'Anderlecht krijgt verbeterd bod: nog één struikelblok voor Lokonga'

door
'Anderlecht krijgt verbeterd bod: nog één struikelblok voor Lokonga'

Een deelname aan het EK zat er ondanks een volledige voorbereiding niet in, toch werd het niet bepaald een rustige vakantie voor Albert Sambi Lokonga. De middenvelder van RSC Anderlecht zit namelijk midden in transferonderhandelingen. En volgens La Dernière Heure is een doorbraak in aantocht.


Zo meldt de Waalse krant dat de middenvelder een persoonlijk akkoord heeft bereikt bij met Arsenal FC. En volgens Het Laatste Nieuws wordt er bij Anderlecht niet meer gerekend op de middenvelder en is zijn transfer naar Arsenal hem gegund. Al wil de recordkampioen wel de volle pot voor hem ontvangen. Zo zou Paars-Wit mikken op een gegarandeerde som van 20 miljoen euro. Een aardig bedrag, toch is de verwachting dat de Gunners bereid zijn om zover te gaan.

UPDATE 29/06
Ook de bekende Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano, doorgaans goed ingevoerd wat de Europese topclubs betreft, meldt dat de transfer van Lokonga nabij is. Arsenal zou zijn aanbieding inmiddels verhoogd hebben: een basissom van 17.5 miljoen euro, aangevuld met een slordige 4 miljoen euro aan bonussen en variabelen. Dat lijkt voldoende om Anderlecht te overtuigen. Al is er nog één struikelblok. Zo zou Paars-Wit mikken op 15% op de mogelijke doorverkoopsom. Enkel daarover zouden beide clubs nog tot een akkoord moeten komen. Ook volgens Romano is de Lokonga persoonlijk al rond met de Gunners.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Anderlecht doet een goede zaak met zo'n bedrag ...

Meest recent

'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

9
9
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

48
48
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

70
70
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

163
163
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

207
207
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

97
97
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

445
445
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

122
122
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

39
39
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

39
39
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

150
150
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

153
153
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

509
509
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

119
119
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

211
211
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

46
46
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

161
161
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

148
148
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

356
356
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

152
152
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

101
101
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

415
415
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

75
75
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

163
163

Meer sportnieuws