TU: 'Antwerp wil Club pijn doen, miljoenenbod voor Anderlecht'

door
TU: 'Antwerp wil Club pijn doen,  miljoenenbod voor Anderlecht'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge leek goed op weg om Michel-Ange Balikwisha binnen te halen. Maar SudPresse meldt dat Antwerp FC roet in het eten wil gooien. De Great Old zou nu een officieel bod hebben neergelegd. Naar verluidt gaat het om een transfersom van zo'n 4.5 miljoen euro, nog eens één miljoen euro aan bonussen en 15% op de mogelijke doorverkoopsom. Standard verkiest echter Club, dat een veel beter bod op tafel legde. Maar Antwerp zou er wel in geslaagd zijn om de speler zelf serieus te doen twijfelen. Financieel gezien zouden Balikwisha en zijn entourage wél een betere aanbieding hebben ontvangen dan dat ze zouden krijgen in Brugge.

Anderlecht heeft aangekondigd dat Knowledge Musona de club verlaat. De 31-jarige Zimbabwaan vervolgt zijn carrière in het Midden-Oosten. Daar tekende Musona een meerjarig contract bij Al-Tai FC. Ondertussen is een doorbraak rond Albert Sambi Lokonga nabij, zo meldt transfergoeroe Fabrizio Romano. Arsenal zou zijn aanbieding inmiddels verhoogd hebben: een basissom van 17.5 miljoen euro, aangevuld met een slordige 4 miljoen euro aan bonussen en variabelen. Dat lijkt voldoende om Anderlecht te overtuigen. Al is er nog één struikelblok. Zo zou Paars-Wit mikken op 15% op de mogelijke doorverkoopsom.

Het goede seizoen van Hugo Siquet is niet onopgemerkt gebleven. Volgens La Dernière Heure zou hij zich in de kijker van RB Salzburg hebben gespeeld. Toch lijkt een transfer deze zomer niet aan de orde. Siquet heeft namelijk geen intentie om te vertrekken en wil eerst nog wat verder groeien bij Standard. De kans bestaat dan ook dat hij zijn contract weldra zal verlengen. Dat laatste geldt volgens LDH ook voor Nicolas Raskin. De middenvelder zou onder meer op de verlanglijst van Olympique Marseille staan.

Er is een einde gekomen aan de passage van Zinho Gano bij KRC Genk. De aanvaller wist nooit te overtuigen bij de Limburgers, en werd de voorbije twee seizoenen al uitgeleend aan Antwerp en Kortrijk. Nu heeft Gano met Zulte Waregem terug een vaste werkgever beet. De 27-jarige targetspits tekende een contract voor drie seizoenen (met optie tot verlenging) aan de Gaverbeek.

Issa Kaboré heeft KV Mechelen definitief verlaten. KVM had de 20-jarige Burkinees vorige zomer al voor 4,5 miljoen euro verkocht aan Manchester City, maar mocht hem afgelopen seizoen nog huren van de Engelse grootmacht. Komend seizoen keert Kaboré dus niet meer terug Achter de Kazerne. Hij gaat aan de slag in de Ligue 1, want L'Est Eclair weet dat hij komend seizoen voor Troyes zal spelen.

BUTENLAND
Sergio Ramos is over enkele dagen officieel transfervrij. De 35-jarige verdediger neemt na zestien jaar afscheid van Real Madrid, maar de strijd om de 180-voudige international van Spanje ligt verder nog open. Volgens 'meerdere bronnen' heeft de verdediger aanbiedingen ontvangen van PSG, maar ook van Manchester City en Bayern München. Ook New York City FC wordt genoemd.

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano heeft Marko Arnautovic een akkoord bereikt met Bologna. De Oostenrijker zou transfervrij vertrekken bij het Chinese Shanghai, en eerstdaags een contract tekenen bij de Italiaanse eersteklasser. Op die manier lijkt de 32-jarige aanvaller aan zijn tweede avontuur in de Serie A te beginnen.

Diverse bronnen melden dat heeft Lionel Messi besloten om zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. Dat gerucht deed al enkele dagen de ronde. Messi zou het aanbod van Barcelona verkiezen boven dat van PSG én enkele Premier League-clubs. De Argentijn zou een nieuw contract tot medio 2024 ondertekenen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

22
22
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

41
41
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

26
26
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

37
37
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

22
22
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

264
264
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

62
62
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

155
155
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

416
416
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

322
322
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

82
82
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

217
217
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

148
148
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

248
248
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

310
310
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

296
296
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

322
322
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

191
191
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

132
132
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

205
205
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

701
701
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

312
312
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

130
130
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

111
111
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

310
310

Meer sportnieuws