TU: 'Antwerp wil Club pijn doen, miljoenenbod voor Anderlecht'

door
TU: 'Antwerp wil Club pijn doen,  miljoenenbod voor Anderlecht'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge leek goed op weg om Michel-Ange Balikwisha binnen te halen. Maar SudPresse meldt dat Antwerp FC roet in het eten wil gooien. De Great Old zou nu een officieel bod hebben neergelegd. Naar verluidt gaat het om een transfersom van zo'n 4.5 miljoen euro, nog eens één miljoen euro aan bonussen en 15% op de mogelijke doorverkoopsom. Standard verkiest echter Club, dat een veel beter bod op tafel legde. Maar Antwerp zou er wel in geslaagd zijn om de speler zelf serieus te doen twijfelen. Financieel gezien zouden Balikwisha en zijn entourage wél een betere aanbieding hebben ontvangen dan dat ze zouden krijgen in Brugge.

Anderlecht heeft aangekondigd dat Knowledge Musona de club verlaat. De 31-jarige Zimbabwaan vervolgt zijn carrière in het Midden-Oosten. Daar tekende Musona een meerjarig contract bij Al-Tai FC. Ondertussen is een doorbraak rond Albert Sambi Lokonga nabij, zo meldt transfergoeroe Fabrizio Romano. Arsenal zou zijn aanbieding inmiddels verhoogd hebben: een basissom van 17.5 miljoen euro, aangevuld met een slordige 4 miljoen euro aan bonussen en variabelen. Dat lijkt voldoende om Anderlecht te overtuigen. Al is er nog één struikelblok. Zo zou Paars-Wit mikken op 15% op de mogelijke doorverkoopsom.

Het goede seizoen van Hugo Siquet is niet onopgemerkt gebleven. Volgens La Dernière Heure zou hij zich in de kijker van RB Salzburg hebben gespeeld. Toch lijkt een transfer deze zomer niet aan de orde. Siquet heeft namelijk geen intentie om te vertrekken en wil eerst nog wat verder groeien bij Standard. De kans bestaat dan ook dat hij zijn contract weldra zal verlengen. Dat laatste geldt volgens LDH ook voor Nicolas Raskin. De middenvelder zou onder meer op de verlanglijst van Olympique Marseille staan.

Er is een einde gekomen aan de passage van Zinho Gano bij KRC Genk. De aanvaller wist nooit te overtuigen bij de Limburgers, en werd de voorbije twee seizoenen al uitgeleend aan Antwerp en Kortrijk. Nu heeft Gano met Zulte Waregem terug een vaste werkgever beet. De 27-jarige targetspits tekende een contract voor drie seizoenen (met optie tot verlenging) aan de Gaverbeek.

Issa Kaboré heeft KV Mechelen definitief verlaten. KVM had de 20-jarige Burkinees vorige zomer al voor 4,5 miljoen euro verkocht aan Manchester City, maar mocht hem afgelopen seizoen nog huren van de Engelse grootmacht. Komend seizoen keert Kaboré dus niet meer terug Achter de Kazerne. Hij gaat aan de slag in de Ligue 1, want L'Est Eclair weet dat hij komend seizoen voor Troyes zal spelen.

BUTENLAND
Sergio Ramos is over enkele dagen officieel transfervrij. De 35-jarige verdediger neemt na zestien jaar afscheid van Real Madrid, maar de strijd om de 180-voudige international van Spanje ligt verder nog open. Volgens 'meerdere bronnen' heeft de verdediger aanbiedingen ontvangen van PSG, maar ook van Manchester City en Bayern München. Ook New York City FC wordt genoemd.

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano heeft Marko Arnautovic een akkoord bereikt met Bologna. De Oostenrijker zou transfervrij vertrekken bij het Chinese Shanghai, en eerstdaags een contract tekenen bij de Italiaanse eersteklasser. Op die manier lijkt de 32-jarige aanvaller aan zijn tweede avontuur in de Serie A te beginnen.

Diverse bronnen melden dat heeft Lionel Messi besloten om zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. Dat gerucht deed al enkele dagen de ronde. Messi zou het aanbod van Barcelona verkiezen boven dat van PSG én enkele Premier League-clubs. De Argentijn zou een nieuw contract tot medio 2024 ondertekenen.

LEES OOK: 'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

52
52
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

73
73
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

143
143
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

201
201
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

96
96
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

111
111
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

163
163
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

269
269
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

66
66
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

390
390
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

251
251
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

393
393
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

479
479
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

371
371
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

257
257
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

752
752
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

435
435
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

153
153
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

653
653
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

72
72
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

881
881

Meer sportnieuws