Ciranni geeft uitleg bij keuze voor Zulte Waregem

door
Ciranni geeft uitleg bij keuze voor Zulte Waregem

Het voorbije jaar viel zijn naam bij onder meer Standard en Antwerp, maar uiteindelijk was het Zulte Waregem dat deze zomer de strijd won om Alessandro Ciranni. Het plukte de 25-jarige rechtsachter weg bij Moeskroen, waar hij uitgegroeid was tot aanvoerder maar niet kon verhinderen dat zijn ploeg afgelopen seizoen als laatste eindigde en naar 1B zakte.


"Van zodra ik de interesse van Francky Dury voor mij vernam, had ik er een heel goed gevoel bij", geeft Ciranni in Het Laatste Nieuws uitleg bij die keuze. "Mijn profiel beantwoordt immers aan de moderne flankverdediger zoals mijn nieuwe coach ,die altijd graag in zijn teams heeft gehad. Dat maakte hij me ook van meet af aan duidelijk. In mijn hoofd had ik dus heel snel de keuze voor Zulte Waregem gemaakt. Maar mijn contract bij Moeskroen liep nog door en het duurde zijn tijd vooraleer er ook op clubniveau een akkoord werd bereikt."

Ciranni genoot zijn jeugdopleiding bij KRC Genk, maar beleefde zijn doorbraak in Nederland bij MVV en Fortuna Sittard. Moeskroen haalde hem in 2019 terug naar de Jupiler Pro League. Sindsdien speelde Ciranni 49 competitiewedstrijden, waarin hij goed was voor drie goals en zeven assists. Bij Essevee moet hij de vervanger worden van de vertrokken Daniel Opare.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Zal hij een aanwinst blijken voor Zulte Waregem?

Meest recent

'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

38
38
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

56
56
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

212
212
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

124
124
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

30
30
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

50
50
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

102
102
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

430
430
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

57
57
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

266
266
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

111
111
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

92
92
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

468
468
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

143
143
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

347
347
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

187
187
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

807
807
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

440
440
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

427
427
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

244
244
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

340
340
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

473
473
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

92
92
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

117
117

Meer sportnieuws