Eén grote gebuisde na verdiende zege tegen Finland

door
Eén grote gebuisde na verdiende zege tegen Finland

De Rode Duivels deden maandagavond wat moest en haalden het met 2-0 van een stug Finland. Een meer dan verdiende zege waarbij de Belgen andermaal op sleeptouw werden genomen door smaakmakers Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku. Maar zeker niet alle spelers haalden hun gewenste niveau.


Zo is het experiment op de vleugels niet geslaagd. Leandro Trossard leek nog wat onwennig op zijn nieuwe positie, maar vooral Nacer Chadli liet een vrij matige indruk achter. Daags nadien krijgt hij dan ook het meest kritiek in de spelersbeoordelingen. "Twee mislukte hakjes bewezen dat hij veel te veel wou doen. Hoewel hij goed was in zijn verdedigende taken, waren zijn voorzetten veel te onnauwkeurig. Al bij al teleurstellend op zijn linkerflank", verklaart men bij SudPresse zijn score van 4.5 op 10.

Bij Het Nieuwsblad was Chadli zelfs de enige speler met een buis: "Voetbalde aanvankelijk veel achteruit en te nonchalant. Zijn neus was meer vooruit gericht na de rust, maar de meeste voorzetten misten precisie." Het Laatste Nieuws geeft dan weer een 5 op 10 en zag hoe Chadli ook nuttig werk opknapte. "Maalde zijn flank af, deed zijn verdedigend werk en probeerde offensief mee voor dreiging te zorgen. Zonder veel meerwaarde."

GEEN CONCURRENT THORGAN
La Dernière Heure is met een 6.5 nog het meest optimistisch. "Vanop links zette hij veel druk op de tegenstander. Betrokken bij verschillende combinaties, maar zelf had hij geen beslissende actie in de voeten." En naast de kranten deelde ook de Waalse openbare omroep RTBF punten uit. Daar krijgt Chadli eveneens de laagste score van de elf starters. "De meest discrete Belg van de avond. Een 100% fitte Thorgan Hazard hoeft zijn concurrentie niet te vrezen."

LEES OOK: Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Chadli was de minste man bij de Duivels ...

Meest recent

'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

4
4
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

37
37
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

10
10
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

156
156
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

63
63
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

67
67
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

87
87
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

269
269
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

84
84
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

390
390
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

203
203
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

51
51
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

62
62
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

185
185
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

410
410
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

541
541
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

70
70
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

75
75
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1077
1077
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

279
279
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

919
919
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

241
241
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

474
474
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

47
47

Meer sportnieuws