TU: 'Antwerp wil Club pijn doen, miljoenenbod voor Anderlecht'

door
TU: 'Antwerp wil Club pijn doen,  miljoenenbod voor Anderlecht'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge leek goed op weg om Michel-Ange Balikwisha binnen te halen. Maar SudPresse meldt dat Antwerp FC roet in het eten wil gooien. De Great Old zou nu een officieel bod hebben neergelegd. Naar verluidt gaat het om een transfersom van zo'n 4.5 miljoen euro, nog eens één miljoen euro aan bonussen en 15% op de mogelijke doorverkoopsom. Standard verkiest echter Club, dat een veel beter bod op tafel legde. Maar Antwerp zou er wel in geslaagd zijn om de speler zelf serieus te doen twijfelen. Financieel gezien zouden Balikwisha en zijn entourage wél een betere aanbieding hebben ontvangen dan dat ze zouden krijgen in Brugge.

Anderlecht heeft aangekondigd dat Knowledge Musona de club verlaat. De 31-jarige Zimbabwaan vervolgt zijn carrière in het Midden-Oosten. Daar tekende Musona een meerjarig contract bij Al-Tai FC. Ondertussen is een doorbraak rond Albert Sambi Lokonga nabij, zo meldt transfergoeroe Fabrizio Romano. Arsenal zou zijn aanbieding inmiddels verhoogd hebben: een basissom van 17.5 miljoen euro, aangevuld met een slordige 4 miljoen euro aan bonussen en variabelen. Dat lijkt voldoende om Anderlecht te overtuigen. Al is er nog één struikelblok. Zo zou Paars-Wit mikken op 15% op de mogelijke doorverkoopsom.

Het goede seizoen van Hugo Siquet is niet onopgemerkt gebleven. Volgens La Dernière Heure zou hij zich in de kijker van RB Salzburg hebben gespeeld. Toch lijkt een transfer deze zomer niet aan de orde. Siquet heeft namelijk geen intentie om te vertrekken en wil eerst nog wat verder groeien bij Standard. De kans bestaat dan ook dat hij zijn contract weldra zal verlengen. Dat laatste geldt volgens LDH ook voor Nicolas Raskin. De middenvelder zou onder meer op de verlanglijst van Olympique Marseille staan.

Er is een einde gekomen aan de passage van Zinho Gano bij KRC Genk. De aanvaller wist nooit te overtuigen bij de Limburgers, en werd de voorbije twee seizoenen al uitgeleend aan Antwerp en Kortrijk. Nu heeft Gano met Zulte Waregem terug een vaste werkgever beet. De 27-jarige targetspits tekende een contract voor drie seizoenen (met optie tot verlenging) aan de Gaverbeek.

Issa Kaboré heeft KV Mechelen definitief verlaten. KVM had de 20-jarige Burkinees vorige zomer al voor 4,5 miljoen euro verkocht aan Manchester City, maar mocht hem afgelopen seizoen nog huren van de Engelse grootmacht. Komend seizoen keert Kaboré dus niet meer terug Achter de Kazerne. Hij gaat aan de slag in de Ligue 1, want L'Est Eclair weet dat hij komend seizoen voor Troyes zal spelen.

BUTENLAND
Sergio Ramos is over enkele dagen officieel transfervrij. De 35-jarige verdediger neemt na zestien jaar afscheid van Real Madrid, maar de strijd om de 180-voudige international van Spanje ligt verder nog open. Volgens 'meerdere bronnen' heeft de verdediger aanbiedingen ontvangen van PSG, maar ook van Manchester City en Bayern München. Ook New York City FC wordt genoemd.

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano heeft Marko Arnautovic een akkoord bereikt met Bologna. De Oostenrijker zou transfervrij vertrekken bij het Chinese Shanghai, en eerstdaags een contract tekenen bij de Italiaanse eersteklasser. Op die manier lijkt de 32-jarige aanvaller aan zijn tweede avontuur in de Serie A te beginnen.

Diverse bronnen melden dat heeft Lionel Messi besloten om zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. Dat gerucht deed al enkele dagen de ronde. Messi zou het aanbod van Barcelona verkiezen boven dat van PSG én enkele Premier League-clubs. De Argentijn zou een nieuw contract tot medio 2024 ondertekenen.

LEES OOK: 'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

1
1
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

28
28
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

41
41
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

74
74
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

151
151
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

172
172
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

99
99
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

180
180
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

315
315
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

103
103
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

534
534
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

265
265
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

451
451
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

379
379
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

396
396
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

64
64
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

235
235
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

352
352
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

219
219
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

100
100
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179

Meer sportnieuws