'Lokonga haakt af voor stage: toptransfer nabij'

door
'Lokonga haakt af voor stage: toptransfer nabij'

Een deelname aan het EK zat er ondanks een volledige voorbereiding niet in, toch werd het niet bepaald een rustige vakantie voor Albert Sambi Lokonga. De middenvelder van RSC Anderlecht zit namelijk midden in transferonderhandelingen. En volgens La Dernière Heure is een doorbraak in aantocht in de deal met Arsenal FC.


En ook de bekende Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, doorgaans goed ingevoerd wat de Europese topclubs betreft, meldt dat de transfer van Lokonga nabij is. Arsenal zou zijn aanbieding inmiddels verhoogd hebben: een basissom van 17.5 miljoen euro, aangevuld met een slordige 4 miljoen euro aan bonussen en variabelen. Dat lijkt voldoende om Anderlecht te overtuigen. Al is er nog één struikelblok. Zo zou Paars-Wit mikken op 15% op de mogelijke doorverkoopsom. Enkel daarover zouden beide clubs nog tot een akkoord moeten komen. Ook volgens Romano is de Lokonga persoonlijk al rond met de Gunners.

UPDATE 05/07
Een definitieve doorbraak in het dossier Lokonga laat voorlopig op zich wachten. Afgelopen weekend werd de middenvelder zelfs aangekondigd in de selectie die maandag op zomerstage vertrekt. Maar volgens onder meer SudPresse zal hij het oefenkamp in Alkmaar toch aan zich voorbij laten gaan met oog op zijn nakende transfer. Zijn entourage beweert zelfs dat de deal deze week nog beklonken kan worden. De club wil die info bevestigen noch ontkennen, maar het heeft er alle schijn van dat Lokonga weldra zijn kribbel zet in het Emirates Stadium.

JOUW MENING TELT:
Lokonga had beter nog een tussenstap gezet ...

Meest recent

Straf nieuws bij KV Mechelen: "Oprecht dankbaar"

KV Mechelen is een traditieclub pur sang. Voetbal leeft er en het is als speler één ...

16
16
'Knaltransfer Bakayoko: club meldt zich bij PSV'

Waar speelt Johan Bakayoko volgend seizoen? Dat is nog een groot vraagteken, maar het staat vast de ...

20
20
Vandenbempt kraakt één beslissing van Garcia helemaal af

België verloor al meteen heel dure punten op het veld van Noord-Macedonië. De Rode Duivels ...

105
105
Analisten botsen over Rode Duivel: “Hij brengt te weinig”

België speelde zwak tegen Noord-Macedonië. Defensief was het weer pover, maar ook ...

163
163
Slaat Anderlecht nieuwe slag dankzij KV Mechelen?

RSC Anderlecht gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars moeten zich nog stevig ...

347
347
Hoe de positie van Simons al maanden item is bij Westerlo

Het nieuws dat de positie van Timmy Simons onder druk staat bij KVC Westerlo kwam als een verrassing ...

116
116
Schot in de roos bij STVV: "Er was eerder al contact"

Bij STVV haalden ze in januari Visar Musliu in huis. De centrale verdediger bleek een welgekomen ...

126
126
Slaat Renard weer toe in de Major League Soccer?

RSC Anderlecht lijkt van plan een karrenvracht aan transfers te doen. Het gaat allemaal om jonge ...

204
204
Vandenbempt ziet Duivels probleem: "Het blijft schrikken"

België speelde over de hele lijn een zeer povere match in Noord-Macedonië. De Belgen ...

155
155
KRC Genk stoomt door: volgende contractverlenging

Bij KRC Genk zijn ze druk bezig met het openbreken van de contracten van jonge talenten. De ...

151
151
Ooit gewild door KRC Genk, nu toptransfer van Inter

In het voetbal kan het soms héél snel gaan. Internazionale heeft vandaag zijn volgende ...

85
85
Ronaldo verrast: "Ze namen contact op voor een transfer"

Volgende week start het WK voor clubs. Er zijn de afgelopen weken héél veel geruchten ...

104
104
Club Brugge maakt miljoenentransfer wereldkundig

Club Brugge heeft zopas de komst van Nicolo Tresoldi meegedeeld. De jonge aanvaller komt over van ...

427
427
Hauspie geeft 'dé reden' voor vertrek Kompany bij Anderlecht

Het borrelt nog maar eens bij RSC Anderlecht. Voorzitter Wouter Vandenhaute krijgt maar geen ...

515
515
'Antwerp moet geldbuidel opentrekken voor gewenste trainer'

Een aantal vacatures is inmiddels ingevuld, maar verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League ...

373
373
"Wat een gepruts" - Raes messcherp voor twee Rode Duivels

Aanstaande maandag nemen de Rode Duivels het in eigen huis op tegen Wales en de druk zal dan meteen ...

722
722
Mulder eist grote Jupiler Pro League-verandering: "Weg ermee!

Gisterenavond zagen we Jan Mulder nog zijn diepgaande analyse geven bij de wedstrijd van de Rode ...

383
383
'Liverpool doet Premier League daveren: transferdeal van 150 miljoen'

Liverpool FC heeft een knap seizoen achter de rug, waarin het co-recordkampioen van Engeland werd ...

142
142
Vernietigend verdict: "Zo kan België beter thuis blijven van WK"

De WK-kwalificatiecampagne is voor de Rode Duivels begonnen met een behoorlijke tegenvaller. ...

240
240
'Club Brugge slikt: topcoach hamert op Jashari-transfer'

De zomerse transferperiode is nog maar goed en wel begonnen, maar het dossier van Ardon Jashari werd ...

516
516
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat fors toe, nieuwe aanvaller Anderlecht'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

825
825
‘Belgische clubs grijpen naast Kompany-opportuniteit’

Vincent Kompany pakte afgelopen seizoen de Bundesliga met Bayern München en er is uiteraard ...

49
49
Radja Nainggolan verbaast met plannen ná Lokeren-Temse

Radja Nainggolan heeft zijn contract bij Lokeren-Temse verlengd. De voormalige Rode Duivel was ...

153
153
Matz Sels gooit één Duivel onder de bus: “Geen goed idee”

Door de afwezigheid van Thibaut Courtois stond Matz Sels in doel. De sterkhouder van Nottingham ...

1008
1008
‘Recorddeal Stassin: Westerlo glundert, Anderlecht baalt’

Lucas Stassin degradeerde afgelopen seizoen met Saint-Etienne, maar de aanvaller was wel ...

565
565

Meer sportnieuws