure doelwit. Desalniettemin maakt Paars-Wit misschien toch nog kans.

In het oorspronkelijke bericht van De Telegraaf klonk het immers dat Kerk zelf een overstap naar Anderlecht best ziet zitten. Hoewel hij in Utrecht nog vastligt tot medio 2023, zagen we recent bij de overstap van Michel-Ange Balikwisha van Standard naar Antwerp net nog hoe spelers die hun zinnen echt op een transfer hebben gezet zélf een doorbraak kunnen forceren. Afwachten dus in welke mate Kerk absoluut naar de Belgische recordkampioen wil, én of die het spelletje ook hard wil spelen.

LEES OOK: Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

Denkt u dat Anderlecht kans maakt op Kerk?

Meest recent

Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

2
2
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

9
9
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

50
50
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

152
152
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

499
499
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

157
157
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

268
268
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

168
168
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

134
134
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

143
143
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

423
423
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

126
126
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

154
154
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

454
454
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

37
37
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

271
271
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

211
211
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

30
30
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

164
164
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

309
309
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

36
36
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

51
51
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

572
572
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

338
338
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

122
122

Meer sportnieuws