'Anderlecht geeft peperduur doelwit nog niet op'

door
'Anderlecht geeft peperduur doelwit nog niet op'

RSC Anderlecht is nog steeds op zoek naar aanvallende versterking. Daarvoor kijken de Brusselaars onder meer rond in de Eredivisie, waar Paars-Wit volgens De Telegraaf een bod heeft neergelegd bij FC Utrecht.


Volgens het Nederlandse medium is Anderlecht bereid om vier miljoen, plus doorverkooppercentage, op tafel leggen voor Gyrano Kerk. De 25-jarige aanvaller, die het best op de flank tot zijn recht komt maar tevens centraal uit de voeten kan, was het voorbije seizoen goed voor acht goals en zes assists bij het nummer zes in de Eredivisie. Dat verlangt naar verluidt echter minstens acht miljoen voor Kerk, wiens marktwaarde op zes miljoen wordt geschat. Ook in Genk, dat hem als te duur beschouwde, stond hij overigens op de radar.

UPDATE 19u05
De interesse van Anderlecht in Kerk lijkt concreet, want ook Het Laatste Nieuws bevestigde reeds de interesse uit het Lotto Park. De krant stelt daarbij wel dat er nog een groot verschil zit tussen vraag en aanbod, en betwijfelt of Utrecht bereid om haar vraagprijs te doen zakken. Vermits het verder nog luidt dat Kerk pas concreet in beeld kan komen wanneer dat het geval, lijkt RSCA dan ook te moeten afhaken voor het peperdure doelwit. Desalniettemin maakt Paars-Wit misschien toch nog kans.

In het oorspronkelijke bericht van De Telegraaf klonk het immers dat Kerk zelf een overstap naar Anderlecht best ziet zitten. Hoewel hij in Utrecht nog vastligt tot medio 2023, zagen we recent bij de overstap van Michel-Ange Balikwisha van Standard naar Antwerp net nog hoe spelers die hun zinnen echt op een transfer hebben gezet zélf een doorbraak kunnen forceren. Afwachten dus in welke mate Kerk absoluut naar de Belgische recordkampioen wil, én of die het spelletje ook hard wil spelen.

LEES OOK: "Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Denkt u dat Anderlecht kans maakt op Kerk?

Meest recent

Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

40
40
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

85
85
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

132
132
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

44
44
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

206
206
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

38
38
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

453
453
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

247
247
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

257
257
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

214
214
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

338
338
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

159
159
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

190
190
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1376
1376
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

535
535
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

599
599
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

813
813
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

61
61
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

279
279
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

490
490
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

17
17
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

541
541
Knaltransfer Carrasco: "Hij is een uitstekende speler"

Yannick Carrasco is intussen 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Shabab in de zomer ...

115
115
Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

133
133
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

418
418

Meer sportnieuws