POLL: Welk land wordt volgens u Europees kampioen?

door
POLL: Welk land wordt volgens u Europees kampioen?

De Rode Duivels zijn jammer genoeg uitgeschakeld, maar het EK gaat desondanks onverminderd voort. Inmiddels zijn er nog slechts vier landen overgebleven die kans maken op de Europese titel. Dinsdag- en woensdagavond werken zij de halve finales af in het legendarische Wembley.


En dat brengt ons meteen bij de topfavoriet volgens de bookmakers: Engeland. De Three Lions werken zowel de halve finale als de eventuele finale af voor eigen publiek, terwijl het aantal bezoekende fans door de corona-maatregelen beperkt zal blijven. Een groot voordeel dus. Bovendien lijkt de ploeg van bondscoach Gareth Southgate te groeien in het toernooi. In de kwartfinale werd alvast indruk gemaakt door met 4-0 te winnen van Oekraïne.

Om een finale te halen zullen de Engelsen zich wel voorbij Denemarken moeten knokken. Na de gebeurtenissen rond Christian Eriksen zijn de moedige Denen alvast de favoriet van heel wat neutrale supporters. Bovendien brengt de ploeg van bondscoach Kasper Hjulmand uitstekend voetbal en kunnen de Denen toch rekenen op een aantal spelers met de nodige ervaring.

Over Italië is nog weinig uitleg nodig na de partij van vrijdagavond tegen België. Bondscoach Roberto Mancini heeft een uitstekend geheel neergezet en zijn ploeg blijft maar winnen. Aan vertrouwen in ieder geval geen gebrek bij La Squadra. Al zal het uitvallen van uitblinker Leonardo Spinazzola wel opgevangen moeten worden.

Spanje tot slot, is eveneens gegroeid tijdens het EK en is op technisch vlak misschien wel de sterkste halvefinalist. Maar de selectie van bondscoach Luis Enrique is behoorlijk onervaren. Bovendien speelden de Spanjaarden al twee keer op rij verlengingen, afwachten in welke mate dit fysiek zal doorwegen.

Welk land wint het EK volgens u?

Meest recent

Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

7
7
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

11
11
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

106
106
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

158
158
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

547
547
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

139
139
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

31
31
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

299
299
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

177
177
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

726
726
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

254
254
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

338
338
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

194
194
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

98
98
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

590
590
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

251
251
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

123
123
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

549
549
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

465
465
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

695
695
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

256
256
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

539
539
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

362
362
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

96
96
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

569
569

Meer sportnieuws