De Bruyne én Hazard maken trip naar München

door
De Bruyne én Hazard maken trip naar München

De Rode Duivels begonnen deze ochtend om 11u aan hun laatste training op Belgische bodem. Het was daar vooral uitkijken naar de al dan niet aanwezigheid van Kevin De Bruyne en Eden Hazard. Maar er kwam daarover geen positief nieuws.

Want zo zagen de aanwezige journalisten dat de Duivels aan hun opwarming begonnen zonder het o zo belangrijke duo. De pers mag zoals geweten maar een kwartiertje (enkel de opwarming) aanwezig zijn op de training, dus valt het onmogelijk te zeggen of ze later op de training wél zullen aansluiten.

Bovendien is het niet ondenkbaar dat Roberto Martinez 'verstoppertje' speelt tegenover de Italianen. Want waar het voor ons gissen is naar de al dan niet beschikbaarheid van KDB en Hazard, is dat voor La Squadra des te meer het geval. Jason Denayer was overigens wél opnieuw van de partij.

UPDATE 11u45

Geen De Bruyne of Hazard te zien dus op het openingsgedeelte van de laatste training van de Duivels op Belgische bodem. Echter komt Alexandre Braeckman van RTL toch met enig geruststellend nieuws over het duo.

Zo meldt de Waalse journalist op Twitter immers dat zowel De Bruyne als Hazard de trip naar München zullen maken voor de wedstrijd tegen Italië. Wat dat betekent voor hun speelkansen is evenwel nog niet duidelijk, al wordt aangenomen dat De Bruyne de wedstrijd wel zal halen. Gezien de blessure van Hazard (hamstrings), is het veel meer twijfelachtig dat ook de kapitein tijdig zal kunnen worden klaargestoomd.

LEES OOK: Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Betekent dit dat ze allebei zullen spelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

33
33
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

474
474
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

64
64
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

11
11
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

47
47
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

55
55
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

72
72
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

386
386
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

214
214
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

116
116
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

98
98
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

367
367
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

502
502
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

309
309
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

128
128
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

97
97
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

80
80
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

143
143
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1346
1346
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

80
80
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

188
188
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

320
320
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

50
50
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

78
78

Meer sportnieuws