Herhaling WK-scenario? "Tactisch Portugal wint van België"

635 stemmen
Herhaling WK-scenario?

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op één van hun belangrijkste wedstrijden in jaren. Zondag hopen onze nationale helden immers een plekje in de kwartfinales van het EK te veroveren. Maar dan moeten ze zich wel voorbij titelverdediger Portugal zien te knokken.


Tot dusver deden de Duivels het weliswaar uitstekend, toch volgt tegen Ronaldo en co pas de eerste grote test sinds lange tijd. Portugal kon voorlopig niet echt indruk maken, maar kreeg wel al te maken met zware tegenstanders als Frankrijk en Duitsland. Bovendien kan het elftal van Fernando Santos een wedstrijd erg zakelijk en resultaatgericht aanpakken. "De Portugezen raken niet zo in paniek van een tegenslag en kunnen op een lelijke manier een wedstrijd winnen. De Belgen kunnen eigenlijk alleen maar op een mooie manier een wedstrijd winnen. Daarom gaan ze het ongelooflijk lastig krijgen tegen Portugal", stelt de Nederlandse analist Süleyman Öztürk in een Youtube-video van Voetbal International.

Nochtans rekende Öztürk ons land voor het EK bij de grote kanshebbers op een finaleplaats, maar nu vreest hij er toch voor. "Ik ben bang dat de Belgen net zoals op het WK tactisch verrast zullen worden en daardoor uitgeschakeld worden. De Belgen maakten toen voetballend gezien meer indruk dan Frankrijk, maar werden uitgeschakeld door een uitgekookt elftal. En zo'n Witsel is dan wel terug na zijn achillespees-blessure, maar staat nu tegenover Renato Sanches. Dat is toch slikken. Dus ik denk dat de Portugezen zullen winnen. Als voetbalromanticus hoop je natuurlijk wel op De Bruyne en Lukaku. Er zit ook meer intelligentie in het elftal, maar ik ben bang dat deze generatie in schoonheid zal sterven."

LEES OOK: Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

8
8
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

85
85
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

17
17
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

11
11
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

36
36
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

69
69
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

164
164
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

617
617
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

105
105
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

198
198
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

155
155
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

137
137
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

256
256
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

162
162
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

502
502
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

243
243
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

226
226
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

466
466
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

342
342
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

148
148
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws