'Club Brugge laat zich niet doen in dossier-Balikwisha'

1340 stemmen
'Club Brugge laat zich niet doen in dossier-Balikwisha'

Club Brugge werkt woensdagavond zijn tweede oefenpot van de voorbereiding af en neemt het dan op tegen Lokomotiv Zagreb. Coach Philippe Clement zal in die partij opnieuw beroep doen op een mix van spelers uit het vorige seizoen en jongeren van de beloften. Op nieuwkomers blijft het immers wachten bij de landskampioen.


Nochtans leek Blauw-Zwart begin deze week goed op weg om zijn eerste grote zomeraanwinst binnen te hengelen. Zo lag naar verluidt een akkoord op tafel met Standard over de komst van Michel-Ange Balikwisha. Maar plots verscheen Antwerp FC ten tonele. En verschillende bronnen melden nu dat de Great Old ook aan het langste einde lijkt te trekken in dit dossier. Het stamnummer één slaagde er immers in om de speler zelf en zijn omkadering te overtuigen om voor de Bosuil te kiezen.

Eerder geraakte al bekend dat Antwerp hem een financieel betere aanbieding had gedaan. Volgens SudPresse speelt echter ook het sportieve plaatje een rol. In Deurne-Noord is de concurrentie op zijn positie immers minder groot en zou hij verzekerd zijn van meer speelminuten, iets wat belangrijk is in zijn nog prille carrière. Balikwisha zou het bestuur van Standard dan ook hebben laten weten dat hij enkel nog naar Antwerp wil.

UPDATE 30/06
Antwerp wil de jonge flankspeler dus onder de neus van Club Brugge wegplukken. Indien de Great Old ook een akkoord met Standard kan bereiken, lijken de Antwerpenaren vrij spel te hebben. Volgens onder meer Het Nieuwsblad is Club immers niet van plan om zich zomaar te laten doen. Zo zou de landskampioen weigeren om mee te gaan in een loonsopbod. Het lijkt er dus op dat Blauw-Zwart zich op andere pistes zal moeten focussen om de aanvalslinie te versterken, al is volgende wending in dit dossier ook niet helemaal uitgesloten.

LEES OOK: Hete zomer Antwerp: Overmars krijgt cruciale transfertip

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

14
14
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

36
36
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

38
38
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

344
344
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

220
220
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

80
80
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

752
752
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

304
304
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

363
363
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

425
425
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

121
121
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

467
467
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

102
102
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

34
34
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

250
250
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

253
253
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

241
241
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

627
627
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

169
169
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

190
190
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

215
215
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

293
293
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

390
390
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

214
214
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

510
510

Meer sportnieuws