Kapitein Mechele reageert na oefennederlaag Club

door
Kapitein Mechele reageert na oefennederlaag Club

Club Brugge is tot dusver bezig aan een wisselvallige oefencampagne in de voorbereiding. Na het gelijke spel tegen Beerschot en de nipte zege tegen Lokomotiv Zagreb, gingen de mannen van coach Philippe Clement zaterdagavond de boot in. KV Kortrijk won in Westkapelle met 0-1.


Na een behoorlijke matige eerste periode, viel ook na de rust weinig kansen te noteren. De jonge Cisse Sandra kwam nog het dichtst bij een doelpunt namens Blauw-Zwart, maar hij zag zijn poging gepakt worden. Uiteindelijk was het verdediger Nihad Mujakic die KVK in het slot de zege bezorgde.

Brandon Mechele begon voor het eerst deze voorbereiding in de basis en droeg zelfs de aanvoerdersband. Achteraf gaf de verdediger wel toe dat hij nog niet in topvorm zit. "Het is altijd fijn om kapitein te zijn en terug op het veld te staan. Het is een goede week geweest en we proberen die af te sluiten met een goede wedstrijd. Ik voel me goed momenteel. Ik ben nog niet 100%, maar daarvoor dient de voorbereiding", reageerde Mechele op de Brugse clubwebstek.

LEES OOK: Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Club moet dringend toeslaan op de mercato ...

Meest recent

Anderlecht in paniek: Duranville-stunt dreigt te ontploffen

Het voelt plots nerveus aan in het Lotto Park. Wat op papier klinkt als een droomcomeback, dreigt ...

25
25
Leko glundert: trio viert comeback bij Club Brugge

Op oefenkamp in Marbella zag Club Brugge maandag Gustaf Nilsson nog maar eens geblesseerd uitvallen. ...

32
32
'Bom barst in Genk: De Condé met rug tegen de muur'

Ondank de tegenvallende resultaten gelooft KRC Genk naar eigen zeggen in de aanwezige kwaliteit in ...

144
144
'Renard heeft beet: Anderlecht op zucht van stunt'

Michael Verschueren liet er recent geen misverstand over bestaan: een ontslag van Olivier Renard is ...

489
489
Club Brugge incasseert uppercut: transferplan in duigen

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het tweede deel van het seizoen in Marbella. Daar viel ...

294
294
Brusselmans verbluft en richt pijlen op... Véronique De Kock

Herman Brusselmans blijft genadeloos de grens opzoeken tussen satire en provocatie. De ...

98
98
"Terug naar Standard? Voorlopig is dat geen optie"

Standard haalde in het verleden vaak ex-spelers terug naar de club wanneer het moeilijk ging. In de ...

75
75
Recorddeal voor Club? Vanhaezebrouck gelooft er niéts van

Tijdens een transferperiode worden er héél veel geruchten gelanceerd, zeker door ...

408
408
'STVV laat Vrancken lachen: eerste aanwinst een feit'

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen, maar Wouter Vrancken wil niet dat de club op zijn ...

237
237
'Blunder van AA Gent? Standard profiteert ten volle'

In tijden van crisis grijpen Belgische ploegen vaak terug naar talenten van eigen bodem. Jammer ...

252
252
'Spits vertrekt bij Beveren, talent tekent bij KV Mechelen'

De Belgische ploegen zoeken oplossingen voor de spelers die amper of niet aan de bak komen. Zo gaat ...

113
113
'Tweede gegadigde: Cercle Brugge vreest exit sterkhouder'

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

120
120
Amorim slechtste in 54 jaar, Mourinho de beste na Ferguson

Manchester United heeft compleet logisch Ruben Amorim ontslagen. Hij haalde uit naar zijn bazen na ...

105
105
KRC Genk met gigantisch plan: “50-60 miljoen euro”

Bij KRC Genk is 2026 een belangrijk jaar. De Limburgers willen niet weer een seizoen kennen dat op ...

700
700
Fans Anderlecht viseren Renard en Hasi: "Topbeleid…"

Bij RSC Anderlecht hebben ze Cedric Hatenboer uitgeleend aan Telstar. Het is heel opvallend dat er ...

296
296
'Transferbom in de maak: Messi terug naar Europa'

De wintermercato is net van start gegaan en dus kan er in de komende maanden nog heel veel gaan ...

321
321
Smaakmaker Club speelt zich in de kijker: "Hij verdient lof"

Club Brugge reisde vorig weekend af naar Marbella om zich daar voor te bereiden op de tweede helft ...

311
311
Brys verrast met uitspraak over toekomst bij Kameroen

Kameroen plaatste zich zondagavond voor de kwartfinale van de Africa Cup door het Zuid-Afrika van ...

107
107
Leko voorspelt toptransfer voor twee spelers bij Club

Club Brugge brengt deze week door onder de Spaanse zon, want in Marbella werken ze aan de ...

250
250
Euvrard legt transferplannen Standard op tafel

De strijd om de zesde plaats en het bijhorende laatste ticket voor de Champions' Play-Off belooft de ...

186
186
Van den Bergh beslist over verderzetten exotisch avontuur

Vorige zomer nam de carrière van Jan Van den Bergh een zeer verrassende wending. De 31-jarige ...

32
32
'Antwerp moet wintertarget van lijstje schrappen'

Het wordt uitkijken naar wat Antwerp deze winter op de mercato zal doen. De Great Old maakte in ...

232
232
'Man Utd zoekt coach: eerste 4 kandidaten bekend'

De eerste dagen van 2026 blijken niet al te prettig voor trainers in de Premier League. Op ...

387
387
'AA Gent grijpt naast eerste winteraanwinst'

AA Gent vertoeft momenteel net als vele andere eersteklassers in Spanje om zich klaar te stomen voor ...

373
373
TRANSFERUURTJE: 'Duranville terug naar Anderlecht, Vanzeir weg bij Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

603
603

Meer sportnieuws