Deschacht: "Ideale opvolger Martinez? Gewoon Kompany"

307 stemmen
Deschacht:

De Rode Duivels plaatsten zich met een foutloos rapport voor de 1/8ste finale van het Europees kampioenschap. De goede lijn die werd ingezet onder bondscoach Roberto Martinez blijft dus gewoon doorgetrokken worden. Al is het maar de vraag hoe lang de Spanjaard zelf nog zal aanblijven.


De ambitieuze Martinez heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn weer bij een club aan de slag wil gaan. Bovendien loopt zijn huidige overeenkomst sowieso maar tot na het winter-WK van 2022. De kans dat hij daarna opnieuw zal bijtekenen is behoorlijk klein. En dus kan al stilaan gespeculeerd worden over een mogelijke opvolger. In een Facebook Live-gesprek met Sporza schoof Olivier Deschacht alvast een bekende naam naar voren: Vincent Kompany.

Volgens de recent gestopte verdediger zou de huidige T1 van RSC Anderlecht een ideale keuze zijn. "Kompany kent de Rode Duivels door en door. Hij heeft in die groep altijd gezag gehad, ook al was hij geen trainer. Iedereen luisterde naar hem. Dus waarom zou hij het nu niet kunnen? Ik ken Anderlecht binnenskamers en hoor niets anders dan positieve verhalen over hem", aldus Deschacht.

Het valt wel te betwijfelen om Kompany zijn project bij Paars-Wit zomaar achter zich zou laten. Maar volgens Deschacht zal het er op termijn sowieso van komen. "Zijn werk bij Anderlecht is wel nog niet af. Maar als hij nu nog geen bondscoach wordt, dan zal hij het ooit wel worden."

LEES OOK: Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Kompany zou een ideale bondscoach zijn ...

Meest recent

Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

1
1
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

55
55
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

48
48
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

59
59
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

232
232
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

63
63
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

214
214
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

107
107
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

216
216
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

194
194
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

242
242
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

106
106
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

215
215
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1027
1027
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

465
465
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

238
238
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

253
253
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

418
418
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

336
336
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

74
74
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

288
288
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

371
371
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

505
505
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

232
232
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

413
413

Meer sportnieuws