TU: 'Club gaat voor Nederlandse stunt, uitverkoop bij Anderlecht'

563
TU: 'Club gaat voor Nederlandse stunt, uitverkoop bij Anderlecht'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens Corriere dello Sport is Club Brugge één van de vele teams die hun oog laten vallen hebben op Jeremiah St. Juste. De 24-jarige Nederlander is aan de slag bij FSV Mainz en groeide daar uit tot één van de betere verdedigers in de Bundesliga. The Sun stelt dan weer ook Blauw-Zwart even aan Toby Alderweireld dacht, maar de Rode Duivel is voorlopig veel te duur. Ignace Van der Brempt zou dan weer kunnen vertrekken. Volgens Serie B News hebben zowel Brescia als Cremonese hun oog laten vallen op het jonge talent en zouden hem graag willen binnenhalen. In Italië denken ze dat een bedrag van 2,5 à 3 miljoen euro genoeg zou moeten zijn om Club te overtuigen.

Adrien Trebel moet deze zomer absoluut vertrekken bij RSC Anderlecht. Er wordt dan ook zo snel mogelijk een oplossing gezocht, in afwachting daarvan maakt de Fransman geen deel meer uit van de A-kern. Dat maakte de club zaterdag officieel bekend. Luka Adzic, Zakaria Bakkali, Ognjen Vranjes, Bubacarr Sanneh, Kenny Saief en Aristote Nkaka zitten overigens in hetzelfde schuitje. Ondertussen blijft RSCA werk maken van versterking. Zo zou Paars-Wit denken aan Niels Nkounou, een 20-jarige linksback van Everton. Voor de spitspositie blijft Christian Kouamé van Fiorentina dan weer in beeld.

Paul Onuachu lijkt goed op weg naar de Premier League. Dat wordt nu ook bevestigd door het doorgaans betrouwbare The Athletic. Het medium meldt dat West Ham United en Watford FC geïnteresseerd zijn. Daarnaast zou ook Arsenal FC zijn zinnen hebben gezet op de boomlange Nigeriaan. De Londenaren zouden ook over de beste papieren beschikken, maar zullen sowieso diep in de buidel moeten tasten. Naar verluidt verlangt KRC Genk minstens 25 à 30 miljoen euro. Theo Bongonda zou dan weer op de radar staan bij Real Betis.

Zinho Vanheusden zal normaal gezien definitief worden overgenomen door Internazionale. Hij tekent er dan mogelijk voor drie jaar of meer. De kans is groot dat hij Standard dan definitief verlaat. Italiaanse media weten immers te melden dat Sassuolo, dat al jaren op de speler aast, Vanheusden op huurbasis wil overnemen van Inter. De Rouches hopen echter dat hij nog een tijdje in Luik wordt gestald.

AA Gent nam Jordan Botaka vorige zomer nog voor 600.000 euro over van STVV, maar hij kon zich nooit echt doorzetten in de Ghelamco Arena. Zijn toekomst lijkt nu in Turkije te liggen. Akit meldt immers dat Konyaspor werk maakt van zijn komst. Ze hebben al contact opgenomen met het management van Botaka. Ook Erzurumspor informeerde al naar zijn voorwaarden.

Het lijkt erop dat Charleroi de komst van Hervé Koffi snel zal kunnen aankondigen, want ook L'Equipe bevestigt nu dat de transfer rond is. De Franse sportkrant heeft ook wat meer details over de deal. Charleroi zou Lille zo'n 600.000 euro betalen voor de keeper, die vorig seizoen nog op huurbasis voor Moeskroen speelde.

BUITENLAND
Divock Origi geraakt bij Liverpool FC maar niet van de bank. Een transfer lijkt zich stilaan op te dringen als de spits zijn carrière nog wil redden en volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic verwacht desondanks niet dat Origi zal vertrekken. Nochtans is Liverpool wel bereid om mee te werken als er een transfersom van 17,5 tot 23 miljoen euro op tafel komt.

Manchester United lijkt na Jadon Sancho te willen uitpakken met een volgende megatransfer en heeft zijn zinnen gezet op verdediger Raphael Varane. Volgens AS overwegen de Engelsen zelfs om Paul Pogba op te nemen in de deal. De Franse middenvelder staat al een tijdje op de verlanglijst bij Real Madrid, al leek de interesse in de voorbije maanden wat bekoeld.

Renato Sanches knokte zich tijdens het EK in de Portugese ploeg en werd er vervolgens niet meer uitgehaald. De 23-jarige middenvelder van Lille OSC kan door deze vorm te tonen wellicht naar de Premier League. Volgens L'Équipe zouden Liverpool en Arsenal naar zijn handtekening dingen. Beide ploegen zoeken nog een polyvalente middenvelder.

Volgens de bekende journalist Fabrizio Romano heeft Sergio Busquets serieus nagedacht over aanbiedingen vanuit de Major League Soccer, maar de middenvelder zal nog minstens één seizoen bij FC Barcelona blijven. Volgend jaar overweegt de Spanjaard wel om een overstap te wagen naar de Verenigde Staten.

LEES OOK: Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

Origi moet naar een club waar hij wekelijks kan spelen ...

Meest recent

Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

0
0
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

17
17
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

32
32
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

238
238
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

38
38
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

150
150
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

551
551
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

47
47
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

155
155
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

873
873
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

205
205
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

191
191
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

92
92
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

365
365
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

703
703
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

145
145
Witte rook in Anderlecht: zesde zomeraanwinst voorgesteld

Tot dusvers haalde RSC Anderlecht al vijf nieuwkomers in huis, maar daarmee blijkt de honger van ...

300
300
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na

Ruben Van Gucht krijgt vanuit een wel heel onverwachte hoek een duidelijke boodschap. De populaire ...

100
100
'Leegloop in Anderlecht: volledig elftal richting exit'

Nu het de League Phase van de Europa League kan ruiken, wordt het vizier bij RSC Anderlecht weer op ...

780
780
Leko spreekt klare taal over transferplannen Club Brugge

Met een zes op zes schoot Club Brugge vlot uit de startblokken, een lijn die Ivan Leko zondag tegen ...

760
760
'Soap rond Saliba escaleert: Anderlecht keert kar'

Dankzij de 0-3 zege tegen Kairat Almaty staat RSC Anderlecht met anderhalf been in de League Phase ...

621
621
‘Anderlecht-jeugdproduct gewild: terugkeer JPL lonkt’

RSC Anderlecht produceert jaarlijks veel talenten, maar een handvol breken door in de A-kern van ...

119
119
Nieuwe details oorlog Guiagon – Charleroi onthuld

Parfait Guiagon ligt in de clinch met Sporting Charleroi. Vooral een zware ruzie met Mehdi Bayat ...

123
123
'Toch nog kassa Club Brugge? Hernieuwde interesse Ordonez'

Vertrekt Joel Ordonez deze zomermercato nog? De centrale verdediger ligt in de lappenmand, maar ...

469
469
Kompany schept duidelijkheid over gezondheid Musiala

Jamal Musiala is één van de grootste talenten, maar tijdens de voorbereiding werd de ...

51
51

Meer sportnieuws