Transfervuurwerk op komst: Club met plan mercato op

door
Transfervuurwerk op komst: Club met plan mercato op

Bij Club Brugge zijn de trainingen ter voorbereiding op het komende seizoen deze week van start gegaan. Aanstaande zaterdag wacht zelfs alweer het eerste oefenduel, Beerschot vormt daarin de tegenstander. De kans dat er dan nieuwe gezichten in actie zullen komen bij Blauw-Zwart, is bijzonder klein.


Hoewel een flink transferoffensief verwacht werd, haalde de landskampioen tot dusver nog geen enkele directe aanwinst in huis. In tegenstelling tot verschillende concurrenten, die zich wel al flink lieten gelden op de mercato. Bij de supporters begint het ongeduld dan ook stilaan op te borrelen. Maar volgens coach Philippe Clement is er geen reden tot paniek. Club is immers niet gehaast en kan het zich permitteren om zijn tijd te nemen en zo de beste deal uit de brand te slepen. Zeker gezien nog geen enkele sterkhouder vertrok.

Moest dat toch het geval zijn, dan zal die vertrekker ook op een waardige manier vervangen worden. Dat bevestigde Clement in gesprek met Sporza. "De club is altijd goed voorbereid en we spreken het ook allemaal samen door. Als er jongens vertrekken moet er kwaliteit in de plaats komen en men is heel hard bezig om daarop voorzien te zijn. Anderzijds is het de ambitie om ook nog betere spelers te halen. Daarvoor is het kwestie van wat er mogelijk is op de markt", aldus Clement.

Kortom: versterking komt er sowieso nog bij en als een belangrijke speler vertrekt, zal er zeker een rechtstreekse vervanger volgen. Er mag dus nog transfervuurwerk verwacht worden op Jan Breydel.

LEES OOK: Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Waar kan Club momenteel het best versterking gebruiken?

Meest recent

Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

1
1
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

83
83
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

141
141
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

50
50
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

145
145
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

130
130
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

786
786
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

67
67
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

92
92
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

284
284
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

127
127
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

415
415
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

160
160
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

190
190
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

159
159
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

221
221
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

258
258
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

169
169
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

197
197
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

44
44
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

379
379
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

660
660
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

384
384
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

194
194
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

72
72

Meer sportnieuws