Carrasco aan bank gekluisterd: "Bepaalde spelers hebben meer krediet"

door
Carrasco aan bank gekluisterd:

De EK-kwartfinale tegen Italië draaide uiteindelijk uit op een grote teleurstelling voor de Rode Duivels. Na een spannend duel moesten de Belgen met 1-2 de duimen leggen voor een uitgekookt Italië. Achteraf werden wel bedenkingen geplaatst bij enkele keuzes van bondscoach Roberto Martinez.


Zo bleef Yannick Carrasco bijvoorbeeld een hele wedstrijd op de bank. De winger speelde weliswaar geen groots toernooi, maar kende toch een sterk seizoen bij Atlético Madrid en toonde in de voorbereiding dat hij ook bij de Duivels van goudwaarde kan zijn. "Carrasco had ik ook wel verwacht. Of dat een verschil had gemaakt, kun je nooit bewijzen. Maar het is duidelijk dat bepaalde jongens minder krediet hebben dan anderen. Dat is een beetje eigen aan elke trainer. Je hebt altijd jongens waar je hard in gelooft en die je het meer gunt, al zal geen enkele trainer dat ooit willen toegeven", zei analist Gert Verheyen hierover bij Villa Sporza.

Op zijn persbabbel achteraf werd Martinez zelf uiteraard ook gepolst naar de afwezigheid van Carrasco. De Spanjaard beweerde dat het louter om een tactische keuze ging. "Hij zou normaal gezien invallen voor Jérémy Doku, maar die hield het de volledige wedstrijd vol. Dat Dries Mertens, Nacer Chadli (en later ook Dennis Praet) invielen, was gewoon een keuze voor bepaalde profielen. Het had niets met de spelers zelf te maken", aldus de bondscoach.

POLL: Carrasco had altijd minuten moeten krijgen ...

Meest recent

Guardiola bespreekt transferopties Kevin De Bruyne

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen na tien jaar verlaten. De Rode ...

4
4
Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

Karim Belhocine werd bij Francs Borains aangesteld met één doel: de club in de ...

17
17
'Transferbom bij Club Brugge: revelatie wil vertrekken'

Club Brugge stevent af op een drukke transferzomer, waarin tal van sterkhouders de kassa stevig ...

62
62
Straffe primeur bij Anderlecht? Hasi hakt knopen door

Hoewel het niks meer te winnen of te verliezen heeft wil RSC Anderlecht het seizoen liefst nog in ...

101
101
'Recordzomer bij Club Brugge: minstens 150 miljoen?'

Ongeacht een eventuele landstitel heeft Club Brugge alweer een boerenjaar achter de rug. Dat heeft ...

117
117
Boskamp stomverbaasd door JPL-topclub: "Compleet raadsel"

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop, de titelstrijd nadert dus zijn ...

123
123
'Union zet zinnen op pikante transfer bij Club Brugge'

Union SG en Club Brugge zijn momenteel in een verwoede strijd om de landstitel verwikkeld. En ...

439
439
'Transferschok Donnarumma: titanenstrijd barst los'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor de finale van de Champions League en daar speelde ...

146
146
Gheysens in vieze papieren: verkoop Antwerp tóch op tafel?

Antwerp FC wil dit weekend op het veld van AA Gent een grote stap richting de vijfde plaats zetten. ...

254
254
Lukaku in, Hasi out? Vandenhaute gooit kaarten op tafel

Enkele dagen na de verloren bekerfinale tegen Club Brugge, heeft Anderlecht-voorzitter Wouter ...

475
475
'Exodus Club Brugge: tot zeven (!) sterkhouders naar uitgang'

Club Brugge heeft dit seizoen nog drie wedstrijden te gaan waarin het zich wil verzekeren van de ...

481
481
Fink fileert Club Brugge: "Daarmee zijn ze top in Europa"

Mathematisch kan het nog, maar op dit moment is de landstitel bijzonder onwaarschijnlijk voor KRC ...

600
600
Vandenhaute geeft zijn waarheid over breuk met Kompany

Wouter Vandenhaute blijft nadrukkelijk geviseerd worden door een deel van de achterban bij RSC ...

368
368
'Arsenal mikt hoog: Serie A-uitblinker van 100 miljoen'

Arsenal FC heeft een meer dan behoorlijk seizoen achter de rug, maar zal uiteindelijk toch weer met ...

91
91
Delirium op Mambourg! Charleroi wint spektakelstuk met 7 goals

Sporting Charleroi heeft de eindzege in de Europe Play-Offs zo goed als beet. De Carolo's leken ...

79
79
Milicevic pakt AA Gent-spelers aan: "Eén sleutelwoord"

AA Gent is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Desondanks maken de ...

96
96
Grootse plannen Anderlecht: gloednieuwe voetbaltempel in Brussel

Sportief gezien heeft RSC Anderlecht enkele bedroevende jaren achter de rug, maar op commercieel ...

388
388
'Kampioenencadeau Slot: Liverpool vol voor topaanwinst'

Arne Slot heeft een uitstekend eerste seizoen achter de rug als hoofdcoach van Liverpool FC. Maar in ...

109
109
Genk stoomt nieuwe titularis klaar: Fink laaiend enthousiast

Na de pijnlijke 1 op 15 in de voorbije duels, dreigt KRC Genk alsnog naast de landstitel te grijpen. ...

529
529
Nieuwe patron Anderlecht maakt meteen transferstatement

RSC Anderlecht heeft andermaal zijn bestuursstructuur hertekend. Zo werd de sportieve leiding ...

918
918

Meer sportnieuws