Balikwisha strijkt mooi loon op bij Antwerp

door
Balikwisha strijkt mooi loon op bij Antwerp

Afgelopen week heerste er een heuse transfersoap omtrent Michel-Ange Balikwisha. Standard had namelijk een akkoord met Club Brugge over zijn transfer, de aanvaller wou zelf echter naar Antwerp FC vertrekken. Even leek het dossier helemaal te ontsporen, maar het is nu toch de Great Old die aan het langste einde trekt.


Balikwisha brak het voorbije seizoen helemaal door en wierp zich op tot één van de grootste beloften in de Jupiler Pro League. Maar Standard heeft dringend nood aan vers kapitaal en dus rook Club Brugge zijn kans. Een transfer naar de landskampioen leek zo goed als in kannen en kruiken. Tot Antwerp plots op de proppen kwam met een financieel interessanter voorstel voor de speler en zijn entourage. Ook zou hij op de Bosuil meer speelkansen krijgen. Hierdoor weigerde de aanvaller een overgang naar Blauw-Zwart en wou hij absoluut naar de Great Old vertrekken.

Maar Antwerp bood minder dan Club en dus zagen de Luikenaars hem liever toch naar Jan Breydel gaan. Beide partijen stonden vervolgens lijnrecht tegenover mekaar. In die mate zelfs dat de clan-Balikwisha dreigde om zijn contract eenzijdig op te zeggen via de gevreesde 'wet van '78'. Zover zal het uiteindelijk dus niet komen. Dit weekend namen Standard en Antwerp weer plaats aan de onderhandelingstafel en uiteindelijk verhoogden de Antwerpenaren hun aanbieding.,Naar verluidt zou RAFC zo'n zes miljoen euro op tafel leggen, aangevuld met bonussen en variabelen. 

UPDATE 20u 

La Dernière Heure meldde dat Royal Antwerp FC Michel-Ange Balikwisha een bruto jaarloon van 800.000 euro aanbood, waardoor hij dus hapte. Club Brugge stelde 550.000 euro bruto per jaar voor. Balikwisha koos voor Antwerp vanwege de betere financiële voorwaarden en omwille van het feit dat hij meer speelkansen ziet bij Antwerp. De Great Old haalde de afgelopen weken met Jelle Bataille, Michael Frey en Björn Engels al drie stevige aanwinsten in huis.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Een toptransfer voor Balikwisha?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

74
74
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

60
60
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

21
21
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

17
17
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

163
163
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

58
58
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

352
352
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

144
144
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

155
155
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

351
351
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

33
33
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

360
360
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

110
110
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

211
211
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

528
528
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

113
113
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

74
74
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

251
251
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

160
160
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

398
398
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws