'Anderlecht wil opvolger Lokonga bij AS Roma weghalen'

382 stemmen
'Anderlecht wil opvolger Lokonga bij AS Roma weghalen'

RSC Anderlecht staat volgens verschillende bronnen op punt om afscheid te nemen van Albert Sambi Lokonga. Het paars-witte jeugdproduct is naar verluidt zelf al rond met Arsenal FC en ook op clubniveau lijkt een akkoord in de maak. RSCA zal sowieso een rechtstreekse vervanger aantrekken.


In de voorbije weken werden de Brusselaars alvast gelinkt aan verschillende mogelijke opvolgers voor Lokonga. Onder meer de Argentijn Fausto Vera en de Braziliaan Matheus Martinelli werden genoemd, maar zij lijken te duur uit te vallen. Daarom zou Anderlecht zich nu gemeld hebben bij AS Roma. Zo meldt Il Tempo dat Paars-Wit een officieel bod heeft neergelegd op Ebrima Darboe. Deze 20-jarige Gambiaan ging in 2019 aan de slag binnen de jeugdopleiding van de Romeinen en werkte inmiddels ook een aantal wedstrijden voor de hoofdmacht af.

Om zelf versterking te kunnen halen, wil Roma echter een aantal spelers verkopen en Darboe zou daarvoor in aanmerking komen. Het bestuur zou de aanbieding van Anderlecht in ieder geval al bestuderen. Maar de eindbeslissing zou in handen van José Mourinho liggen. Beslist de nieuwe trainer dat Darboe mag vertrekken, dan is de kans groot dat Paars-Wit zijn slag kan thuishalen. Als de Portugees echter oordeelt dat de middenvelder nog van pas kan komen, kunnen de Brusselaars een transfer vergeten.

LEES OOK: 'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Anderlecht moet mikken op een meer ervaren opvolger voor Lokonga ...

Meest recent

Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

37
37
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

10
10
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

25
25
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

55
55
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

48
48
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

25
25
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

45
45
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

247
247
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

41
41
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

152
152
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

204
204
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

59
59
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

143
143
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

244
244
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

160
160
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

125
125
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

362
362
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

226
226
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

209
209
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

253
253
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

402
402
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

262
262
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

548
548

Meer sportnieuws