Eén grote gebuisde na verdiende zege tegen Finland

door
Eén grote gebuisde na verdiende zege tegen Finland

De Rode Duivels deden maandagavond wat moest en haalden het met 2-0 van een stug Finland. Een meer dan verdiende zege waarbij de Belgen andermaal op sleeptouw werden genomen door smaakmakers Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku. Maar zeker niet alle spelers haalden hun gewenste niveau.


Zo is het experiment op de vleugels niet geslaagd. Leandro Trossard leek nog wat onwennig op zijn nieuwe positie, maar vooral Nacer Chadli liet een vrij matige indruk achter. Daags nadien krijgt hij dan ook het meest kritiek in de spelersbeoordelingen. "Twee mislukte hakjes bewezen dat hij veel te veel wou doen. Hoewel hij goed was in zijn verdedigende taken, waren zijn voorzetten veel te onnauwkeurig. Al bij al teleurstellend op zijn linkerflank", verklaart men bij SudPresse zijn score van 4.5 op 10.

Bij Het Nieuwsblad was Chadli zelfs de enige speler met een buis: "Voetbalde aanvankelijk veel achteruit en te nonchalant. Zijn neus was meer vooruit gericht na de rust, maar de meeste voorzetten misten precisie." Het Laatste Nieuws geeft dan weer een 5 op 10 en zag hoe Chadli ook nuttig werk opknapte. "Maalde zijn flank af, deed zijn verdedigend werk en probeerde offensief mee voor dreiging te zorgen. Zonder veel meerwaarde."

GEEN CONCURRENT THORGAN
La Dernière Heure is met een 6.5 nog het meest optimistisch. "Vanop links zette hij veel druk op de tegenstander. Betrokken bij verschillende combinaties, maar zelf had hij geen beslissende actie in de voeten." En naast de kranten deelde ook de Waalse openbare omroep RTBF punten uit. Daar krijgt Chadli eveneens de laagste score van de elf starters. "De meest discrete Belg van de avond. Een 100% fitte Thorgan Hazard hoeft zijn concurrentie niet te vrezen."

LEES OOK: Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

Chadli was de minste man bij de Duivels ...

Meest recent

Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

18
18
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

67
67
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

15
15
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

124
124
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

78
78
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

129
129
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

64
64
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

80
80
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

47
47
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

102
102
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

185
185
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

54
54
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

405
405
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

77
77
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

256
256
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

91
91
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

116
116
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

99
99
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

75
75
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

383
383
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

329
329
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

311
311
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

67
67

Meer sportnieuws