'Bayern helemaal verkocht aan EK-ganger Rode Duivels'

door
'Bayern helemaal verkocht aan EK-ganger Rode Duivels'

De Rode Duivels sneuvelden vrijdagavond in de kwartfinales van het EK na een 1-2-nederlaag tegen Italië. De teleurstelling was achteraf erg groot, toch waren er ook enkele lichtpunten. Zo speelde jonkie Jérémy Doku een sterke wedstrijd en die prestatie is niet onopgemerkt gebleven.


Vlak na de partij oogstte de 19-jarige aanvaller van Stade Rennes lof van media over heel Europa voor zijn snelheid en dribbels. Daarnaast kon hij blijkbaar ook enkele topclubs charmeren. Zo meldt Gazzetta dello Sport dat verschillende Europese grootmachten hun zinnen hebben gezet op Doku. Het Italiaanse Juventus zou zijn dossier alvast van dichtbij volgen. Ook vanuit de Premier League heerst er naar verluidt belangstelling, al is de kans op een zomers vertrek behoorlijk klein. Rennes zou namelijk een gigantisch bedrag van zo'n 60 à 65 miljoen euro verlangen voor zijn diensten. En het valt te betwijfelen of er ploegen bereid zijn om zo diep in de buidel te tasten, zeker gezien de corona-crisis.

UPDATE 05/07
Niet alleen Juventus of de topclubs uit de Premier League, hebben hun vizier gericht op de jonge flankflitser. Zo meldt Christian Falk, chef voetbal van BILD, dat ook Bayern München de Rode Duivel van dichtbij volgt. Der Rekordmeister zou een grote toekomst zien in de jonge flankaanvaller, toch is een transfer op korte termijn niet aan de orde. Bayern zou hem van dichtbij scouten, maar is voorlopig niet zinnens om een bod te doen. Pas wanneer Kingsley Coman of één van de andere aanvallers vertrekt, zou het dossier in een stroomversnelling kunnen raken. Maar die kans is deze zomer behoorlijk klein.

LEES OOK: België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk
198

Doku is het grootste talent uit het Belgische voetbal ...

Meest recent

Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

8
8
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

43
43
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

30
30
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

91
91
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

23
23
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

51
51
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

96
96
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

233
233
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

177
177
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

69
69
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

56
56
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

69
69
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

42
42
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

455
455
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

308
308
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

161
161
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

414
414
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

49
49
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

464
464
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

213
213
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

191
191
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

339
339
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

209
209
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

534
534
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

149
149

Meer sportnieuws