'Transfer bijna rond: Club Brugge betaalt fors voor Balikwisha'

door
'Transfer bijna rond: Club Brugge betaalt fors voor Balikwisha'

Club Brugge heeft zijn eerste volledige trainingsweek van de voorbereiding achter de rug. Zaterdag volgt ook het eerste grote oefenduel, reeksgenoot Beerschot VA vormt dan de tegenstander. Coach Philippe Clement kan dan wel nog geen beroep doen op nieuwe krachten.


Maar daar lijkt eerstdaags verandering in te komen. Volgens zowel Het Laatste Nieuws als de kranten van SudPresse is een doorbraak in de maak rond Michel-Ange Balikwisha. De jonge revelatie van Standard staat al een tijdje hoog op het verlanglijstje. Even leek zijn transfer in het water te vallen, maar inmiddels zouden alle lichten toch weer op groen staan. De kans is reëel dat de deal volgende week wordt afgerond.

Enkele dagen geleden geraakte al bekend dat het kamp-Balikwisha een tegenvoorstel had neergelegd bij de Bruggelingen en op basis daarvan kwam men nagenoeg tot een akkoord, enkel de laatste details zouden nog besproken moeten worden. Standard en Club waren er naar verluidt al in grote lijnen uit.

UPDATE 28/06
Ook La Dernière Heure bevestigt nu dat de overgang van Balikwisha bijna rond is, deze week nog kan de transfer officieel beklonken worden. Club zou wel fors betalen voor de jonge aanvaller. Zo maakt LDH gewag van een som van zo'n 7 miljoen euro. Daarmee wordt Balikwisha één van de duurste inkomende transfer in de geschiedenis van Blauw-Zwart én één van de duurste transfers onder twee Belgische ploegen. Bovendien zou Standard ook nog zo'n 15% op de eventuele doorverkoopsom hebben afgedwongen. Een akkoord met de speler zelf is nog niet helemaal rond, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: 'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Zeven miljoen is een correcte prijs voor Balikwisha ...

Meest recent

KRC Genk dumpt Fink: fans viseren opvallende zondebok

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

5
5
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

102
102
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

106
106
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

586
586
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

212
212
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

934
934
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

335
335
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

53
53
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

83
83
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

375
375
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

131
131
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1601
1601
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

417
417
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

359
359
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

139
139
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

205
205
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

466
466
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

361
361
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

97
97
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

447
447
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

260
260
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

182
182
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

427
427
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

393
393

Meer sportnieuws