POLL: Welk land wordt volgens u Europees kampioen?

door
POLL: Welk land wordt volgens u Europees kampioen?

De Rode Duivels zijn jammer genoeg uitgeschakeld, maar het EK gaat desondanks onverminderd voort. Inmiddels zijn er nog slechts vier landen overgebleven die kans maken op de Europese titel. Dinsdag- en woensdagavond werken zij de halve finales af in het legendarische Wembley.


En dat brengt ons meteen bij de topfavoriet volgens de bookmakers: Engeland. De Three Lions werken zowel de halve finale als de eventuele finale af voor eigen publiek, terwijl het aantal bezoekende fans door de corona-maatregelen beperkt zal blijven. Een groot voordeel dus. Bovendien lijkt de ploeg van bondscoach Gareth Southgate te groeien in het toernooi. In de kwartfinale werd alvast indruk gemaakt door met 4-0 te winnen van Oekraïne.

Om een finale te halen zullen de Engelsen zich wel voorbij Denemarken moeten knokken. Na de gebeurtenissen rond Christian Eriksen zijn de moedige Denen alvast de favoriet van heel wat neutrale supporters. Bovendien brengt de ploeg van bondscoach Kasper Hjulmand uitstekend voetbal en kunnen de Denen toch rekenen op een aantal spelers met de nodige ervaring.

Over Italië is nog weinig uitleg nodig na de partij van vrijdagavond tegen België. Bondscoach Roberto Mancini heeft een uitstekend geheel neergezet en zijn ploeg blijft maar winnen. Aan vertrouwen in ieder geval geen gebrek bij La Squadra. Al zal het uitvallen van uitblinker Leonardo Spinazzola wel opgevangen moeten worden.

Spanje tot slot, is eveneens gegroeid tijdens het EK en is op technisch vlak misschien wel de sterkste halvefinalist. Maar de selectie van bondscoach Luis Enrique is behoorlijk onervaren. Bovendien speelden de Spanjaarden al twee keer op rij verlengingen, afwachten in welke mate dit fysiek zal doorwegen.

LEES OOK: Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Welk land wint het EK volgens u?

Meest recent

'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

19
19
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

131
131
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

74
74
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

275
275
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

28
28
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

120
120
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

141
141
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

370
370
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

97
97
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

234
234
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

259
259
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

89
89
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1854
1854
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

208
208
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

161
161
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

678
678
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

68
68
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

30
30
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

46
46
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

399
399
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

258
258
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

660
660
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

93
93

Meer sportnieuws