'Bayern helemaal verkocht aan EK-ganger Rode Duivels'

556 stemmen
'Bayern helemaal verkocht aan EK-ganger Rode Duivels'

De Rode Duivels sneuvelden vrijdagavond in de kwartfinales van het EK na een 1-2-nederlaag tegen Italië. De teleurstelling was achteraf erg groot, toch waren er ook enkele lichtpunten. Zo speelde jonkie Jérémy Doku een sterke wedstrijd en die prestatie is niet onopgemerkt gebleven.


Vlak na de partij oogstte de 19-jarige aanvaller van Stade Rennes lof van media over heel Europa voor zijn snelheid en dribbels. Daarnaast kon hij blijkbaar ook enkele topclubs charmeren. Zo meldt Gazzetta dello Sport dat verschillende Europese grootmachten hun zinnen hebben gezet op Doku. Het Italiaanse Juventus zou zijn dossier alvast van dichtbij volgen. Ook vanuit de Premier League heerst er naar verluidt belangstelling, al is de kans op een zomers vertrek behoorlijk klein. Rennes zou namelijk een gigantisch bedrag van zo'n 60 à 65 miljoen euro verlangen voor zijn diensten. En het valt te betwijfelen of er ploegen bereid zijn om zo diep in de buidel te tasten, zeker gezien de corona-crisis.

UPDATE 05/07
Niet alleen Juventus of de topclubs uit de Premier League, hebben hun vizier gericht op de jonge flankflitser. Zo meldt Christian Falk, chef voetbal van BILD, dat ook Bayern München de Rode Duivel van dichtbij volgt. Der Rekordmeister zou een grote toekomst zien in de jonge flankaanvaller, toch is een transfer op korte termijn niet aan de orde. Bayern zou hem van dichtbij scouten, maar is voorlopig niet zinnens om een bod te doen. Pas wanneer Kingsley Coman of één van de andere aanvallers vertrekt, zou het dossier in een stroomversnelling kunnen raken. Maar die kans is deze zomer behoorlijk klein.

LEES OOK: Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Real Madrid komt met officieel statement over Olise
Real Madrid komt met officieel statement over Olise
140

Doku is het grootste talent uit het Belgische voetbal ...

Meest recent

Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

23
23
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

26
26
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

19
19
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

93
93
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

167
167
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

402
402
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

153
153
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

226
226
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

35
35
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

140
140
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

167
167
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

440
440
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

170
170
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

37
37
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

105
105
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

234
234
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

523
523
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

72
72
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

343
343
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

250
250

Meer sportnieuws