Eén grote gebuisde na verdiende zege tegen Finland

door
Eén grote gebuisde na verdiende zege tegen Finland

De Rode Duivels deden maandagavond wat moest en haalden het met 2-0 van een stug Finland. Een meer dan verdiende zege waarbij de Belgen andermaal op sleeptouw werden genomen door smaakmakers Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku. Maar zeker niet alle spelers haalden hun gewenste niveau.


Zo is het experiment op de vleugels niet geslaagd. Leandro Trossard leek nog wat onwennig op zijn nieuwe positie, maar vooral Nacer Chadli liet een vrij matige indruk achter. Daags nadien krijgt hij dan ook het meest kritiek in de spelersbeoordelingen. "Twee mislukte hakjes bewezen dat hij veel te veel wou doen. Hoewel hij goed was in zijn verdedigende taken, waren zijn voorzetten veel te onnauwkeurig. Al bij al teleurstellend op zijn linkerflank", verklaart men bij SudPresse zijn score van 4.5 op 10.

Bij Het Nieuwsblad was Chadli zelfs de enige speler met een buis: "Voetbalde aanvankelijk veel achteruit en te nonchalant. Zijn neus was meer vooruit gericht na de rust, maar de meeste voorzetten misten precisie." Het Laatste Nieuws geeft dan weer een 5 op 10 en zag hoe Chadli ook nuttig werk opknapte. "Maalde zijn flank af, deed zijn verdedigend werk en probeerde offensief mee voor dreiging te zorgen. Zonder veel meerwaarde."

GEEN CONCURRENT THORGAN
La Dernière Heure is met een 6.5 nog het meest optimistisch. "Vanop links zette hij veel druk op de tegenstander. Betrokken bij verschillende combinaties, maar zelf had hij geen beslissende actie in de voeten." En naast de kranten deelde ook de Waalse openbare omroep RTBF punten uit. Daar krijgt Chadli eveneens de laagste score van de elf starters. "De meest discrete Belg van de avond. Een 100% fitte Thorgan Hazard hoeft zijn concurrentie niet te vrezen."

LEES OOK: Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Chadli was de minste man bij de Duivels ...

Meest recent

Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

38
38
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

97
97
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

55
55
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

33
33
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

110
110
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

86
86
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

33
33
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

111
111
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

15
15
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

366
366
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

140
140
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

45
45
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

45
45
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

107
107
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

240
240
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

335
335
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

594
594
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

263
263
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

244
244
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

213
213
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

159
159
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

510
510
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

301
301
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1126
1126
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

645
645

Meer sportnieuws