'Anderlecht wil oude bekende als spits: miljoenenbod geweigerd'

492 stemmen
'Anderlecht wil oude bekende als spits: miljoenenbod geweigerd'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk slagkrachtig op de zomerse transfermarkt. Met Lior Refaelov, Wesley Hoedt, Colin Coosemans, Sergio Gomez en Taylor Harwood-Bellis haalden de Brusselaars al vijf nieuwkomers in huis. Daarnaast werd Majeed Ashimeru definitief overgenomen van RB Salzburg.


Maar desondanks is Paars-Wit nog niet klaar met het huiswerk op de transfermarkt. Door het vertrek van Lukas Nmecha heeft de recordkampioen immers nood aan een nieuwe spits. En daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Zo ook die van een oude bekende. Volgens Liverpool Echo heeft Paars-Wit namelijk zijn zinnen gezet op Taiwo Awoniyi. RSCA zou zelfs al een bod van vijf miljoen euro hebben uitgebracht op de Nigeriaan, maar dat werd geweigerd door zijn moederclub Liverpool FC.

Awoniyi heeft natuurlijk al ervaring op de Belgische velden. Zo maakte hij tot twee keer toe furore op huurbasis bij Moeskroen, al werd een korte passage bij AA Gent geen succes. In de voorbije seizoen werd hij uitgeleend in Duitsland, bij respectievelijk Mainz en Union Berlin. Maar nu zou Liverpool hem definitief van de hand willen doen. Of Anderlecht in staat is om het vermeende bod te verhogen valt echter te betwijfelen. Bovendien heerst er flinke concurrentie voor de 23-jarige spits.

LEES OOK: 'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Loopt er in de Jupiler Pro League een geschikte spits voor RSCA rond?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

21
21
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

36
36
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

63
63
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

35
35
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

14
14
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

36
36
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

67
67
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

229
229
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

349
349
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

169
169
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

112
112
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

629
629
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

117
117
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

441
441
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

654
654
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

493
493
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

416
416
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws