Nederlanders dollen: "Hazard raakt geblesseerd als de bus stopt"

781
Nederlanders dollen:

De Rode Duivels stonden vrijdagavond tegen Italië al snel met de rug tegen de muur en slaagden er uiteindelijk niet in om een dubbele achterstand op te halen. Maar bondscoach Roberto Martinez kon ook niet over zijn beste elftal beschikken. Zo speelde Kevin De Bruyne met een blessure en Eden Hazard haalde zelfs de selectie niet.


De aanvoerder had het in de vorige ronde nochtans goed gedaan tegen Portugal, maar viel in die partij andermaal gekwetst uit. En het was blijkbaar onmogelijk om hem fit te krijgen voor de kwartfinale. Zo blijft de fysieke lijdensweg van Hazard maar duren. Dat leidde bij de Nederlandse talkshow De Oranje Zomer zelfs tot het nodige leedvermaak. "Jezus, dat wordt toch ook een treurig verhaal", stelde analist René van der Gijp. "Ze schijnen bij Real Madrid het lopend buffet al te hebben afgeschaft uit voorzorg. Dan kan hij gewoon blijven zitten."

Iets daarvoor kreeg het analisten-pannel ook al beelden te zien van de nachtelijke aankomst in Tubeke. Daarbij moest de spelersbus plots bruusk stoppen wegens een dichtslaande slagboom. "Dat is zeker een verrekking bij Hazard. Die raakt al geblesseerd als de bus stopt. Dat is ook vervelend", aldus Van der Gijp. VTM-journalist Maarten Breckx stelt zich zelfs openlijk de vraag of de Duivels nog kunnen doorgaan met Hazard als aanvoerder.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Denkt u dat Hazard ooit nog zijn beste vorm zal vinden?

Meest recent

'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

3
3
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

7
7
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

63
63
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

19
19
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

16
16
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

58
58
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

80
80
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

39
39
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

35
35
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

42
42
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

52
52
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

288
288
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

54
54
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

46
46
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

124
124
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

84
84
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

138
138
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

170
170
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

64
64
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

73
73
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

366
366
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

977
977
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

105
105
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

30
30
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

195
195

Meer sportnieuws