Real Madrid heeft een uiterste prijs in zijn hoofd zitten wat het wil betalen voor Gareth Bale. De club zou naar verluidt hooguit 52 miljoen euro op tafel willen leggen om zich te versterken met de in Wales geboren vleugelspeler van Tottenham Hotspur.
The Mirror heeft naar buiten gebracht dat Florentino Pérez, de president van Real Madrid, niet meer wil uitgeven dan het eerdergenoemde bedrag. Wel overweegt de president om een ruildeal op touw te zetten. Gonzalo HiguaÃn en Ãngel Di Maria zouden geruild mogen worden.
Of Real Madrid zich voor 52 miljoen euro en eventueel een paar spelers kan versterken met Bale, is nog maar de vraag. Tottenham Hotspur liet eerder namelijk weten 117 miljoen euro te willen voor de international van Wales.
LEES OOK:
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'