De Bruyne én Hazard maken trip naar München

door
De Bruyne én Hazard maken trip naar München

De Rode Duivels begonnen deze ochtend om 11u aan hun laatste training op Belgische bodem. Het was daar vooral uitkijken naar de al dan niet aanwezigheid van Kevin De Bruyne en Eden Hazard. Maar er kwam daarover geen positief nieuws.

Want zo zagen de aanwezige journalisten dat de Duivels aan hun opwarming begonnen zonder het o zo belangrijke duo. De pers mag zoals geweten maar een kwartiertje (enkel de opwarming) aanwezig zijn op de training, dus valt het onmogelijk te zeggen of ze later op de training wél zullen aansluiten.

Bovendien is het niet ondenkbaar dat Roberto Martinez 'verstoppertje' speelt tegenover de Italianen. Want waar het voor ons gissen is naar de al dan niet beschikbaarheid van KDB en Hazard, is dat voor La Squadra des te meer het geval. Jason Denayer was overigens wél opnieuw van de partij.

UPDATE 11u45

Geen De Bruyne of Hazard te zien dus op het openingsgedeelte van de laatste training van de Duivels op Belgische bodem. Echter komt Alexandre Braeckman van RTL toch met enig geruststellend nieuws over het duo.

Zo meldt de Waalse journalist op Twitter immers dat zowel De Bruyne als Hazard de trip naar München zullen maken voor de wedstrijd tegen Italië. Wat dat betekent voor hun speelkansen is evenwel nog niet duidelijk, al wordt aangenomen dat De Bruyne de wedstrijd wel zal halen. Gezien de blessure van Hazard (hamstrings), is het veel meer twijfelachtig dat ook de kapitein tijdig zal kunnen worden klaargestoomd.

LEES OOK: Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Betekent dit dat ze allebei zullen spelen?

Meest recent

'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

107
107
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

103
103
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

28
28
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

91
91
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

26
26
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

232
232
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

117
117
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

98
98
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

59
59
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

116
116
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

36
36
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

364
364
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

53
53
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

157
157
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

67
67
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

337
337
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

674
674
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

129
129
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

683
683
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

43
43
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

23
23
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

221
221
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

367
367

Meer sportnieuws