'Club Brugge wil doelwit onder neus Anderlecht wegplukken'

door
'Club Brugge wil doelwit onder neus Anderlecht wegplukken'

RSC Anderlecht nam definitief afscheid van Lukas Nmecha, die naar alle waarschijnlijkheid in de Bundesliga aan de slag zal gaan. Paars-Wit zal dus een nieuwe aanvalsleider moeten aantrekken. En daarvoor worden verschillende pistes gevolgd, zo ook in de Franse Ligue 1.


Anderlecht zou zijn oog immers hebben laten vallen op de negentienjarige aanvaller Evann Guessand, die eigendom is van OGC Nice en vorig seizoen werd verhuurd aan het Zwitserse Lausanne. Het Laatste Nieuws bevestigt die interesse, maar brengt ook een belangrijke nuance. Zo zou de Fransman zeker niet de rechtstreekse vervanger van Nmecha worden, aangezien hij op zijn negentiende nog niet klaar geacht wordt om het volledige gewicht van de aanval te gaan dragen. Als Guessand komt, zal Anderlecht dus sowieso ook nog een andere spits halen om de door Nmecha achtergelaten leemte op te vullen.

UPDATE 04/07
Paars-Wit heeft zijn zinnen dus op de 20-jarige Fransman gezet, maar krijgt nu wel zware concurrentie. Volgens journalist Sacha Tavolieri heeft immers ook Club Brugge zijn vizier op Guessand gericht. De landskampioen zou zijn prestaties al een hele poos volgen. Een concrete aanbieding werd voorlopig nog niet neergelegd bij Nice, maar daar zou snel verandering in kunnen komen. In ieder geval lijken RSCA en Club dus wederom de degens te kruisen in deze transferperiode.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

Wat is momenteel de beste club voor jonge talenten volgens u?

Meest recent

'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

12
12
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

67
67
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

41
41
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

43
43
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

129
129
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

75
75
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

320
320
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

137
137
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

65
65
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

325
325
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

11
11
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

152
152
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

579
579
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

63
63
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

83
83
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

281
281
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

229
229
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

184
184
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

159
159
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

216
216
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

318
318
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

302
302
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

91
91
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

56
56

Meer sportnieuws