Eén grote gebuisde na verdiende zege tegen Finland

door
Eén grote gebuisde na verdiende zege tegen Finland

De Rode Duivels deden maandagavond wat moest en haalden het met 2-0 van een stug Finland. Een meer dan verdiende zege waarbij de Belgen andermaal op sleeptouw werden genomen door smaakmakers Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku. Maar zeker niet alle spelers haalden hun gewenste niveau.


Zo is het experiment op de vleugels niet geslaagd. Leandro Trossard leek nog wat onwennig op zijn nieuwe positie, maar vooral Nacer Chadli liet een vrij matige indruk achter. Daags nadien krijgt hij dan ook het meest kritiek in de spelersbeoordelingen. "Twee mislukte hakjes bewezen dat hij veel te veel wou doen. Hoewel hij goed was in zijn verdedigende taken, waren zijn voorzetten veel te onnauwkeurig. Al bij al teleurstellend op zijn linkerflank", verklaart men bij SudPresse zijn score van 4.5 op 10.

Bij Het Nieuwsblad was Chadli zelfs de enige speler met een buis: "Voetbalde aanvankelijk veel achteruit en te nonchalant. Zijn neus was meer vooruit gericht na de rust, maar de meeste voorzetten misten precisie." Het Laatste Nieuws geeft dan weer een 5 op 10 en zag hoe Chadli ook nuttig werk opknapte. "Maalde zijn flank af, deed zijn verdedigend werk en probeerde offensief mee voor dreiging te zorgen. Zonder veel meerwaarde."

GEEN CONCURRENT THORGAN
La Dernière Heure is met een 6.5 nog het meest optimistisch. "Vanop links zette hij veel druk op de tegenstander. Betrokken bij verschillende combinaties, maar zelf had hij geen beslissende actie in de voeten." En naast de kranten deelde ook de Waalse openbare omroep RTBF punten uit. Daar krijgt Chadli eveneens de laagste score van de elf starters. "De meest discrete Belg van de avond. Een 100% fitte Thorgan Hazard hoeft zijn concurrentie niet te vrezen."

LEES OOK: WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

Chadli was de minste man bij de Duivels ...

Meest recent

Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

92
92
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

54
54
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

150
150
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

135
135
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

48
48
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

110
110
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

267
267
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

220
220
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

203
203
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

44
44
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

137
137
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

328
328
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

213
213
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

371
371
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

190
190
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

328
328
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

185
185
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

501
501
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

244
244
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

436
436
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

815
815
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

108
108
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

74
74
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

300
300

Meer sportnieuws