Voetbalbond reageert op hetze rond familiebezoek Duivels

264 stemmen
Voetbalbond reageert op hetze rond familiebezoek Duivels

De Rode Duivels mogen nog altijd dromen van een Europese titel. Vrijdag wacht Italië in de kwartfinales. Ondertussen brengen de Duivels alle nodige opofferingen om het hoogste doel te bereiken.


Zo verblijven ze al een tijdje in een grote bubbel en mogen ze hun familie al een poosje niet zien vanwege corona. Philippe Rosier, Health en Performance Manager van de Duivels, liet begin deze week in Het Laatste Nieuws nog verstaan dat ook een bezoek achter plexiglas geen goed idee is, en dat dat alles enkel moeilijker zou maken. Maar volgens L'Equipe hebben enkele van onze landgenoten dan toch familie in levende lijve kunnen terugzien, volgens de nodige coronamaatregelen. Enkele spelers van Les Bleus, bij wie heimwee echt speelde, zouden de toonaangevende sportkrant daarvan op de hoogte gesteld hebben.

Op het EK gelden strikte maatregelen. De schrik voor coronasbesmettingen zit er dan ook goed in en zou een beslissende factor kunnen zijn doorheen het toernooi voor de overgebleven landen. De Duivels kenden al het nodige blessureleed en voor hen zouden enkele coronabesmettingen wel eens rampzalige gevolgen kunnen hebben voor de EK-ambities. En ook de supporters lijden natuurlijk onder de coronacrisis. Zo worden de meeste stadions maar deels gevuld.

UPDATE 11u38

Er is ondertussen wat hetze ontstaan rondom het familiebezoek dat de Rode Duivels zouden ontvangen hebben op het EK. De Belgische voetbalbond besloot dan ook te reageren, lezen we in Het Laatste Nieuws. "De spelers die dat wensten, konden effectief hun familie zien voor de 1/8ste finale tegen Portugal. Dat gebeurde volgens woordvoerder Stefan Van Loock in veilige omstandigheden onder de geldende coronmaatregelen", klinkt het in de krant. Het laatste woord is hierover ongetwijfeld nog niet gezegd.

LEES OOK: Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Mogen de Duivels tijdens het EK hun familie zien volgens jou?

Meest recent

KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

7
7
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

21
21
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

71
71
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

26
26
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

26
26
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

230
230
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

139
139
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

216
216
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

126
126
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

197
197
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

101
101
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

345
345
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

159
159
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

284
284
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

199
199
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

128
128
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

139
139
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

107
107
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

813
813
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

242
242
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

227
227
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

834
834
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

261
261

Meer sportnieuws