'Club Brugge laat zich niet doen in dossier-Balikwisha'

door
'Club Brugge laat zich niet doen in dossier-Balikwisha'

Club Brugge werkt woensdagavond zijn tweede oefenpot van de voorbereiding af en neemt het dan op tegen Lokomotiv Zagreb. Coach Philippe Clement zal in die partij opnieuw beroep doen op een mix van spelers uit het vorige seizoen en jongeren van de beloften. Op nieuwkomers blijft het immers wachten bij de landskampioen.


Nochtans leek Blauw-Zwart begin deze week goed op weg om zijn eerste grote zomeraanwinst binnen te hengelen. Zo lag naar verluidt een akkoord op tafel met Standard over de komst van Michel-Ange Balikwisha. Maar plots verscheen Antwerp FC ten tonele. En verschillende bronnen melden nu dat de Great Old ook aan het langste einde lijkt te trekken in dit dossier. Het stamnummer één slaagde er immers in om de speler zelf en zijn omkadering te overtuigen om voor de Bosuil te kiezen.

Eerder geraakte al bekend dat Antwerp hem een financieel betere aanbieding had gedaan. Volgens SudPresse speelt echter ook het sportieve plaatje een rol. In Deurne-Noord is de concurrentie op zijn positie immers minder groot en zou hij verzekerd zijn van meer speelminuten, iets wat belangrijk is in zijn nog prille carrière. Balikwisha zou het bestuur van Standard dan ook hebben laten weten dat hij enkel nog naar Antwerp wil.

UPDATE 30/06
Antwerp wil de jonge flankspeler dus onder de neus van Club Brugge wegplukken. Indien de Great Old ook een akkoord met Standard kan bereiken, lijken de Antwerpenaren vrij spel te hebben. Volgens onder meer Het Nieuwsblad is Club immers niet van plan om zich zomaar te laten doen. Zo zou de landskampioen weigeren om mee te gaan in een loonsopbod. Het lijkt er dus op dat Blauw-Zwart zich op andere pistes zal moeten focussen om de aanvalslinie te versterken, al is volgende wending in dit dossier ook niet helemaal uitgesloten.

LEES OOK: Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

20
20
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

19
19
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

45
45
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

138
138
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

443
443
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

331
331
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

235
235
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

628
628
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

120
120
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

551
551
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

422
422
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

132
132
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

880
880
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

39
39
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

362
362
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

817
817
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

851
851
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

318
318
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

510
510
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

211
211
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

372
372
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

857
857
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

570
570
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

579
579
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

226
226

Meer sportnieuws