TRANSFERUURTJE: 'Juve wil sterkhouder Duivels, Club klopt in La Liga'

644
TRANSFERUURTJE: 'Juve wil sterkhouder Duivels, Club klopt in La Liga'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
In de zoektocht naar een nieuwe spits bewandelt Anderlecht opnieuw een bekende piste. Zo meldt La Dernière Heure dat de recordkampioen zijn zinnen op Dieumerci Mbokani heeft gezet. De tweevoudige Gouden Schoen beschikt bij Antwerp FC over een aflopend contract. De Great Old wil die overeenkomst weliswaar verlengen, maar volgens LDH verlopen die onderhandelingen momenteel erg moeizaam. Anderlecht zou dan ook opnieuw contact hebben opgenomen om te informeren naar een stand van zaken. “Ik kan je zeggen dat ik met de drie grootste clubs van België praat”, reageert Mbokani zelf bij Het Laatste Nieuws.

De transfer van Albert Sambi Lokonga naar Arsenal is ondertussen aanstaande. Verscheidene Engelse media maken intussen gewag van een naderend akkoord op clubniveau. Zo onder meer ook de Italiaanse journalist Rudy Galetti. Die meent ook de transferprijs van Lokonga te kennen. Zo zou de middenvelder Anderlecht immers 17 à 18 miljoen euro gaan opleveren. Hetzelfde bedrag circuleert ook in Engelse kringen.

Club Brugge heeft volgens Marca een bod neergelegd bij Real Sociedad om Aihen Muñoz weg te halen. Dat is een 23-jarige Spaanse linksachter die er nog tot medio 2022 onder contract ligt. Daarnaast rondde de landskampioen ook een grote uitgaande transfer af. Blauw-Zwart maakte namelijk bekend dat een princiepsakkoord werd bereikt met Watford FC omtrent Emmanuel Dennis. De Nigeriaan zou zo'n 4 miljoen euro opbrengen. Voor Michael Krmencik heeft Slavia Praag zich dan weer officieel aan het front gemeld. En met Vitesse lopen gesprekken over een verlengde huurbeurt van Loïs Openda.

KRC Genk heeft één van zijn jonge talenten laten gaan. Zo gaat bijvoorbeeld Jamil Takidine zijn kans in Nederland wagen. Roda JC laat weten dat het de 19-jarige rechtsachter bij Genk weggehaald heeft. In Kerkrade mag hij wel meteen aansluiten bij de A-kern. De jonge verdediger is de broer van Ilias Takidine, die vorig jaar Genk al verlaten had voor Anderlecht.

AA Gent beleeft een bijzonder drukke transferperiode. De Buffalo’s stelden maandag Joseph Okumu ook officieel voor, en daar blijft het niet bij. Zo zal Diego Torres voor één seizoen worden gehuurd van het Paraguayaanse Olimpia. De 18-jarige linksbuiten beleefde een topseizoen in zijn thuisland, en wordt daar ook aanzien als een groot opkomend talent. Gent bedong ook een aankoopoptie bij Olimpia.
Zulte Waregem is erg op dreef op de transfermarkt en sloeg maandag weer toe. Het heeft zoals verwacht Lasse Vigen voorgesteld. De Deense middenvelder komt over van Brøndby en tekent een contract van twee jaar plus optie aan de Gaverbeek. Hoeveel de 26-jarige kostte, werd niet vermeld.

KV Oostende heeft de komst van Zech Medley nu ook officieel medegedeeld. De 20-jarige verdediger komt definitief over van Arsenal en tekende een contract tot 2025. "Zech stond al een hele tijd op onze radar. Hij was één van onze belangrijkste targets in de mercato", toont sterke man Gauthier Ganaye zich uiterst tevreden.

BUITENLAND
Manchester City gaat deze zomer voor een voltreffer op de transfermarkt. Transfergoeroe Fabrizio Romano stelt dat er een officieel bod is uitgebracht op Harry Kane van Tottenham Hotspur. City zou gegarandeerd honderd miljoen pond (zo'n 116 miljoen euro) hebben geboden. Ook wil de Engelse kampioen spelers in de deal betrekken. Daarbij worden namen als Raheem Sterling, Gabriel Jesus en Aymeric Laporte genoemd, zo weet Romano. Tottenham Hotspur heeft voorlopig géén intentie om dit bod te accepteren.

Bij Corriere dello Sport bevestigen ze dat Youri Tielemans op het verlanglijstje van Juventus staat. De Oude Dame zou willen profiteren van de contractsituatie van de Rode Duivel. Tielemans ligt nog tot 2023 vast bij Leicester, maar de onderhandelingen over een nieuwe verbintenis lijken moeizaam te verlopen. Ze moeten wel zien af te rekenen met de concurrentie van Liverpool, dat in het voordeel zou zijn als meer kapitaalkrachtige club.

De straffe transfer van Hakan Calhanoglu lijkt er echt te gaan komen. Volgens Di Marzio heeft Internazionale al een akkoord bereikt met de Turkse middenvelder over een driejarig contract, dat de speler elk jaar 5 miljoen euro plus 1 miljoen aan bonussen kan opleveren. Dinsdag zou Calhanoglu, die transfervrij overkomt van aartsvijand AC Milan, zijn medische testen al afleggen.

Sergio Ramos heeft deze maand officieel afscheid genomen van Real Madrid. Even leek een transfer naar Paris Saint-Germain in de maak, maar volgens La Gazzetta dello Sport lonkt een overstap naar AS Roma. Coach José Mourinho heeft volgens de roze sportkrant aangedrongen op de komst van Ramos.

LEES OOK: 'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

Mbokani kan zeker nog een seizoen op Belgisch topniveau aan ...

Meest recent

Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

3
3
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

2
2
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

5
5
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

83
83
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

36
36
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

76
76
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

56
56
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

77
77
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

68
68
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

286
286
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

56
56
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

291
291
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

268
268
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

216
216
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

170
170
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

109
109
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

198
198
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

202
202
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

256
256
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

124
124
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

145
145
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

222
222
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

172
172

Meer sportnieuws