Eén grote gebuisde na verdiende zege tegen Finland

door
Eén grote gebuisde na verdiende zege tegen Finland

De Rode Duivels deden maandagavond wat moest en haalden het met 2-0 van een stug Finland. Een meer dan verdiende zege waarbij de Belgen andermaal op sleeptouw werden genomen door smaakmakers Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku. Maar zeker niet alle spelers haalden hun gewenste niveau.


Zo is het experiment op de vleugels niet geslaagd. Leandro Trossard leek nog wat onwennig op zijn nieuwe positie, maar vooral Nacer Chadli liet een vrij matige indruk achter. Daags nadien krijgt hij dan ook het meest kritiek in de spelersbeoordelingen. "Twee mislukte hakjes bewezen dat hij veel te veel wou doen. Hoewel hij goed was in zijn verdedigende taken, waren zijn voorzetten veel te onnauwkeurig. Al bij al teleurstellend op zijn linkerflank", verklaart men bij SudPresse zijn score van 4.5 op 10.

Bij Het Nieuwsblad was Chadli zelfs de enige speler met een buis: "Voetbalde aanvankelijk veel achteruit en te nonchalant. Zijn neus was meer vooruit gericht na de rust, maar de meeste voorzetten misten precisie." Het Laatste Nieuws geeft dan weer een 5 op 10 en zag hoe Chadli ook nuttig werk opknapte. "Maalde zijn flank af, deed zijn verdedigend werk en probeerde offensief mee voor dreiging te zorgen. Zonder veel meerwaarde."

GEEN CONCURRENT THORGAN
La Dernière Heure is met een 6.5 nog het meest optimistisch. "Vanop links zette hij veel druk op de tegenstander. Betrokken bij verschillende combinaties, maar zelf had hij geen beslissende actie in de voeten." En naast de kranten deelde ook de Waalse openbare omroep RTBF punten uit. Daar krijgt Chadli eveneens de laagste score van de elf starters. "De meest discrete Belg van de avond. Een 100% fitte Thorgan Hazard hoeft zijn concurrentie niet te vrezen."

LEES OOK: Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Chadli was de minste man bij de Duivels ...

Meest recent

Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

7
7
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

42
42
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

84
84
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

170
170
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

136
136
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

265
265
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

262
262
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

68
68
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

76
76
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

105
105
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

41
41
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

252
252
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

121
121
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

472
472
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

262
262
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

114
114
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

513
513
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

712
712
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

105
105
'Club Brugge verrast en mikt op oude JPL-bekende'

Club Brugge wil zich deze mercato stevig versterken. De Bruggelingen gaan voor een flankaanvaller en ...

469
469
De Bruyne geschokt: Napoli zet alles op scherp

Hij kwam naar Napels om nog één keer écht te voetballen. Om te winnen, te ...

442
442
'OH Leuven wint jackpot: Premier League-miljoenen lonken'

Bij OH Leuven draaien ze alweer een bijzonder grijs seizoen. De club gaat spelers moeten verkopen om ...

93
93
Union SG aan de bak: Hubert 'bidt' voor deze toptransfer

Union SG kreeg al terecht veel lof voor zijn transfers, maar het afgelopen jaar sloegen ze ook de ...

87
87

Meer sportnieuws