'Anderlecht geeft peperduur doelwit nog niet op'

door
'Anderlecht geeft peperduur doelwit nog niet op'

RSC Anderlecht is nog steeds op zoek naar aanvallende versterking. Daarvoor kijken de Brusselaars onder meer rond in de Eredivisie, waar Paars-Wit volgens De Telegraaf een bod heeft neergelegd bij FC Utrecht.


Volgens het Nederlandse medium is Anderlecht bereid om vier miljoen, plus doorverkooppercentage, op tafel leggen voor Gyrano Kerk. De 25-jarige aanvaller, die het best op de flank tot zijn recht komt maar tevens centraal uit de voeten kan, was het voorbije seizoen goed voor acht goals en zes assists bij het nummer zes in de Eredivisie. Dat verlangt naar verluidt echter minstens acht miljoen voor Kerk, wiens marktwaarde op zes miljoen wordt geschat. Ook in Genk, dat hem als te duur beschouwde, stond hij overigens op de radar.

UPDATE 19u05
De interesse van Anderlecht in Kerk lijkt concreet, want ook Het Laatste Nieuws bevestigde reeds de interesse uit het Lotto Park. De krant stelt daarbij wel dat er nog een groot verschil zit tussen vraag en aanbod, en betwijfelt of Utrecht bereid om haar vraagprijs te doen zakken. Vermits het verder nog luidt dat Kerk pas concreet in beeld kan komen wanneer dat het geval, lijkt RSCA dan ook te moeten afhaken voor het peperdure doelwit. Desalniettemin maakt Paars-Wit misschien toch nog kans.

In het oorspronkelijke bericht van De Telegraaf klonk het immers dat Kerk zelf een overstap naar Anderlecht best ziet zitten. Hoewel hij in Utrecht nog vastligt tot medio 2023, zagen we recent bij de overstap van Michel-Ange Balikwisha van Standard naar Antwerp net nog hoe spelers die hun zinnen echt op een transfer hebben gezet zélf een doorbraak kunnen forceren. Afwachten dus in welke mate Kerk absoluut naar de Belgische recordkampioen wil, én of die het spelletje ook hard wil spelen.

LEES OOK: "Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

Denkt u dat Anderlecht kans maakt op Kerk?

Meest recent

Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

5
5
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

14
14
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

17
17
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

97
97
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

206
206
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

284
284
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

70
70
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

142
142
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

264
264
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

142
142
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

64
64
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

141
141
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

148
148
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

304
304
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

150
150
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1069
1069
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

155
155
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

181
181
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

737
737
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

350
350
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

250
250
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

183
183
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

45
45
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

415
415

Meer sportnieuws