Vandenbempt over Duivelse uitblinker: "Hij is helemaal terug"

door
Vandenbempt over Duivelse uitblinker:

De Rode Duivels hebben gisteren getoond dat ze onverzettelijk kunnen zijn wanneer het moet. Tegen de stevig opgenaaide Portugezen haalden Lukaku en co de buit binnen met 1-0. Vrijdag wacht Italië, een andere klepper.


De goal van Thorgan Hazard net voor de rust viel als een geschenk uit de hemel. De Duivels konden daardoor meer speculeren op de omschakeling, al kwam die er niet goed uit in de tweede helft. Maar dankzij een straf optreden van de Belgische defensie en Thibaut Courtois slaagden we er toch in om de nul te houden. De uitblinkers waren echter niet alleen achterin te vinden. 

Zo speelde Eden Hazard een goede partij en toonde hij zich snedig in zijn dribbels. Hij liet meermaals zijn klasse bewonderen, en dwong de Portugezen om af en toe de botte bijl boven te halen om hem af te stoppen. Ook Peter van Vandenbempt toont zich bij Sporza positief over het optreden van Hazard. "Ik zou hem niet gezet hebben, maar ik zou ongelijk hebben gekregen. Hij heeft getoond, zeker in het derde kwart, dat hij helemaal terug is. Het was de Hazard die we twee jaar lang gemist hebben. Hij speelde met hakjes en versnellingen. Hij leek helemaal terug", aldus Vandenbempt. 

LEES OOK: Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Is Hazard helemaal terug?

Meest recent

'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

57
57
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

202
202
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

67
67
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

289
289
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

172
172
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

234
234
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

157
157
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

507
507
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

331
331
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

188
188
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

312
312
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

104
104
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

116
116
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

293
293
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

274
274
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

102
102
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

657
657
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

267
267
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

119
119
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

228
228
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

282
282
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

433
433
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

647
647
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

293
293
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

625
625

Meer sportnieuws