Voetbalbond reageert op hetze rond familiebezoek Duivels

door
Voetbalbond reageert op hetze rond familiebezoek Duivels

De Rode Duivels mogen nog altijd dromen van een Europese titel. Vrijdag wacht Italië in de kwartfinales. Ondertussen brengen de Duivels alle nodige opofferingen om het hoogste doel te bereiken.


Zo verblijven ze al een tijdje in een grote bubbel en mogen ze hun familie al een poosje niet zien vanwege corona. Philippe Rosier, Health en Performance Manager van de Duivels, liet begin deze week in Het Laatste Nieuws nog verstaan dat ook een bezoek achter plexiglas geen goed idee is, en dat dat alles enkel moeilijker zou maken. Maar volgens L'Equipe hebben enkele van onze landgenoten dan toch familie in levende lijve kunnen terugzien, volgens de nodige coronamaatregelen. Enkele spelers van Les Bleus, bij wie heimwee echt speelde, zouden de toonaangevende sportkrant daarvan op de hoogte gesteld hebben.

Op het EK gelden strikte maatregelen. De schrik voor coronasbesmettingen zit er dan ook goed in en zou een beslissende factor kunnen zijn doorheen het toernooi voor de overgebleven landen. De Duivels kenden al het nodige blessureleed en voor hen zouden enkele coronabesmettingen wel eens rampzalige gevolgen kunnen hebben voor de EK-ambities. En ook de supporters lijden natuurlijk onder de coronacrisis. Zo worden de meeste stadions maar deels gevuld.

UPDATE 11u38

Er is ondertussen wat hetze ontstaan rondom het familiebezoek dat de Rode Duivels zouden ontvangen hebben op het EK. De Belgische voetbalbond besloot dan ook te reageren, lezen we in Het Laatste Nieuws. "De spelers die dat wensten, konden effectief hun familie zien voor de 1/8ste finale tegen Portugal. Dat gebeurde volgens woordvoerder Stefan Van Loock in veilige omstandigheden onder de geldende coronmaatregelen", klinkt het in de krant. Het laatste woord is hierover ongetwijfeld nog niet gezegd.

LEES OOK: 'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

Mogen de Duivels tijdens het EK hun familie zien volgens jou?

Meest recent

PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

0
0
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

27
27
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

30
30
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

80
80
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

173
173
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

159
159
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

45
45
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

408
408
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

187
187
Napoli-conflict: clubboegbeeld geeft 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

121
121
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

282
282
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

254
254
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

152
152
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

236
236
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

242
242
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

120
120
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

395
395
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

391
391
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

219
219
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

173
173
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

520
520
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

100
100
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

166
166
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

160
160
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

80
80

Meer sportnieuws