'Club Brugge troeft Antwerp af voor nieuwe aanvaller'

door
'Club Brugge troeft Antwerp af voor nieuwe aanvaller'

Club Brugge en Antwerp lijken elkaar deze zomer enkele keren in de haren te zullen zitten op de transfermarkt. Zo zouden beide teams aan de mouw trekken van Michel-Ange Balikwisha, al lijkt Club wel een streepje voor te hebben voor de aanvaller van Standard. Ook in een ander dossier zullen de twee rivalen tegenover elkaar komen te staan.


Volgens de Turkse journalist Ertan Süzgün zijn Club en Antwerp twee van de clubs die graag Enis Destan aan boord willen halen. De 18-jarige spits brak dit seizoen door bij Altinordu en was goed voor twaalf doelpunten en drie assists in 26 wedstrijden in de Turkse tweede klasse. Dat leverde hem in maart zelfs al een eerste selectie voor de Turkse nationale ploeg op. Club en Antwerp zijn wel lang niet de enigen die Destan op het spoor gekomen zijn. Het toptalent geniet ook heel wat interesse vanuit Duitsland en Frankrijk.

UPDATE 27/06
Ondanks de flinke concurrentie, lijkt Club Brugge aan het langste einde te trekken in de strijd om Destan. Tenminste toch als we het Turkse medium DHA mogen geloven. Daar beweert men immers dat Blauw-Zwart een principe-akkoord heeft bereikt met Altinordu omtrent de komst van de jonge aanvaller. De landskampioen betaalt naar verluidt zo'n 2.5 miljoen euro voor zijn diensten, daarnaast zou de Turkse club ook zo'n 20% krijgen van de mogelijke doorverkoopsom.

Volgens DHA zou de deal behoudens last-minute wendingen in de komende dagen al beklonken kunnen worden. Er zou alvast een meerjarig contract voor hem klaarliggen in Jan Breydel. Voorlopig is het wel nog wachten op een bevestiging van andere bronnen.

LEES OOK: 'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Club moet ook nog een meer ervaren spits halen als doublure voor Dost ...

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

0
0
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

6
6
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

142
142
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

75
75
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

187
187
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

116
116
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

123
123
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

325
325
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

219
219
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

111
111
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

259
259
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

54
54
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

138
138
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

130
130
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

72
72
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

261
261
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

256
256
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

410
410
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

62
62
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

198
198
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

94
94
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

326
326
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

145
145
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

540
540

Meer sportnieuws