'Anderlecht geeft peperduur doelwit nog niet op'

door
'Anderlecht geeft peperduur doelwit nog niet op'

RSC Anderlecht is nog steeds op zoek naar aanvallende versterking. Daarvoor kijken de Brusselaars onder meer rond in de Eredivisie, waar Paars-Wit volgens De Telegraaf een bod heeft neergelegd bij FC Utrecht.


Volgens het Nederlandse medium is Anderlecht bereid om vier miljoen, plus doorverkooppercentage, op tafel leggen voor Gyrano Kerk. De 25-jarige aanvaller, die het best op de flank tot zijn recht komt maar tevens centraal uit de voeten kan, was het voorbije seizoen goed voor acht goals en zes assists bij het nummer zes in de Eredivisie. Dat verlangt naar verluidt echter minstens acht miljoen voor Kerk, wiens marktwaarde op zes miljoen wordt geschat. Ook in Genk, dat hem als te duur beschouwde, stond hij overigens op de radar.

UPDATE 19u05
De interesse van Anderlecht in Kerk lijkt concreet, want ook Het Laatste Nieuws bevestigde reeds de interesse uit het Lotto Park. De krant stelt daarbij wel dat er nog een groot verschil zit tussen vraag en aanbod, en betwijfelt of Utrecht bereid om haar vraagprijs te doen zakken. Vermits het verder nog luidt dat Kerk pas concreet in beeld kan komen wanneer dat het geval, lijkt RSCA dan ook te moeten afhaken voor het peperdure doelwit. Desalniettemin maakt Paars-Wit misschien toch nog kans.

In het oorspronkelijke bericht van De Telegraaf klonk het immers dat Kerk zelf een overstap naar Anderlecht best ziet zitten. Hoewel hij in Utrecht nog vastligt tot medio 2023, zagen we recent bij de overstap van Michel-Ange Balikwisha van Standard naar Antwerp net nog hoe spelers die hun zinnen echt op een transfer hebben gezet zélf een doorbraak kunnen forceren. Afwachten dus in welke mate Kerk absoluut naar de Belgische recordkampioen wil, én of die het spelletje ook hard wil spelen.

LEES OOK: Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

Denkt u dat Anderlecht kans maakt op Kerk?

Meest recent

Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

5
5
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

21
21
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

102
102
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

53
53
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

102
102
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

99
99
Garcia smult van Rode Duivels: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

198
198
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

440
440
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

92
92
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

190
190
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

51
51
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

171
171
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

83
83
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

133
133
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

289
289
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

267
267
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

135
135
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

305
305
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

221
221
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

243
243
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

842
842
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

259
259
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

683
683
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

137
137
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

88
88

Meer sportnieuws