Voetbalbond reageert op hetze rond familiebezoek Duivels

door
Voetbalbond reageert op hetze rond familiebezoek Duivels

De Rode Duivels mogen nog altijd dromen van een Europese titel. Vrijdag wacht Italië in de kwartfinales. Ondertussen brengen de Duivels alle nodige opofferingen om het hoogste doel te bereiken.


Zo verblijven ze al een tijdje in een grote bubbel en mogen ze hun familie al een poosje niet zien vanwege corona. Philippe Rosier, Health en Performance Manager van de Duivels, liet begin deze week in Het Laatste Nieuws nog verstaan dat ook een bezoek achter plexiglas geen goed idee is, en dat dat alles enkel moeilijker zou maken. Maar volgens L'Equipe hebben enkele van onze landgenoten dan toch familie in levende lijve kunnen terugzien, volgens de nodige coronamaatregelen. Enkele spelers van Les Bleus, bij wie heimwee echt speelde, zouden de toonaangevende sportkrant daarvan op de hoogte gesteld hebben.

Op het EK gelden strikte maatregelen. De schrik voor coronasbesmettingen zit er dan ook goed in en zou een beslissende factor kunnen zijn doorheen het toernooi voor de overgebleven landen. De Duivels kenden al het nodige blessureleed en voor hen zouden enkele coronabesmettingen wel eens rampzalige gevolgen kunnen hebben voor de EK-ambities. En ook de supporters lijden natuurlijk onder de coronacrisis. Zo worden de meeste stadions maar deels gevuld.

UPDATE 11u38

Er is ondertussen wat hetze ontstaan rondom het familiebezoek dat de Rode Duivels zouden ontvangen hebben op het EK. De Belgische voetbalbond besloot dan ook te reageren, lezen we in Het Laatste Nieuws. "De spelers die dat wensten, konden effectief hun familie zien voor de 1/8ste finale tegen Portugal. Dat gebeurde volgens woordvoerder Stefan Van Loock in veilige omstandigheden onder de geldende coronmaatregelen", klinkt het in de krant. Het laatste woord is hierover ongetwijfeld nog niet gezegd.

LEES OOK: ‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

Mogen de Duivels tijdens het EK hun familie zien volgens jou?

Meest recent

'De Bruyne bezorgt Napoli eigenhandig nieuwe sterspeler'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

20
20
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

200
200
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

25
25
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

49
49
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

389
389
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

48
48
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

322
322
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

172
172
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

285
285
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

220
220
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

363
363
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

375
375
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

305
305
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

232
232
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

112
112
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

186
186
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

250
250
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

142
142
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1130
1130
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

86
86
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

39
39
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

103
103
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

543
543
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

137
137
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

44
44

Meer sportnieuws