'Zware klap dreigt voor supporters Duitsland'

140 stemmen
'Zware klap dreigt voor supporters Duitsland'

In de 1/8ste finales van het EK staan enkele absolute topaffiches op het programma, aanstaande dinsdag is het bijvoorbeeld uitkijken naar de clash tussen Engeland en Duitsland. Die zal worden afgewerkt in het mythische Wembley. Maar de kans bestaat dat de Duitsers het zonder hun aanhang moeten doen.


Persbureau DPA heeft volgens De Telegraaf een interne mail van de Duitse bond (DFB) ingekeken. Volgens de desbetreffende mail is de aanhang van Duitsland niet welkom, tenzij zij in Groot-Brittannië of Ierland woonachtig zijn. In Engeland heeft men namelijk te kampen met een grote uitbraak van de zogenaamde 'Delta-variant' van het corona-virus. Dat zou aan de basis liggen van deze beslissing. Medisch expert Frank Ulrich Montgomery raadde de Duitsers ook al formeel af om naar Engeland te reizen.

De Italiaanse voetbalbond heeft al laten weten dat ook hun achterban wellicht niet mag afreizen naar Londen. Italië speelt zaterdag op Wembley tegen Oostenrijk, maar het is voor fans onmogelijk om te voldoen aan de quarantaineplicht. De tijd is simpelweg te kort. De supporters zouden minstens vijf dagen in zelf-isolatie moeten gaan wanneer ze aankomen in Groot-Brittanië.

Later dit toernooi kan dit ook nog een rol spelen. De halve finales en de finale van het EK zijn immers ook op Wembley. De Britse overheid maakte zich nochtans sterk dat er zo'n 60.000 fans welkom zouden zijn in het stadion.

LEES OOK: Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Als bezoekende fans niet binnen mogen, moet achter gesloten deuren gespeeld worden ...

Meest recent

Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

0
0
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

107
107
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

94
94
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

34
34
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

205
205
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

98
98
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

200
200
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

113
113
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

154
154
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

96
96
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

60
60
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

69
69
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

457
457
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

229
229
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

317
317
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

303
303
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

81
81
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1031
1031
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

326
326
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

366
366
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

455
455
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

148
148
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

115
115
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

184
184

Meer sportnieuws