'Club Brugge troeft Antwerp af voor nieuwe aanvaller'

door stemmen
'Club Brugge troeft Antwerp af voor nieuwe aanvaller'

Club Brugge en Antwerp lijken elkaar deze zomer enkele keren in de haren te zullen zitten op de transfermarkt. Zo zouden beide teams aan de mouw trekken van Michel-Ange Balikwisha, al lijkt Club wel een streepje voor te hebben voor de aanvaller van Standard. Ook in een ander dossier zullen de twee rivalen tegenover elkaar komen te staan.


Volgens de Turkse journalist Ertan Süzgün zijn Club en Antwerp twee van de clubs die graag Enis Destan aan boord willen halen. De 18-jarige spits brak dit seizoen door bij Altinordu en was goed voor twaalf doelpunten en drie assists in 26 wedstrijden in de Turkse tweede klasse. Dat leverde hem in maart zelfs al een eerste selectie voor de Turkse nationale ploeg op. Club en Antwerp zijn wel lang niet de enigen die Destan op het spoor gekomen zijn. Het toptalent geniet ook heel wat interesse vanuit Duitsland en Frankrijk.

UPDATE 27/06
Ondanks de flinke concurrentie, lijkt Club Brugge aan het langste einde te trekken in de strijd om Destan. Tenminste toch als we het Turkse medium DHA mogen geloven. Daar beweert men immers dat Blauw-Zwart een principe-akkoord heeft bereikt met Altinordu omtrent de komst van de jonge aanvaller. De landskampioen betaalt naar verluidt zo'n 2.5 miljoen euro voor zijn diensten, daarnaast zou de Turkse club ook zo'n 20% krijgen van de mogelijke doorverkoopsom.

Volgens DHA zou de deal behoudens last-minute wendingen in de komende dagen al beklonken kunnen worden. Er zou alvast een meerjarig contract voor hem klaarliggen in Jan Breydel. Voorlopig is het wel nog wachten op een bevestiging van andere bronnen.

LEES OOK: 'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

Club moet ook nog een meer ervaren spits halen als doublure voor Dost ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

16
16
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

24
24
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

58
58
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

50
50
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

141
141
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

167
167
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

126
126
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

119
119
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

463
463
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

673
673
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

399
399
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

205
205
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

121
121
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

410
410
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

297
297
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

435
435
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws