'Transfer bijna rond: Club Brugge betaalt fors voor Balikwisha'

door
'Transfer bijna rond: Club Brugge betaalt fors voor Balikwisha'

Club Brugge heeft zijn eerste volledige trainingsweek van de voorbereiding achter de rug. Zaterdag volgt ook het eerste grote oefenduel, reeksgenoot Beerschot VA vormt dan de tegenstander. Coach Philippe Clement kan dan wel nog geen beroep doen op nieuwe krachten.


Maar daar lijkt eerstdaags verandering in te komen. Volgens zowel Het Laatste Nieuws als de kranten van SudPresse is een doorbraak in de maak rond Michel-Ange Balikwisha. De jonge revelatie van Standard staat al een tijdje hoog op het verlanglijstje. Even leek zijn transfer in het water te vallen, maar inmiddels zouden alle lichten toch weer op groen staan. De kans is reëel dat de deal volgende week wordt afgerond.

Enkele dagen geleden geraakte al bekend dat het kamp-Balikwisha een tegenvoorstel had neergelegd bij de Bruggelingen en op basis daarvan kwam men nagenoeg tot een akkoord, enkel de laatste details zouden nog besproken moeten worden. Standard en Club waren er naar verluidt al in grote lijnen uit.

UPDATE 28/06
Ook La Dernière Heure bevestigt nu dat de overgang van Balikwisha bijna rond is, deze week nog kan de transfer officieel beklonken worden. Club zou wel fors betalen voor de jonge aanvaller. Zo maakt LDH gewag van een som van zo'n 7 miljoen euro. Daarmee wordt Balikwisha één van de duurste inkomende transfer in de geschiedenis van Blauw-Zwart én één van de duurste transfers onder twee Belgische ploegen. Bovendien zou Standard ook nog zo'n 15% op de eventuele doorverkoopsom hebben afgedwongen. Een akkoord met de speler zelf is nog niet helemaal rond, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Zeven miljoen is een correcte prijs voor Balikwisha ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

80
80
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

48
48
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

137
137
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

127
127
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

46
46
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

108
108
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

263
263
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

219
219
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

200
200
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

44
44
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

135
135
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

323
323
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

212
212
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

367
367
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

189
189
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

328
328
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

183
183
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

500
500
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

243
243
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

435
435
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

813
813
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

108
108
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

74
74
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

300
300
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

245
245

Meer sportnieuws