Ciranni geeft uitleg bij keuze voor Zulte Waregem

door
Ciranni geeft uitleg bij keuze voor Zulte Waregem

Het voorbije jaar viel zijn naam bij onder meer Standard en Antwerp, maar uiteindelijk was het Zulte Waregem dat deze zomer de strijd won om Alessandro Ciranni. Het plukte de 25-jarige rechtsachter weg bij Moeskroen, waar hij uitgegroeid was tot aanvoerder maar niet kon verhinderen dat zijn ploeg afgelopen seizoen als laatste eindigde en naar 1B zakte.


"Van zodra ik de interesse van Francky Dury voor mij vernam, had ik er een heel goed gevoel bij", geeft Ciranni in Het Laatste Nieuws uitleg bij die keuze. "Mijn profiel beantwoordt immers aan de moderne flankverdediger zoals mijn nieuwe coach ,die altijd graag in zijn teams heeft gehad. Dat maakte hij me ook van meet af aan duidelijk. In mijn hoofd had ik dus heel snel de keuze voor Zulte Waregem gemaakt. Maar mijn contract bij Moeskroen liep nog door en het duurde zijn tijd vooraleer er ook op clubniveau een akkoord werd bereikt."

Ciranni genoot zijn jeugdopleiding bij KRC Genk, maar beleefde zijn doorbraak in Nederland bij MVV en Fortuna Sittard. Moeskroen haalde hem in 2019 terug naar de Jupiler Pro League. Sindsdien speelde Ciranni 49 competitiewedstrijden, waarin hij goed was voor drie goals en zeven assists. Bij Essevee moet hij de vervanger worden van de vertrokken Daniel Opare.

LEES OOK: Zinho Gano verrast en heeft nieuwe club beet

Zal hij een aanwinst blijken voor Zulte Waregem?

Meest recent

Bij Cercle verguisde Vromant vindt straffe uitdaging

Bij Cercle Brugge gooiden ze het deze zomer over een volledig nieuwe boeg. Na een rampzalig seizoen ...

0
0
Nieuwe domper bij Duivels: speler haakt af voor Kazachstan

Veel tijd om na te genieten van de ruime zege in Liechtenstein hebben de Rode Duivels niet, want ze ...

53
53
'Paniek bij Anderlecht: Stroeykens voor prikje weg'

Anderlecht incasseert de laatste tijd de ene na de andere mokerslag. De Europese uitschakeling tegen ...

288
288
Van der Vaart en dochter Johan Derksen delen groot nieuws

Rafael Van der Vaart stond met flair in Bernabéu, viel op in Hamburg, werd verguisd én ...

13
13
Vermeeren in vrije val: pijnlijke oorzaak duikt op

Arthur Vermeeren maakte deze zomer nog maar eens een transfer. De 20-jarige middenvelder verruilde ...

81
81
OHL heeft volgende transferdeal met Union beet

Bij Union is het nog een onverwacht druk einde van de mercato geworden. De landskampioen zag toch ...

24
24
‘Deadlinebom: Anderlecht wil nog gigantische transfer forceren‘

Bij Anderlecht ging alle aandacht vrijdag uit naar de officiële bevestiging van het vertrek van ...

595
595
Héél opmerkelijke transfer voor Alderweireld?

Toby Alderweireld hing afgelopen seizoen de schoenen aan de haak. Hij geniet nu wat van het leven, ...

503
503
Tranen bij Van der Gijp: hartverscheurende onthulling zoon

Tijdens een bijzondere uitzending van Vandaag Inside, waar deze week extra aandacht wordt besteed ...

26
26
Zinho Gano verrast en heeft nieuwe club beet

Zinho Gano heeft na enkele weken zonder club te zitten een nieuwe werkgever gevonden. De ervaren ...

130
130
Lommel SK pakt uit, Patro verrast met transfer

Lommel SK en Patro Eisden gaan dit seizoen volop voor promotie. De twee Limburgse tweedeklassers ...

105
105
Enorme vrees bij Duivels: "Groot probleem voor Garcia"

België won overtuigend van Liechtenstein. Op het einde van de wedstijd stond er 0-6 op het ...

157
157
Maakte Club Brugge grove fout? “19 clubs geïnteresseerd”

Club Brugge maakte de afgelopen seizoenen heel wat winst op spelers die doorstroomden uit de eigen ...

620
620
Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSC Anderlecht voert weer heel wat veranderingen door. Tijdens de Raad van Bestuurd werd al deels ...

758
758
‘Na vertrek City: De Bruyne laat Guardiola nu bloeden’

Kevin De Bruyne nam na tien jaar afscheid bij Manchester City en de Rode Duivel tekende een contract ...

245
245
Jan Boskamp vol ongeloof na héél onverwacht nieuws

Je herkent hem uit duizenden: de bulderlach, de Hollandse tongval, het hart op de tong. Maar deze ...

346
346
‘Paleisrevolutie Anderlecht: dit trio grijpt de macht’

RSC Anderlecht hield vandaag een belangrijke vergadering met de Raad van Bestuur. Daarin werd het ...

830
830
'Vermeeren al afgeschreven? Marseille lacht er niet mee'

Arthur Vermeeren ging deze zomer naar Olympique Marseille. De middenvelder werd opzijgeschoven bij ...

663
663
Bastien doet schokkende onthulling: “Ik was bijna dood”

Samuel Bastien heeft een verleden bij Standard Luik en RSC Anderlecht, maar na zijn passage bij ...

51
51
Union rondt opnieuw transfer in Jupiler Pro League af

Union SG kreeg ook deze zomermercato weer te maken met een metamorfose. Verschillende spelers ...

98
98
Anderlecht-fans reageren massaal op aftocht Vandenhaute

Zoals verwacht mag Wouter Vandenhaute zich voortaan niet langer voorzitter van RSC Anderlecht ...

514
514
Witte rook: Anderlecht velt verdict over Vandenhaute

Hoogspanning bij RSC Anderlecht, waar in een bijzondere Raad van Bestuur vrijdag werd beslist over ...

624
624
'Van afgang bij Duivels naar topjob: Tedesco verrast'

De passage van Domenico Tedesco bij Belgische nationale ploeg was een ramp en de oefenmeester zit ...

140
140
‘Beerschot zit niet stil: volgende knaltransfer’

Beerschot was afgelopen seizoen het zwakke broertje van de Jupiler Pro League. De Antwerpse club ...

311
311
‘Yamal publiek vernederd: vriendin kiest voor rivaal’

Lamine Yamal is op zijn 18e al een wereldwijde superster en dat heeft ook gevolgen voor zijn ...

175
175

Meer sportnieuws