'Club Brugge troeft Antwerp af voor nieuwe aanvaller'

door stemmen
'Club Brugge troeft Antwerp af voor nieuwe aanvaller'

Club Brugge en Antwerp lijken elkaar deze zomer enkele keren in de haren te zullen zitten op de transfermarkt. Zo zouden beide teams aan de mouw trekken van Michel-Ange Balikwisha, al lijkt Club wel een streepje voor te hebben voor de aanvaller van Standard. Ook in een ander dossier zullen de twee rivalen tegenover elkaar komen te staan.


Volgens de Turkse journalist Ertan Süzgün zijn Club en Antwerp twee van de clubs die graag Enis Destan aan boord willen halen. De 18-jarige spits brak dit seizoen door bij Altinordu en was goed voor twaalf doelpunten en drie assists in 26 wedstrijden in de Turkse tweede klasse. Dat leverde hem in maart zelfs al een eerste selectie voor de Turkse nationale ploeg op. Club en Antwerp zijn wel lang niet de enigen die Destan op het spoor gekomen zijn. Het toptalent geniet ook heel wat interesse vanuit Duitsland en Frankrijk.

UPDATE 27/06
Ondanks de flinke concurrentie, lijkt Club Brugge aan het langste einde te trekken in de strijd om Destan. Tenminste toch als we het Turkse medium DHA mogen geloven. Daar beweert men immers dat Blauw-Zwart een principe-akkoord heeft bereikt met Altinordu omtrent de komst van de jonge aanvaller. De landskampioen betaalt naar verluidt zo'n 2.5 miljoen euro voor zijn diensten, daarnaast zou de Turkse club ook zo'n 20% krijgen van de mogelijke doorverkoopsom.

Volgens DHA zou de deal behoudens last-minute wendingen in de komende dagen al beklonken kunnen worden. Er zou alvast een meerjarig contract voor hem klaarliggen in Jan Breydel. Voorlopig is het wel nog wachten op een bevestiging van andere bronnen.

LEES OOK: "100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Club moet ook nog een meer ervaren spits halen als doublure voor Dost ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

110
110
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

15
15
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

73
73
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

40
40
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

142
142
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

103
103
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

111
111
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

212
212
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

969
969
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

200
200
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

80
80
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

287
287
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

71
71
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

273
273
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

244
244
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

232
232
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

286
286
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

191
191
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

144
144
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

590
590
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

839
839
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

451
451
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

251
251
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

133
133
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

88
88
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

207
207

Meer sportnieuws